1

Tema: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Manau,kad ne!!:D

2

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Gal ir yra vienas kitas... Bet cia,kogero, jau lb retas atvejis. Tokius reikia i "Raudonaja knyga" rasyti big_smile)

3

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

jie yra istikimi tik tol kol tu ji domini arba kol kokia kita pana nepasistengs jo nuo taves nuvylioti

4

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Apie sia tema jau esu daugybe kartu rases..Vyrai yra uzprogramuoti padaryti kuo daugiau moteru..Cia is gamtos ir tai normalu..Lai sako bet kox vyras kad jis yra ir bus istikimas, as tik pasijuoxiu is jo..Nei vienas sveikas ir normalus vyras neatsilaikytu neistikimybei "idealiomis salygomis"..t.y.: jis vienas, pries ji ciky panele (jam tikrai labai patinkanti)  kuri pati ji nori paimti, apie tai niex nezino ir nesuzinos...Ir jeigu tokiu atveju vyras pasakys ne, jis tikrai nesveikas ir nenormalus..:D
Ir moterys ta turetu puikiai suprasti..jei jos bando padaryti savo vyrus istikimais jos klysta (man taip atrodo..)..Vienintele isetis moteriai, apsaugoti savo vyra kad jis nepakliutu i tas "idealias" salygas kaip minejau anksciau..:D

5

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

[Vienintele isetis moteriai, apsaugoti savo vyra kad jis nepakliutu i tas "idealias" salygas kaip minejau anksciau..:D[/quote]

Jo, paimti lenciuga, prirakinti prie radiatoriaus ir tegu dvesia, jei negerbia savo patneres! tongue tongue tongue   ;D

6

Re: Kaip manote ar siais laikaisdar yra istikimu vaikinu?

Idilija, 24 parašė:

[Vienintele isetis moteriai, apsaugoti savo vyra kad jis nepakliutu i tas "idealias" salygas kaip minejau anksciau..:D

Jo, paimti lenciuga, prirakinti prie radiatoriaus ir tegu dvesia, jei negerbia savo patneres! tongue tongue tongue   ;D

Va cia akivaizdus pavizdys moters kuri nifiga nieko neismano apie vyrus..Apsaugoti, tai nereiskia priristi..
Ir man net negaila moteru kurios to nesupranta ir buna isduodamos..:D