1

Tema: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

va pasidare idomu smile su tokiom panelem kazkuria diena snekejom apie vaikinus ir priejom tokia tema ir ganetinai idomios nuomones nuskambejo smile pasidare idomu sizinoti ir daugiau nuomoniu del to plaukuotumo pvz: kaip plaukuota krutine,kojos,rankos... vienos paneles megsta vaikinus kurie save labai jau liaupsina,priziuri (del plaukuotumo) ir siaip o kitoms patinka gauruotos krutines,kojos,rankos ir visa kita.. smile na o kaip jums?

2

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuota krutine fui,bet lb sexy man nuo apacios iki bambos einantys plaukuciai.. wink  o kojos apaugusios vyriskai atrodo big_smile

3

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Renata, 18 parašė:

plaukuota krutine fui,bet lb sexy man nuo apacios iki bambos einantys plaukuciai.. wink  o kojos apaugusios vyriskai atrodo big_smile

as tau pritariu:=) http://forumas.ieskok.lt/imgload/1350

4

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuota krutine fui,bet plaukuota nugara daug labiau fuij:D man nepatinka ir keliu cm plaukai styrantys is pazastu,nesuprantu kodel vyrai net negalvoja apie ju pasalinima is ten:DD

5

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

man tai kazkaip kaip ant kaikuriu vaikinu is esmes... pas vienus grazu tas plaukuotumas pas kitus ne smile

6

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

ka jus snargles suprantat kas seksualu kas ne

7

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Na na...labai jau įdomu pasidarė??kažin apie katros vietos plaukuotumą turėjo omeny Rolandas??????Visame kame galima rast seksualumo.....jei tik norėsim jo rast big_smile

8

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Na nzn, mano plaukais dar ne viena nesiskunde:)

9

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

na man tai plaukai netrukdo jei myli zmogu...ar taip jei bent patinka... ;> bet seip jei jau del grozio tai nepatinka miskas pazastyse ir laaaabai plaukuota krutine...

10

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

ek, tos temos, taj tas pats per ta pati... ;p jau buvo panasi tema.
Wisi wajkinaj turi sawe priziureti ir neauginti ant savo kuno neperzengiamu Anyksciu sileliu:D)
Ir is wis, ne gauruose seksualumas slypi smile

11

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

o man patinka mano vaikino gauruota krutine smile pazastys sutvarkytos, tai viskas ok smile

12

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jei mano vaikinas turetu plaukuota nugara tai kai jis smigtu pati nudepiliuociau tuos plaukus nes tai baisiai slykstu,o plaukuotos pazastys zavesio ir nepriduoda...

13

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

mano manymu waikinas turi risiziureti sawo pazastis...
kai pakele  ranka ir ten krumas... fee tai slykstu

14

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Emm..paziurejau merginu, kurios slykstisi plaukuotais kunais amziu...paziurekit ir jus. Jaunos paneles, neisizeiskit, bet ka jus suprantat :)ateis laikas nebebus nei feee! nei fui!
Man tai seksualu ir ziauriai patinka, be to yra tokiu vyru, kurie be paluku ant krutines ar kitose vietose atrodo nekaip...(parasiau keip sene, bet supraskit mane teisingai smile)

15

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

kaip mano brolis man pasakes yra sako uzujauta tavo busimam vaikinui kuris tures nepageidaujamu plauku...:D tikrai man nepantinka kai pazatyse plaukai ilgesni nei ant galvos,cia ziauriausia,o kitur jau tegu jau buna...na kas kaip nori tas taip daro

16

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Galeciau pakest ir krutine apzelusia ir nugara, bet tik ne pazastis.Labai bjauru kai budamas nuogas ar trumpom rankovytem apsikabina.

17

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Silva, 22 parašė:

Emm..paziurejau merginu, kurios slykstisi plaukuotais kunais amziu...paziurekit ir jus. Jaunos paneles, neisizeiskit, bet ka jus suprantat :)ateis laikas nebebus nei feee! nei fui!
Man tai seksualu ir ziauriai patinka, be to yra tokiu vyru, kurie be paluku ant krutines ar kitose vietose atrodo nekaip...(parasiau keip sene, bet supraskit mane teisingai smile)

as ne ka vyresne uz tas, kurios sako, jog plaukuotas kunas negrazu, bet vis del to... as anksciau taip pat mniau, jog tai nlb viliojantis dalykas ir per tv pamacius plaukuota vyruka likdavau nesuzaveta, bet db... smile man tai seksualu. smile

18

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Netrukdo smile

19

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jums tada pyderai patinka kurie plaukus skutasi durnes jus mergos visom situacijom,tai pinigu jums reikia tai **** modeliu,krc pyze pasauliui...pacios norit lygiu teisiu o pacios save zeminat del visokiu nesamoniu krc...100% eisiu i seminarija,nenoriu tureti kvailos kiauros mergos

20

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man tai anksciau nepatikdavo vyrai su plaukuotom krutinem...kol nepamaciau vieno vyruko jis buvo su baltu chalatu ir matesi plaukuota krutine atrode taip sexyyy...va nuo tada ir pamegau...dar man grazu kai ant strenu plaukeliai auga idomiai atrodo...O pazastis tai apsiziureti reikia.