1

Tema: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

na,siaip kai kurie,bet angliojoj krites prestizas pries lietuvius:)
kaip su jumis elgesi?
ar  uzsienieciai skiriasi nuo musiskiu lietuviu?

2

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

tongue

3

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

Gal ir teisybe, kad lietuviu buti tikrai nera pasididziavimas, bet, jei esi doras ir neparodai saves kvailai, tai ir i tave ziuri kaip i zmogu.
  Buti lenku, bentjau UK yra kur kas blogiau nei buti lietuviu....
 

4

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

nu zodziu kai tekokeleta dienu su  uzsienieciais pabut tai eina sykt kulturingumo nulis kur paeda ten prisiukslina  islepinti nevalgo visko  zodziu lietuvis palyginus su jais aukstai aukstai na manau ju akimis panasiai tik atvirkstynis variantas big_smile

5

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

nesakau niekam kad as is lietuvos, i klausima Where are u from, atsakau tik RUSSIA. kai sakidavau lietuva, tai zmones net nebendravo.o lenku geriau but, jie nors ne garseja ka nors nuzude ar isprevartave kaip lietuviai cia. kur zunios tai lietuvi teisia uz nuzidima, isprevartavima, vairavima  girtam ir taip toliau.

6

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

a TAu geda..LIETUVIU BUTI pasisakyt kad..Lietuvis..?!?!? KAD sakai..esi is RUSIJOS!?!?
Na tu duodi...bahurelis...

7

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

GEDA ) be to is manes ateme lietuvos pilietybe po dvieju metu aiskinimosi. be to as niekada nesakiau kad as lietuvis, as RUSAS!

8

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

as tai niekada nesigedyciau pasakyt kad as lietuve,kad ir i kalejima pasodintu,vistiek sakyciau as LIETUVE:D~

9

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

Kai paklausdavo is kur sakydvau, kad is lietuvos, kaikurie zinodavo kur tai randasi, kiti ne, bet niekas neziuredavo perkreiptom akim wink O is akcento tai dauguma manydavo, kad esu itale big_smile

10

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

o pas mus vokietijoje
tai lietuviu beveik nepazysta bet jos kazkaip gerbe
man tai taip pat kaip ir ingridai ne visi zino kur ta lietuva big_smile
lenkus irgi o vat rusu nemegsta nu

11

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

rusu nemegsta estai atrodo,net nekalba rusiskai,jei ju klausia rusas:D

12

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

Julija, 19 parašė:

rusu nemegsta estai atrodo,net nekalba rusiskai,jei ju klausia rusas:D

aha... tevas man pasokojo, kaip jis buvo estijoje  pries 10 metu... estai niekada nepadedavo.. o rusai su malonomu smile ten kaip ir nesutaria rusai su estais smile
panasiai kaip ir lietuviais su rusais smile

13

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

oj... cia tai topikas big_smile aisku malonus, tik musu prezidentura jiems nepatinka... vis varo ir varo ant sienos ;D

14

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

zinau,kad waro ant sienos;D

15

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

man gedaq skayt kad lietuvis !!! nes tokia tauta kad eina myletis krc:D jei sakau lt ishkarto ziuri uzmushty nori.. virshininkuij pasakiau kad lietuvis i mane ziuri ir galvoja NU I EINA JIS PESTY big_smile bet dzin:D kolkas tik jauciasi nepagarba:(

16

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

geriausia londone but rusu....:D

17

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

Nikita, 16 parašė:
Julija, 19 parašė:

rusu nemegsta estai atrodo,net nekalba rusiskai,jei ju klausia rusas:D

aha... tevas man pasokojo, kaip jis buvo estijoje  pries 10 metu... estai niekada nepadedavo.. o rusai su malonomu smile ten kaip ir nesutaria rusai su estais smile
panasiai kaip ir lietuviais su rusais smile

 
Nikita ,kodel sakai kad lietuviai su rusais nesutaria ?? man kazkaip atrodo kad jie visai sutaria ka >? smile

18

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

Kas cia per nesamone, geda buti lietuviu. Cia panasei kaip Lietuvoje koks griupiokas paklausia is kur tu? Tai visi tuoj puola sakyti miestus, pamirsia pridurti rajono.Ta pati situacija ir cia. Nesuprantu kodel mums reiktu geditis Lietuvos...? As visada sakau is Lietuvos. O kas anglams nepatinka tai LENKAI.

19

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

O kiek Rusai padejo Lietuvai? To jau niekas nepemena?

20

Re: Ar malonus uzsienieciai su lietuviais?

As apie SAUSIO 13d.