81

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

tai cia kai ir per daug plaukuotas slykstu ir kai per plikas taip pat.. big_smile vyrai, atsakymas surastas.. big_smile sexualu per viduriuka.. big_smile

82

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

tai jau cia seniai zinoma kad viduriukas visada vilioja smile ir traukia..zinot geda butu jei vaikinas butu plikesnis nei pati... ne ne i tokia situacija nenoreciau atsidurti,...

83

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

nepatinka ir yra slykstu kai pilvas ar nugara yras plaukuota.

84

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Aha,tai gal kita karta uzsimanysit,kad kasytes pintumem savo krutines ir pilvo kailius?
NESULAUKSIT!:DDD

85

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

tikrai neseksualu, o atstumiantis dalykas..:/ big_smile

86

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jei tai rankos ar kojos tai dar puse velnio bet jei krutine , pazastys ar kt. vietos plaukuotos tai jau nei grazu, nei patrauklu.

87

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man tai seksualu... krūtinė apžėlusi big_smile...

88

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Jooooo, va cia tai gili ir ypatingai svarbi forumo tema ir dar aktyviausia..... normaliai:::215

89

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuota krūtinė  yra labai seksualu  ir man labai patinka...

90

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Danila, 33 parašė:

Jooooo, va cia tai gili ir ypatingai svarbi forumo tema ir dar aktyviausia..... normaliai:::215

O ko tu nori big_smile?... Visiems jau čia čiuožia stogas... Ir ne apie politines aktualijas pašnekėti susirinkom big_smile big_smile big_smile

91

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

nea big_smile big_smile big_smile big_smile ... na ziurint KUR

92

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Jeigu pamesdama kazka, plaukuose reiki to ieskoti.. tai gal konforto maziau... smile
Bet manau tegu barzda bent nusiskuta, per Valentinka... nes po bucinuku, raudonumas persimeta ir kitam smile
O siaip cia smulkmenos tai viskas...  jeigu mazai patinka, taip kaip yra.. vienas del kito ir kuno garbanas gali paaukoti smile Tokiu budu ir meile artimo suzinosi smile

93

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Tai net labai labai seksualu smile

94

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuota krutine,kojos rankos man seksualu

95

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

slikstu tiesiog net butu liest baisi :::710:::710:::710:::033:::508:::m01:::m01:::113:::113:::113:::005:::005:::005:::005:::745:::745:::745

96

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Plaukuota krutine,rankos,kojos- tai juk taip vyriska...kai svelnus plaukeliai kutena tavo kuna,o prisilietimai jaudina...mmmm...jega...

97

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man asmeniskai barzdoti vyrai nepatinka....Bet, kai isvis nera plaukeliu, tai toks jausmas,kad nesubrendes dar, kaip paauglys tongue vyras turi but vyriskas, o ne depiliuotas....

98

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

kaip matau  vyresnes moterys supranta, kas isties seksualu ir vyriska, o jaunikles, tik ir zino "fui, slykstu, baisu, negrazu" . tai negi meile matuojama jau plauku kiekiu? o vyrais laikomi jau tik pliki visciukai?

99

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Koks vyras be plaukų tai neįsivaizduoju big_smile

100

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

zinoma, kad plaukuoti patrauklesni :::001... neisivaizduoju, kaip jausciausi prisiglaudusi prie  vyro, kuris visas "lygutis",  nusidepiliaves...itariu, kad keistokai. Cia pritariu Aurai 44, jausmas turetu buti keistas, kaip glaustis prie vaiko :::034
barzdoti vyrai man asmeniskai nepatinka, taciau ant kuno plauku tai turi but:::305