101

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Na ziuriu cia aistors verda big_smile  issakysiu ir as savo nuomone smile
yra keli zmoniu tipai pagal plaukuotuma labai mazai plaukuoti, vidutiniskai (cia didzioji dauguma vyru patenka) ir labai plaukuoti.
labai mazai plaukuoti manau tikrai ne vyriski, visokie pusgejai ir panasiai, kuriems gamta pagailejo vyrisko hormono. Vidutiniskai plaukuoti yra grazu ir normalu, tik zinoma kartas nuo karto reiketu apsitrumpinti plaukelius tam tikrose vietose del higienos ir komforto.  Labai plaukuotiesm jau reikia daug prieziuros, juk ne vienai merginai nepatinka guleti ant kilimo big_smile
Zodziu vyrai prisiziurekit ir visos moterys nores jusu wink

102

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuotai krūtinei, o ką jau kalbėti apie nugarą, tikrai sakau NE. Būna pamatai simpatišką vaikinuką, paflirtuoji ir t.t. pamatai apžėlusią krūtinę ir visos fantazijos baigiasi smile visur kitur tikrai netrukdo wink

103

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Taip, taip, taip ir dar kartą taip vyriškumui... smile Nenorėkit, kad vyrai būtų kaip mergaitės smile

104

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Egle, 18 parašė:

va pasidare idomu smile su tokiom panelem kazkuria diena snekejom apie vaikinus ir priejom tokia tema ir ganetinai idomios nuomones nuskambejo smile pasidare idomu sizinoti ir daugiau nuomoniu del to plaukuotumo pvz: kaip plaukuota krutine,kojos,rankos... vienos paneles megsta vaikinus kurie save labai jau liaupsina,priziuri (del plaukuotumo) ir siaip o kitoms patinka gauruotos krutines,kojos,rankos ir visa kita.. smile na o kaip jums?

rankos, kojos - tegul

krutine - never big_smile

105

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

lengviau pakeist mergina nei is saves daryt  koki gejiuksti
visi siais laikais prisiziuri tiek kiek jam norisi ,, a tos kur daugiausia ir garsiausia sako del isvaizdos pacios maziausiai rupinasi ,,,

106

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man nepatinka plaukuotumas. Gaila bet nuo viso kūno sunku pašalint sad  Bet kiek įmanoma apsitvarkau. Man geriau kuo mažiau.

107

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

teisingai Sauliau. ir tai visai nereiskia, kad atrodysi kaip "gejiuksti", kiekvienai merginai patinka kai jos vaikinas rupinasi savimi.

108

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

merginos nuomone galima isklausyt jai neerzina  tik tiek ...jai esi normalus rupiniesi savimi-isvaizda ir viskuo kitu,,:) ,,,as zinau kaip man geriau smile daznai pastebiu kad svetimiem na jiem atrodo kad jie zino kaip kitas turi atrodyt bet as vietoj ju pasilaikiciau nuomone sau:) jai joms patinka tokie kaip is "saulelydzio"filmo lai buna smile

109

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

plaukuota krutine, nugara, pazastys man labai nepatinka, o ant pilvo juostele iki bambos tai ziauriai grazu big_smile mmmm smile

110

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Vyras turi būti vyras, o ne nupešiotas viščiukas smile
Ne veltui plaukai tam tikrose vietose yra lytinės brandos požymiai tongue smile

111

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Visuma parašė:

Vyras turi būti vyras, o ne nupešiotas viščiukas smile
Ne veltui plaukai tam tikrose vietose yra lytinės brandos požymiai tongue smile

Barzda irgi smile Tai nebeskusti jau? big_smile

112

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Man asmeniškai barzda netrukdo tongue svarbiausia, kad nebūtų "tarka".

113

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

jai trukdo keiti mergina:D

114

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

ar sexualios plaukutos merginos?kaip suzinoti jos plaukuotu vietu turi,kai ji devi dzinsus ir nesioja stora megztinuka...

115

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

keliom merginom nepatinko mano plaukuota krutine :DDD

116

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Tik ne ant krūtinės smile

117

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Karolina parašė:

Tik ne ant krūtinės smile

jo dar pasakykit kad but be plauku ant krutines ir su papais, kas per ishkrypimas hmm

118

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Nemanau, kad vyras plaukuotas ar tas, kuris turi maziau plauku ar isvis ju neturi, nemanau kad viskas taip blogai.  Jei merginos taip nori vaikino be plauku ant visu kuno daliu, tai tada gal tegul kiekviena mergina pasididina sau biusta.  1:1.

119

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

na as manau kad cia kiekvienam savo. kaip patogu ir pan. o paciam tai man geriau kai viskas tvarkinga prie to priverte ne tai ar noriu ar ne o kai tarnavau kariuomenej o ypac vasara ten miskuose gyveni patogu vien del higienos ir viskokiu gyviu. maziau prieziuros ir prakaito.po tarnybos pripratau na taip ir liko. o del sito kaip kam patinka. o del vaikinu tai ka cia apie biustus. paimkit palyginima visiem patinka tvarkingos merginos. o tai primeskite ateina mergina pazastys dziungles kojos plaukuotos miniakas prakaitas o apie kita vieta nutylim ar jum butu malonu tai? abejoju big_smile

120 (redagavo Justinas 2013-06-09 13:10)

Re: vyru plaukuotumas,tai seksualu ar ne?

Kaip supratau nurašytas esu net nebandęs kažko padaryt big_smile big_smile