161

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Erika, 21 parašė:

o kaip tu tapai idealia lietuve isaugusia tokioj meslinoj saly? fenomenas


niekas ir nesako kad esu ideali lietuve. tokioj lietuvelej tokiu tikrai netapsi. o seimunai sedi ir bliauna, kad va ismokslinam jaunima, o jis bega i uzsieni.tai tegu imas priemoniu.juokdariai.vietoj to jie sau seimo rumu remonta pasidaro uz nemaza sumele.

aisku, as tau pritariu del musu valdzios "tarnavimo" liaudziai, bet nemanau, kad reikia laukti, kol kas nors tau ka nors duos. kai labai nori, pasistengi ir turi pats savo jegom smile

162

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

todel ir islekiau i uzsieni studijuoti, kad kanors tureciau ateity.

163

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

apie kokius cia seimunus snekat,lietuvoj gyvenimas negeres kol rinkos nebus,rinka veda valstybe ekonomiskai i prieki.kitas dalykas:didelis mokesciu nemokejimas valstybei,nelegalus uzdarbiai,populiacijos mazejimas ir t.t. visi tik lekia tuos aukstuosius baigt,o pabaigus ir nezino ka daryt su juo.zino tie,kurie geru pazinciu turi.tai va,vaziuokit lietuviai i uzsieni,kalkit pinigus,bet neuzmirskit lietuvos karts nuo karto aplankyt,ten pigiau alus kainuoja wink

164

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

faktas kaip blynas

165

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aisku verta:D

166

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

smile 

167

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

gera ten kur musu nera tongue

168

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Visi tik uzsuienis uzsienis ir varot,kad lietuvoje blogai,nes cia tai seimas,tai dar kazkas...Jums viskas netinka,jeigu nepatinka tai turetu ir zmones kazkiek patys imtis iniciatyvos,nes tikrai yra daug zmoniu kurie turi gerus darbus ir jiems lt!
Nes lietuvis svecioje salyje ka jis be dirbtu,bus toks pats negras kaip ir senoveja,uzsienieciams mes niekas tik darbo jega ir uz tai gaunate tik centus! tad gal mes patys turetume kelti savo valstybes vertybes,darbo lygi,o nebegti is ten!
Suprantu kad gal uzsienyje gerai,pati keliauju,bet lt man visada liks gimta salis,kokia ji bebutu turtinga ar paskutine,bet ji turi savo grozi!
O del studiju tai galiu tik viena pasakyti uzsienyje baigsi lt negausi darbo,nes nepripazins tavo diplomo,o siame daug nusimanau,nes pati norejau uzsieni studijuoti,bet kaikas patare geriau lt,nes ju albumas visame pasaulyje galioja!
Tikrai nei vienonesmerkiu kas uzsienyje,bet nors galetumet gerbti savo sali ir apie ja gerai kalbeti,ikalbeti uzsienieti ja aplankyti,krlti jos lygi,bet dauguma daro atvirksciai...Pati tik apie savo sali Norvegams kalbu graziai..Kur be nuvaziuociau as savo sali gerbsiu!

169

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

eik maximon dirbt Lina,arba valytoja.nes jeigu visi mes tokie gudrus butume tai visos aptarnavimo sferos butu uzdarytos lietuvoj.prie kiekvieno savo parasyto sakinio reikeja prirasyti-as arba man.tu nezinai kaip lietuviai ten gyvena ir tiek,o mes gyvename ir dirbame,ir esame gerbiami labiau negu lietuvoj.mano pavaldus darbuotojai anglai,ir mane jie gerbia kaip puiku virsininka.mano draugai ten dirba vadybininkais,advokatais,barmenais ir jie nejaucia skirtumo is kur tu esi,svarbu buti zmogumi.vienas blogas dalykas yra uzsienyje,tai kaikada uzeina namu ilgesys ir viskas

170

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Šaunuolis Tomai,wisiškai tawe palaikau;),wisi protingi,kai reikia kalbet,bet tik tiek...gal Lina,kada nors tapsi walstybes galwa"labai tuo abejoju",tada galesi kelti walstybes wertybes,darbo lygi ir t.t.,tik idomu ar jau bus kam dirba...manau Lietuwoj gerai tol,kol tawe kazkas islaiko ir nereikia sukti galwos,kaip uzdirbti pinigus,bet kai tampi sawarankisku,suwoki kad tau wisos durys "atwiros":"darbu pilna,tukstantiniai atlyginimai,palankios darbo sąlygos ir t.t."

171

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Jūratė, 19 parašė:

Šaunuolis Tomai,wisiškai tawe palaikau;),wisi protingi,kai reikia kalbet,bet tik tiek...gal Lina,kada nors tapsi walstybes galwa"labai tuo abejoju",tada galesi kelti walstybes wertybes,darbo lygi ir t.t.,tik idomu ar jau bus kam dirba...manau Lietuwoj gerai tol,kol tawe kazkas islaiko ir nereikia sukti galwos,kaip uzdirbti pinigus,bet kai tampi sawarankisku,suwoki kad tau wisos durys "atwiros":"darbu pilna,tukstantiniai atlyginimai,palankios darbo sąlygos ir t.t."

na as neseniai pradejau gyventi savarankiskai ir is tevu neimu ne cento. ir tikrai nesiskundziu. gal ne visiems taip sekasi, kaip man, bet kad lt pragyventi neimanoma tikrai priestarauju.

172

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

as nesakau,kad neimanoma,tik linkiu,kad ir toliau taip sektusi...paminejai,kad neseniai pradejai gywent atskirai...taip kad cia tik pradzia,niekas nezino kas bus toliau,juk ir pati garantiju neturi...

173

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aisku mes nei vienas ne garantuotas, kas laukia ateityje, bet dziaugiuosi, kad galiu ir studijuoti ir dirbti. as paprasciausia neisivaizduoju, kaip galeciau gyventi kitoje salyje. man atrodo ir jus noretumet cia gristi.  tik man nepatinka nuolatinis dejavimas, kad lt blogai...

174

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

cia kiekwieno asmenine nuomone ir as ja gerbiu:),tiesiog man kwaila,kai zmogus sako:"jau geriau as daug dirbsiu,mazai uzdirbsiu,bet gywensiu cia,Lietuwoje,o ne uzsienyje..."nezinau,ar cia is dideles meiles ar is kwailumo...:)

175

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na kiekvienas savo laime skirtingai randa. mano brolis gyveno JAV, dabar islandijoj, daug draugu isvaziave. tiesiog pavargsti visu ilgetis...

176

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

bet wisgi iswaziawe,reiskia ieskojo kazko geriau ir daugiau,rado-liko...nes grizus atgal nemanau,kad kas labai pasikeistu...dar wienas "pries" pries uzsieni,tai artimuju ilgesys...manau jei tawo wisi artimieji ten rastu geresni gywenima nei Lietuwoje,ir uztikrintu tau ta pati,ar tu liktum cia?

177

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

net nezinau, ka daryciau... sunku isivaizduoti, kad visi artimieji gyventu uzsienyje.

178

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Niu jau gal jus ten ir didziausi vadybininkai,advokatai,padavejai ar t.t..bet jus esat svetimsaliai atvyke ieskoti laimes i svecias salis,kur jus ja atrandat ir dirbat tam,kad turetumet pinigu ir isivaizduojat,kad jus ten visi myli ir gerbia,tikrai jus pilnai suprantu,kad lt gal ir nera labai geru darbu,todel ir paliekat gimtine.
kaip pasikalbi su tos salies gyventojais kur esi isvykes jie klause kodel jus begat is savo salies,nes jie puikiausiai zino,kad didziausi pasaulyje emigrantai yra lenkai,lietuviai,juodaodziai..ju visur pilna!
Kas liecia savarankiskuma as pati jau nuo 18metu uzsidirbu pinigus,tad jau is tevu neimu!
tikrai noriu pasakyti nei vieno nesmerkiu kas isvyke,net kiti lietuviai sako,kad negali ilgiau kaip 2men svetur isbuti ir lekia i lietuva pas draugus,seimas...Gimtas krastas juos traukia,bet yra ir tokiu kurie sako ai man cia geriau,niekada negrysiu i lietuva ji man nelygis,o tokiu tikrai esu sutikusi,net atsisako savo tevu ir isvyksta toli su visam...
jau cia kiekvieno musu pasirnkimas ir gyvenimas!

179

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Lina,man idomu kur tu dirbi?Nuo 18-likos bet kur neima,niu wisos Maximos tikrai geri draugai...

180

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Nezadu as cia tikrai girtis kur dirbau ar kur dirbu,tik galiu nuraminti,kad ne maximoje... ;D
Zinau tik tiek,kad nors ir  esu uzsienyje,bet lt liks mano mylima gimtine... palaikau visus emigrantus isvykstancius i svecias salis uzsidirbti,bet isliekanciais nors truputeli lietuvos patriotais!