1

Tema: Ko jis nori?

Labai reikia jusu nuomones!
Taigi yra toks vaikinas jis turi drauge jau beveik puse metu
as ji pazystu 4 menesius nuo to laiko mes labai gerai suprantam vienas kita labai smagu ir t.t. jo drauge maciau gal 4-5 kartus. ji ant manes varo ir uzdraude jam netgi su manim sveikintis bijo ji del manes prarasti(nors kai jis su ja buvo tai jis su manim netgi nekalbejo ir .t.t. nezinau kodel ji ant manes piksta)kai as ji su ja matau kaip jau sakiau jis nesisveikina ir daro taip kad manes netgi nepazista. o siaip tai kai jis vienas tai jis prie manes lenda sypsosi man ir t.t. Ka man apie tai galvoti ?

2

Re: Ko jis nori?

as juk sakia kat visi bernai kiaules big_smile nera sale vienos reik kitos big_smile kai atsiranda ta jojo tampi jam nereikalinga big_smile jop isdykes vaikinukas big_smile

3

Re: Ko jis nori?

gera mintis big_smile
bet ar taip yra:?
Sauliau kazkaip keitesi jumora prarandi

4

Re: Ko jis nori?

Saulius, 24 parašė:

as juk sakia kat visi bernai kiaules big_smile nera sale vienos reik kitos big_smile kai atsiranda ta jojo tampi jam nereikalinga big_smile jop isdykes vaikinukas big_smile

pataiska, Sauliau, ne kiaules, o parsai ;D
na o mano nuomone... nzn net... gal zmogus neapsisprendzia, draugauja su viena... taciau patinka kita... nepadaro isvados... kai esi su antra puse negali taip elgtis kaip elgiesi kai buni be jos... bendravimas tampa truputuka laisvesnis, jei santykiai nera idealus, bet jei jie idealus, tai bendravime su kitais jokio skirtumo neturetu buti... taip,. kad nzn net... zodziu... neapsisprendzia... reikia tos, bet negana.... idomus zmogus kitaip sakant... bet cia tik mano pamastymai

5

Re: Ko jis nori?

geiau mesk ji is galvos, negi tau reikia sitokio vaikino, kad ir ja paliks del taves, susiras kita, o tada tu pavydesi ir t.t

6

Re: Ko jis nori?

Dovile as irgi apie tai galvojau bet net gi nezinau
ispradziu buvou isitikinusi kad as jam patinku nes kai buvou su jo ir jo ger. drauge tai jis netgi savo ger. draugei uzdraudinejo sakyti jo daruges varda ir ji nuolat tokius dalykus jam sakydavo
pvz vaziavom mes autobusu jis i mane ziurejo ziurejo o poto jo ger. drauge pasake pakentek truputi tai man pasirode "viskas aisku" bet buvo laiko tarpas kai jis issiskyre su savo drauge ir poto pradejo vel draugaut vienu zodziu as jo nesuprantu

7

Re: Ko jis nori?

aj zodziu... idomus aparatas tas tavo pazistamas... iki tokio lygio dar reikia priaugti ;D

8

Re: Ko jis nori?

nu jo man irgi retkarciais taip atrodo :?
nu ka visitek idomu suzinoti ka kiti dalyviai apie tai mano ka gali patarti ir ar buvo jiems kazkas panasaus nutike gal ir vaikinams su mergina buvo kazkas panasaus nutike tai va noriu paskaityti

9

Re: Ko jis nori?

Dovile, 21 parašė:

geiau mesk ji is galvos, negi tau reikia sitokio vaikino, kad ir ja paliks del taves, susiras kita, o tada tu pavydesi ir t.t

ir ji prarasiu  supratau apie ka tu cia

10

Re: Ko jis nori?

tai nekreipki i ji jokio demesio paprasciausiai,vaikinukas nesubrendes kuris megsta rizikuota juk niekas nemato ir tikrai jo pana nepatiketu kad jai tai pasakytum...bent jau tokia mnao nuomone

11

Re: Ko jis nori?

dbr as sakau savo nuomone.
tu ja patinki, bet jo pana nleidzia jam su tavimi bendrauti del visiems zinomu priezasciu. taigi, o kai jos nebuna jis rodo tau savo simpatija. ir as nzn del ko jis jos nepalieka

12

Re: Ko jis nori?

Ot pavydziu tokiam vaikinukui, ir as taip noreciau moket per kelias mergas lakstyt:D

13

Re: Ko jis nori?

manau tai nera taip jau sunku ;D

14

Re: Ko jis nori?

Patikek man sunku:D Gal kol kas sazines per daug turiu:D

15

Re: Ko jis nori?

Vaiva, 17 parašė:

tai nekreipki i ji jokio demesio paprasciausiai,vaikinukas nesubrendes kuris megsta rizikuota juk niekas nemato ir tikrai jo pana nepatiketu kad jai tai pasakytum...bent jau tokia mnao nuomone

bet as ne noriu kad ji tai zinotu
beja sian dar vieno tokio vaikino paklausaiu tai jis man pasake kad ji manes nekencia
labiau uz viska pasaulija :? nesuprantu ji manes niekada su jo ne mate tai kodel ji manes  nekencia :?

16

Re: Ko jis nori?

Gintaute, 14 parašė:

dbr as sakau savo nuomone.
tu ja patinki, bet jo pana nleidzia jam su tavimi bendrauti del visiems zinomu priezasciu. taigi, o kai jos nebuna jis rodo tau savo simpatija. ir as nzn del ko jis jos nepalieka

nu as irgi jau apie tai galvojau bet nzn

17

Re: Ko jis nori?

Evelina, 17 parašė:

Labai reikia jusu nuomones!
Taigi yra toks vaikinas jis turi drauge jau beveik puse metu
as ji pazystu 4 menesius nuo to laiko mes labai gerai suprantam vienas kita labai smagu ir t.t. jo drauge maciau gal 4-5 kartus. ji ant manes varo ir uzdraude jam netgi su manim sveikintis bijo ji del manes prarasti(nors kai jis su ja buvo tai jis su manim netgi nekalbejo ir .t.t. nezinau kodel ji ant manes piksta)kai as ji su ja matau kaip jau sakiau jis nesisveikina ir daro taip kad manes netgi nepazista. o siaip tai kai jis vienas tai jis prie manes lenda sypsosi man ir t.t. Ka man apie tai galvoti ?

Simple smile ko cia nesuprasti big_smile jis nori taves, jos ir saves :DDD

18

Re: Ko jis nori?

jei taip vaikinas elgesi, nei tu nei jo drauge nera jam labai svarbi...matyt dar nezino ko nori...

19

Re: Ko jis nori?

tai reiskia, kad  esi naivi ir nemoki kritiskai mastyti..

20

Re: Ko jis nori?

JIs idijotas... big_smile