1

Tema: Abortas

Nu va isivaizduokim kad jau per velu ir jokios piliules nesuteiks pagalbos ir be visokiu isvedziojimu apie anksciau reikejio galvot ir .t.t.

Tiesiai sviesiai idomi moteru nuomone ar darytumetes aborta neapsirupinuios , ta prasme neturedamos darbo ir busto , gyvendamos su tevais arba turedamos bet labai prastas salygas vaiko augimui...

Ar darytumetes aborta?


P.s. tikiuosi mano amzius nieko nenustebins nes vaikai vaikus daro , nu ne as  bet musu rajone yra 15 metu pana su vaiku...

Apie kuo anksciau kalbet reik

2

Re: Abortas

nemanau.. kad abortas geras dalykas.. jau kas bet vaika tikrai gali pagimdyti ir nereikia jokio aborto

3

Re: Abortas

tikrai ne...atimti mazulyciam vaikuciuii gyvybe tai ziauru

4

Re: Abortas

bet pagalvokit kaip jus ta vaikuti isaugintumet? isaukletumet? nu aisku, jei vaikinas jau dirbantis, tai cia mazesne problema ir vis del to... kol neturejau vaikino, as irgi buvau lb pries aborta, bet db kai pagalvoju... tik tiek kad man tetis neleistu to padaryt (gal ir gerai). bet kai pagalvoju koks baisus butu gyvenimas po tevu stogu... mamos kaltinamas zvilgsnis, didelis uzimtumas del vaiko, mokslu irgi nemesciau, vaikino nebutu salia, kuris mane palaikytu... KOSMARAS!

5

Re: Abortas

tokia tema jau yra

6

Re: Abortas

cia panos rasot oi ne ne...as irgi pries aborta jei esi suaugus...bet jei dar pats esi waikas? ka tu sawo mazyliui suteixi? skurda? kai waikas uzaugs nekes tawes jog negali jam duot tai ko jis nori,jog kiti waikai is jo juokias,motina sliuxa wadina...kitaip panos kuri dar pats waikas ir augina kudiki nepawadinsi... lietuwoj waiku namu ir taip daug...jau geriau abortas tada...gali but kad kai pasidarysi aborta waiku nebegalesi turet...nu ir tegu...bus skaudi gywenimo pamoka kad reik galwot ka darai ir saugotis...

7

Re: Abortas

Abortas-zmogzudyste!!!

8

Re: Abortas

Monika, 17 parašė:

cia panos rasot oi ne ne...as irgi pries aborta jei esi suaugus...bet jei dar pats esi waikas? ka tu sawo mazyliui suteixi? skurda? kai waikas uzaugs nekes tawes jog negali jam duot tai ko jis nori,jog kiti waikai is jo juokias,motina sliuxa wadina...kitaip panos kuri dar pats waikas ir augina kudiki nepawadinsi... lietuwoj waiku namu ir taip daug...jau geriau abortas tada...gali but kad kai pasidarysi aborta waiku nebegalesi turet...nu ir tegu...bus skaudi gywenimo pamoka kad reik galwot ka darai ir saugotis...


Jei pats esi vaikas tai reikia aborta darytis  - tavo tokia pozicija. Tada klausimas: Kodel vaikas turi sumoketi savo gyvybe uz savo kvaila motina? Ji padare klaida - ji tegu uztai ir moka, tebunie ne prabangoje, bet meileje. Zudyti savo kuna ir krauja - barbariska. Esam civizuoti zmones ir atsakome uz savo veiksmus. Esu kategoriskai PRIES abortus ir vaiku palikima. JIE NEKALTI, KAD MES SUSIMASTOME POST FACTUM!

9

Re: Abortas

Sutinku su abortu tik vienu atveju- jei tai gresia apsigimimu vaikui ar labai stipriai pakenktu mamos sveikatai. Tai daznai buna kai merginos dar nesubrendusios fiziskai- pastoja.
Jei net neturi pinigu, namu ar tevu, kurie padetu tau uzauginti vaika, visada atsiras geru zmoniu padesianciu. As pries abortus, ypac kai juos darosi paauglės...

10

Re: Abortas

nemanau, kad abortas tikrai gera iseitis

11

Re: Abortas

... pamirshote viena punkta.... daznai po aborto, moteris ateityje negali tureti vaiku..... situacija ateity.... mylimas zmogus ir nera vaiku... nera vaiku nera laimes....

12

Re: Abortas

Viktoras, 20 parašė:

Abortas-zmogzudyste!!!

masturbacija - genocidas nu gal ir da zmogzudyste:D

13

Re: Abortas

atrodo kad sunku bus ta vaika sunku uzauginti bet jei labai nori viskas yra imanoma... mano klasioke turi 3 menesiu dukryte ir ji eina i mokykla o po pamoku iskart namo pas savo vaika... atsirado ir kas gali pabuti su ja nors galvojo kad teks mesti mokslus...

14

Re: Abortas

Jolanta, 33 parašė:

... pamirshote viena punkta.... daznai po aborto, moteris ateityje negali tureti vaiku..... situacija ateity.... mylimas zmogus ir nera vaiku... nera vaiku nera laimes....

stai cia tikrai pritariu. pvz as neisivaizduoju savo laimes be vaiku....

15

Re: Abortas

Rasa, 18 parašė:

atrodo kad sunku bus ta vaika sunku uzauginti bet jei labai nori viskas yra imanoma... mano klasioke turi 3 menesiu dukryte ir ji eina i mokykla o po pamoku iskart namo pas savo vaika... atsirado ir kas gali pabuti su ja nors galvojo kad teks mesti mokslus...

tavo drauge saunuole, tokias merginas galima tik pagirt.
p.s. galima truputi pasmalsaut? smile ar ji gyvena su tevais, su vaiko tevu ar isvis vaikelio tevas nusiplove rankas?

16

Re: Abortas

vat sakot, kad vaikai nekalti ir kodel jie turi zuti del tevu kaltes. klausimas, ar vos uzsimezgusi gyvybe jau yra vaikas ir asmuo, ar tas gemalelis jusu manymu turi siela ? aisku mes zmones, bla bla bla, bet mano manymu, kas negime, tas dar neturi teises i gyvenima. gal ne taip issireiskiau, skamba aisku ziauriai, bet kol embrionas mamos pilve, tol jis jos kuno dalis ir neturi asmenybes. as uz abortus.
o kad gali neturet vaiku po abortu, tai nereikia cia pergyvent, mokslas zengia i prieki, viskas imanoma, ar pagimdyt, ar dirbtinai apvaisint, nematau tame problemos.

17

Re: Abortas

Aleksandras, 21 parašė:

vat sakot, kad vaikai nekalti ir kodel jie turi zuti del tevu kaltes. klausimas, ar vos uzsimezgusi gyvybe jau yra vaikas ir asmuo, ar tas gemalelis jusu manymu turi siela ? aisku mes zmones, bla bla bla, bet mano manymu, kas negime, tas dar neturi teises i gyvenima. gal ne taip issireiskiau, skamba aisku ziauriai, bet kol embrionas mamos pilve, tol jis jos kuno dalis ir neturi asmenybes. as uz abortus.
o kad gali neturet vaiku po abortu, tai nereikia cia pergyvent, mokslas zengia i prieki, viskas imanoma, ar pagimdyt, ar dirbtinai apvaisint, nematau tame problemos.

Gemalas ne vaikas? Siela cia ne prie ko. Esme yra motinystes jausmas - atsakomybe. As pvz savo vaika pamilau jau ta pacia sekunde, kai sukirbejo mintis apie tai, kad berods laukiuosi (kai jis dar tebuvo gemalas) o kai tai pasitvirtino - jau buciau galejus uz ji paaukoti gyvybe. Is esmes, nematau reikalo gincytis su tavo pateikta versija, nes tu esi vyras, as moteris, taigi  musu prigimtiniai instinktai yra visiskai skirtingi.
O tavo tas "kas negime, tas dar neturi teises i gyvenima", tai, sorry, bet net neturiu kaip pakomentuot. Visi turim teise i savo nuomone,visi esam skirtingi ir as nelabai turiu teise tave zeminti uz  toki ar kitoki tavo supratima. Tiesiog visiskai nesutinku su tavim. Tik tiek.

18

Re: Abortas

Sutinku su Idilija- vyrai galvoja, kad ikisus, nuleidus ir istraukus ju darbas baigiasi, o viskas kas vyksta toliau- tai moters problemos. Bet pagalvokim, kas dazniausiai lieka kaltas. O gi moteris (vyru nuomone), kad nesisaugojo. O veliau- jei moteris pasidaro aborta (ypac ,,snargles") ir ateity nebegali susilaukti vaiku, tuomet vel jos kaltos, nors daznai spaudimas daromas is vyru puses. Retas kuris suzinojes, kad moteris nevaisinga toliau su ja gyvena...
As pries abortus...

19

Re: Abortas

Jetau mane tai siutas ima.Ka jus cia tauzejat per nesamones dauguma?Tai davai padiskutuokim detaliau ir giliau!Sakot "pries abortus".Kvailas mastymas.Tarkim jus mamos ir jusu dukra pagimdo, jei galima issireiksti "dauna,kaip jus reaguosite?Ka dukrai sakysite, kodel toks vaikelis?Sakysit, kad kliedziu.Papriestarausiu.Statistika rodo, kad vaikai gimdo "daunus".Ir nepasakokit man,kad mano drauge...mano pazistama...bla bla bla turi sveika vaikeli.Galbut is 100 trys gimsta sveiki.O ka su kitais daryti?Jus manot, kad pagimdziau ir viskas?Tai gerai zvelgim dar labiau i giluma.Ka vaikui sakys mama, kai jis nueis, kad ir i darzeli?Nesuprantat kur  lenkiu?Jus ka manot uzdrausti sveikiems vaikams is jo saipytis?Ar isdrisit kiekvienam vaikui mazam paaiskinti, kad jis toks gime....ir kad negalima sitaip?Manot vaikai supranta,kad negalima juoktis is nesveiku vaiku?O ka mama pasakys, kai vaikas ituzes bus...kai verks dienas uzsidares...?Negi ji tokia bus laiminga, kad pagimde vaikuti,kuris nenori gyventi?Palaukit, vaikas paaugs eis i mokykla.Kaip manot kas jo laukia?Normaliu vaiku svelnus sutikimas i klase?Ar jus visai apsimetat durnom ar kas jums?Tik saukia gimdykit, gimdykit.Taip ir norisi pasakyti"veiskit pasauli daunais...."Kodel taip ziauriai sneku?Todel, kad teko bendrauti su tokiais zmonemis.Manot jie laimingi?Ne velnio!...Jie keikia visa pasauli.Tada atsakykit, kodel legalizuoja abortus, kur buvo draudziama?Bet jei tokios supratingos, tai zvelkim i to vaiko vidu toliau.Kaip manot ka jis galvos, kai jam bus 14?Jis prades nekest viso pasaulio..nekes pasityciojimu praeities ir dabarties...Zinot kuom toki virsta?o gi monstrais, negailestingais issigimeliais, kurie siekia kersto vien uz ta pazeminima.O ka puola?Tas nekaltas mergaites.Negi turi testis sita apsurdiska istorija?Pagalvokit, galbut ta mergaite bus is jusu dukra, kuri nekaltai nukentes.Atsitokekit su tokiu mastymu!

As tik uz abortus!!!

20

Re: Abortas

Monika, 17 :
cia panos rasot oi ne ne...as irgi pries aborta jei esi suaugus...bet jei dar pats esi waikas? ka tu sawo mazyliui suteixi? skurda? kai waikas uzaugs nekes tawes jog negali jam duot tai ko jis nori,jog kiti waikai is jo juokias,motina sliuxa wadina...kitaip panos kuri dar pats waikas ir augina kudiki nepawadinsi... lietuwoj waiku namu ir taip daug...jau geriau abortas tada...gali but kad kai pasidarysi aborta waiku nebegalesi turet...nu ir tegu...bus skaudi gywenimo pamoka kad reik galwot ka darai ir saugotis...

jei esi vaikas,tuomet nelysk i suaugusiuju gyvenima ir neuzsiiminek suaugusiuju zaidimais..manau pries pradedant myletis,reik pirmiausia labai pagalvoti apie pasekmes,bet va dazniausiai nugali klynas..smegenys lieka paskutinej vietoj...patys jaunuoliai kalti,tai tegu ir mokos is klaidu..vaiku zudyti negalima...o kad is 100 tik 3 sveiki gimsta,tai tikrai nesamone...bent jau is mano pazystamu,ne vieno dauno nera vaiko,kuri pagimde jauna mergina.buna kartais kad abortas neisvengiama,kai nestumas gali prazudyti motina..tada gal geriau issaugot ta zmogu,kuri mes pazystam,negu ta kurio dar niekad nemate..bet didele pagarba tom,kurios aukojas,ir rizikuoja savo givybe,kad tik vaikiukas isgyventu..va cia tai skaitau didvyriskumas..