101

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Irmantas, 20 parašė:
Rolandas, 21 parašė:

Aš jau trys metai kaip sau ištikimas, bet labai norėčiau save apgauti su kokia nors mergina. big_smile Ir tada jau jai savo ištikimybę perleisčiau nes AŠ jau sau nusibodau. big_smile

pavarai cai tu tai kesk desne su kaire big_smile big_smile bus yvairove arba su abiem big_smile juokauju smile


Net jei ir tokį sprendimą priėmus, vis tiek netiktų.. Nes.. matai.. tiek dešinė tiek kairė visgi yra AŠ.  big_smile

102

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

sunkus atvejis padekit jam merginos smile

103

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Ne, nu, neplanavau prašyt čia pagalbos ir pan.. (Tipo ačiū kad už mane paprašei big_smile  ).

104

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

big_smile ner uz ka gal nedrasus tai parasiau uz tave big_smile big_smile

105

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Nu jau prifloodinom.. smile Krč.. merginos mes su Irmantu ištikimi, ieškomi objektai atsirado, viskas, byla baigta. big_smile

106

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Julija, 19 parašė:

Gal ir yra vienas kitas... Bet cia,kogero, jau lb retas atvejis. Tokius reikia i "Raudonaja knyga" rasyti big_smile)


Pritariu tau tik del to kad juos reikia rasyt i juodaja knyga, o del istikimybes tai nezinau, nors gali buk kad ju yra vienas kitas. Nors as visai neturejau vaikino tai to dar nepatyriau big_smile

107

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Tai yra i raudonaja knyga big_smile big_smile big_smile

108

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

tikraj yra ir ne vienas bet gal ne letuvis,nes turiu wajkina kaip 5metus ir jis man istikimas ir jis yra ne lietuvis smile

109

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Jei turite nelietuvi, rusa ir t.t. ir jis jum istikimas neteikite kad lietuvaiciai prasti smile apie neistikimybe galime kalbeti ilgai ir nuobodziai ... Bet pradededama pora artimiau bendrauti susiduria su ivairiomis situacijomis pykstasi, meilinasi, dziaugiasi, mylsi ir t.t.  Abudu  isipareigoju  viens pries kita (gerpti, rupintis, padeti ... ) Bet  visada buvo taip ir bus draugaujant turint, seiminini gyvenima visada akys kryps i sonus ir mintis taipat to niekad neisvengsim. Ir nereikia teigti  kad vaikinai neistikimi panos ir nenusileidzia smile taipat nekuo geresnes.  Noriu pasakyti tai kad tik per neistikimybe na nevientik bet jei jau  krypstama i sona tai jau per  neistikimybe suprasim ar mes norim but su tuom zmogu vis ... jei ne, tai ne ka padarysi paneles suprantu primas vaikina skaudu prarast, taipat ar nepirmas bet radom faina ir visa kita ir se jis pasisika na ir paneles taip  padaro. Jaunimas nedarom is to katastrofos wink davai reik sukurt nusivilusiu zmoniu kampeli  tiek vaikinu tiek merginu ten netruks ir jie viens kita supras  uzjaus smile ir t.t. wink Pirmi santykiai buna skaudziausi nes viska priimame labai giliai ... Nereikia (aisku sunku ci klausytis kaip ir neimanoma ka sneku bet jei skaito panele kuri nusivylusi meile kuri liko iskaudinta ir visa kita  parasyk man manau rastume bendra kalba wink as nesisiulau i draugus tiesiog ta sunku momenta tikrai reikia supratimo ir paramos is aplinkiniu aisku nes is visu nes tada gautusi bezabrazija big_smile  nors is vieno wink apsikabinimo, prisispaudimo ir paguodimo  ir kita diena jau viskas suvokiama ir pamirsta ir pradedama nauja diena wink ane wink

P.S.  Visi mes istikimi, turime gedos, sazines, atsakingumo, tik mes nemokam laiku pasakyti zmogui kurio planai   skiriasi nuo savu planu ir tiesiog elgiames tada neapgalvotai .... Begame .... Sustokit niekur nereikia bekt tik atvirai pakalbet  wink sekmes 

110

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

"Kiek triukšmo žmonės kelia dėl ištikimybės! Juk net meilėje ištikimybė grynai fiziologinis dalykas. Ji nieko bendra neturi su mūsų valia. Jauni vyrai nori būti ištikimi, bet nebūna, seniai nori būti neištikimi, bet negali..." Vaikinam atsibosta ta pati partnerė ir dėl to jie jas keičia big_smile Protingai apie meilę kalbantis vyras nėra įsimylėjęs. big_smile

111

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

gerai tu cia skaiste susakei.... big_smile

112

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

em, išdėsčiau tai ką manau.. big_smile dbr laukiu prieštaravimų man... noriu padiskutuot.. big_smile

113

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Manau istikimybe, tai jau garbes reikalas, jei nori buni, jei nori nebuni. Aisku visada ziuri i kitas ir tuo tarpu i savo, tai pagal mane normalu. Tai nera smerktina, bet kita puse irgi turi sudaryti salygas, kad tu butum istikimas, o ne zysti amzinai prie ausies.
Jei busi salia savo zmogaus nesaugus, ar busi istikimas? Aisku ne eisi kur tau geriau.
Vyram lyt. santykiai yra energijos, itampos isliejimas.

114

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Egle, 17 parašė:

Manau,kad ne!!:D


mintimis nėra nei vieno ištikimo, nesvarbu, ar tai vaikinas ar mergina big_smile

115

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

o as manau,kad netiesa,kad vyrai uzsigime"is gamtos" padaryti kuo daugiau moteru,mes lygiai tokios pacios jei ka!!!!Tik mes valdomes,del seimos ,del mylimo zmogaus,o jus VYRAI tuo ir skiriates,kad esate kaip uodegytes,kurios negali nesitampyti is paskos graziu moteru.Ir neatsilaikote,aisku,jei mes TO NORIME,o jei nenorime,tai arba is bailumo atsitraukiate,arba padarote jega!!!

116

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

O gal reiktu parasyt
Kaip manote ar siais laikais dar yra istikimu merginu?   

117

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Linas, 16 parašė:

O gal reiktu parasyt
Kaip manote ar siais laikais dar yra istikimu merginu?

Yra wink

118

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Aisku, kad yra. Cia savaime kiekvienam aisku turetu buti. Nesuprantu tokias temas kurti ir isradineti dvirati. Nejaugi daugiau nera apie ka sneketi?

119

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

visais laikais ju buvo ir bus, kaip ir merginu... :::435

120

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

nebera