21

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jei myli vaikina, tai myli ir jo gauruotas kojas, krutine ir net nugara big_smile:D:D

22

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jei ne gorila tai seksualu

23

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

kai myli tai viskas grazu...nereikia kalbet cia nesamoniu kad plaukuotos pazastys negrazu ar pan...
plaukai ne esme!!!:P

24

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Kad jūs sakot pažastis reik skusti, tai dar nieko, gal ir tikrai nekaip atrodo neskustos, pats skutu (mergina buvusi primokė) big_smile Bet va, kad nugarą ar ką kitą skust, depiliuot ar dar kaip nesamoniuot, tai čia jūs, mergatės, malonėkit nenusišnekėt wink Jei vaikino tokia prigimtis, tai ką, jam skust krutinę ar nugarą? Ar kojas? big_smile Na vat pačios pagalvokit, jei pamatytumėt vaikiną su nuskustom kojom, juokas neimtų? Na va man apauginėja krutinė, o tai dar bręstu gi, kai pažiūriu į savo dėdę, tai matau savo ateitį - apaugusi krutinė, kojos, nugara... Ir kas? Jei man kokia mergina ir pasakytų, kad aš jai nepatinku dėl savo apaugimo, tai tik džiaugčiausi, jog sužinojau kokia ji kvaila pačioj pradžioj ir su ja neprasidėjau smile

25

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

pazastu plaukai tikrai nieko sexualaus big_smile

26

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

TAIP, grazu

27

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Na gauruota krutine nera patrauklu..o shiaip kitose vietose lyg ir  plaukuchiai netrukdo..
beje, sutinku su Renatos nuomone del plaukuchiu iki bambos.. Murrr.... smile~

28

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

As tai nenoreciau but gauruotas... bet kiek pastebiu, man tas ir negresia... big_smile
Reiskia busiu seksualus be gauru... ;D

29

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

kai myli tai nesvarbu gauruotas ar ne.swarbiausia,kad nesmirdetu:-D:/:\

30

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Egle, 18 parašė:

va pasidare idomu smile su tokiom panelem kazkuria diena snekejom apie vaikinus ir priejom tokia tema ir ganetinai idomios nuomones nuskambejo smile pasidare idomu sizinoti ir daugiau nuomoniu del to plaukuotumo pvz: kaip plaukuota krutine,kojos,rankos... vienos paneles megsta vaikinus kurie save labai jau liaupsina,priziuri (del plaukuotumo) ir siaip o kitoms patinka gauruotos krutines,kojos,rankos ir visa kita.. smile na o kaip jums?


As uz dideli plaukuotuma. Vyru, zinoma.

31

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

nematau nieko blogo plaukuotume, jei zmogui duota tai vadinas taip turi buti, kiekvieno teise rinktis kaip atrodyti ir ant kokio laipsnio nusipesioti,jei jau vyrui trugdo,tegul...jei ne,tai valio! vien tam kad kazkam negrazu cia dabar reik jam pestis???? mano manymu,plaukuotumas prideda vyriskumo, o jei dar jis higieniskai tvarkomas tai visai normalu...

32

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

sexy vyru plaukuotumas wink))

33

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

ziurejot filma "su kirpeju zochanu geriau neprasideti". smile big_smile

34

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

daug plauku visur yra nehigieniska ir negrazsu ir neestetiska siaip...

35

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Ugne, 23 parašė:

daug plauku visur yra nehigieniska ir negrazsu ir neestetiska siaip...

tavo plaukai ant tavo galvos man yra nehigieniski, negrazus ir neestetiski - kirpkis plikai.

36

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuoti vyrai  sexy   :::742 , peraug plaukuoti nelabai:::036 , permazai irgi sexy:::037     :::742
super sexy plaukuotos vyro kojos :::037

37

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Karolina> as del koju nepritariu... man tiesa pasakius nepatinka tiksliau kartais net supykina kad ten vos ne kaip kokios kojines tiek daug plauku...

38

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Vaiva, 19 parašė:

Karolina> as del koju nepritariu... man tiesa pasakius nepatinka tiksliau kartais net supykina kad ten vos ne kaip kokios kojines tiek daug plauku...


tai siulai jiems kas antra plauka pincetu issipesiot?

39

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

laki tavo vaizduote, Vaivut big_smile dar siandien va, pamenu...laukiam troleibuso is turgaus...ir tokie vyrukai garsiai snekejo, tai kazkaip atsisukau...nu, tvarkingai, vasara, su sortais...o ziu, kad ne vieno plauko pas vyra ant koju ner..net susidominau ir paklausiau seses, kur jo plaukai? big_smile siaip tai nlb ziuriu ir komentuoju kitus tongue
gal isvada kokia cia pasakyt :? pritruko man plauku big_smile

40

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Nijole> ka zinau,bet rimtai kitiems tie plaukai netinka ka norit ta darukit bet pvz mano brolis is veido yra svelniu bruozu ir jam barzda bent man atrodo kad nepritiktu,bet kai pamatau jo kojas ta galiu apsivemti... :? gerai as tuliu nes isakiau kitiems nepriimtina nuomone
Ingrida> tai saunu kad nera, visi zmones atletai visada nuskustom kojom..kaip vienas pasakojo(begikas) sako visi nusikute,nusidepiliave kojas,ir i tave ziuri kaip i kokia siuksle kad neprisiziuri  koju...