41

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

nu nzn, man turi but nors kiek plauku pas tuos vyrus ant koju big_smile kazkaip ne vyro kojos man tada nu ;D;D;D

42

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Tai Ingrida tu nesiskuski koju smile smile

43

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

cha cha cha ;D tai jau nebeisvengiama :Dieskosiu apzelusio big_smile tik ka sugalvojau laaabai reiksminga kriteriju atrankai ;D

44

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

geras tu turi bent viena kriteriju o as ne,... ai jo turiu kad nebutu pavydus,baisiau negali buti kai yra super pavydus,...

45

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

na va big_smile vyriokai pasiskaitys ir gales vykdyt musu norus ;D kazkoks nerealus tavo kriterijus...sunku bus igyvendint jiems ;D

46

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

zinau kad sunkus...aplamai sunku su manim uzuojauta tiems kurie bus mano vaikinai...;(  (blevyzgas einammm)

47

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

na, begikai, dviratininkai, tai suprantu, kodel neplaukuotomis kojomis vaiksto..
>> Vaiva, del barzdos ant tavo brolio veiduko :?mano pusbrolis irgi svelnaus veidelio vaikas, bet kai pasiaugino ozio barzduke, tai mano puse draugiu seiles varvino :::742 .. kas tau nepatinka, nereiskia, kad kitoms nepatinka :::920 na, bet kita vertus .. hmmm.. barzda ne kojos... asmeniskai man net plaukuotos pazastys nieko baisetino nesudaro (bet tuomet geriau kvapo jokio nebutu :? nes jei taip, tada jau viskas.. outas)
as kai mazesne buvau, tai patikek. atrode, kad plaukai vyrui ant krutines neturi augti.. net ta juostele nuo bambos zemyn neatrode graziai ir tvarkingai man :V dbr tik tyliai seile nuriji ir nusisukus nueini ;D

48

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

tikra tiesa,anksciau negaledavau net ziureti i plaukuota krutine,kol...nesutikau savo vyro.nieko nera maloniau kai padeti galva ant peties ir pirstais suki tuos jo gaurus:-D

49

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SKUSTIS REIKIA

50

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuoti vyrai mmm..... o jeidar tie plaukucia juodi, tai geriausia kaip gali buti wink

51

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Moterys nuo vyru manau tuo ir skiriasi kad vyrai turi buti plaukuoti, o moterys ne big_smile na sejp man paciai nieko nera sexualesnio uz plaukucius ant koju,ranku,krutines,pazastu,bambos juk tai taip vyriska smile na mane sie visi dalykeliai labai jaudina smile

52

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Plaukuotumas Vyriskumo pozymis. Vyras ir turi but plaukuotas

53

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Nerijau !trumpai ir aiskiai !:Dir as taip manau smile

54

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

na,tikrai nieko pries vyru plaukuotuma neturiu,manau pas vyrus ju ir turi but wink tik nepatinka plaukai ant nugaros,o visur kitur tikrai netrukdo,tai vyriska smile

55

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuotumas yra grazu. nesvarbu ar daug ar mazai.. svarbu, kad vyrukui patiktu smile jei vyrukui patiks tai gal net ir merginai smile

56

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

man tai nera nieko slyksciau kaip gauruota vaikino krutine....:::a36,bet labai sexualu kai yra plaukeliu juostele ant pilvo apacios iki bambos:::721

57

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

vat kazkokia misrune tu :? Krutine ne, bamba jau jo big_smile

58

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man tai...mmm... ir taip ir anaip , manau, grazu big_smile tik aisku viskas turi but su saiku.. big_smile nes jei draugas turetu plauku ant nugaros, tai ,man atrodo, su pincetu istraukyciau po viena ;D

59

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

ir pazastys nudepiliuotum prie to pacio big_smile~

60

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

uz koki geri? XD