21

Re: Abortas

nu tik tada kai vaikas tikrai gims nepilnai issivystes,,tik tada ir tai ne visada

22

Re: Abortas

... keista... shiais chemijos laikais.... griebtis fizinio smurto priesh save.... man neteko tureti tokio dziaugsmo ir galvos skausmo kaip .... aiiihhh abortas...
... ash suprantu, kad buna visokiu netyciuku.... kartais laukiamu... naaa, jaunu merginu situacijoje  ... neshtumas kaip trukdis, griaunantis nusistovejusia tvarka....  vieshpatie dieve.:-) vaistines pilnos tableciu, kremuku.. ir panashiu shuduku.... jei jau  prezervatyvai taip erzina... nueikit pas gyditoja pasitarkit... per galva niekas neduos. Nebus temos abortas. Manau moteris pasiryzusi abortui....ji graush save iki grabo lentos(aishku visokiu moteru yra)visa gyvenima... ji gyvens su mintim..ka ji nuplukde i baltijos jura... cia tik shiaip...tipo.
Jei kam idomi mano nuomone... abortas parodo moters kvailuma ir nevalyvuma....

23

Re: Abortas

Jolanta, 33 parašė:


Jei kam idomi mano nuomone... abortas parodo moters kvailuma ir nevalyvuma....


Pritariu, siais laikais jai visos butu protingos, tai ir vaikai butu suplanuoti ir laukiami, nors kazin ar kokia 13 kuri jauciasi labai suaugusi tam kad atsigultu i lova, istiesu turi tiek proto kad pagalvotu apie pasekmes, ir isvis manau kad protinga 13amet i lova nesigultu, taip pat 14 ir15, . nu cia tik mano nuomone tegu nei viena neisizeidzia.
smile

24

Re: Abortas

Dovile, 21 parašė:
Jolanta, 33 parašė:


Jei kam idomi mano nuomone... abortas parodo moters kvailuma ir nevalyvuma....


Pritariu, siais laikais jai visos butu protingos, tai ir vaikai butu suplanuoti ir laukiami, nors kazin ar kokia 13 kuri jauciasi labai suaugusi tam kad atsigultu i lova, istiesu turi tiek proto kad pagalvotu apie pasekmes, ir isvis manau kad protinga 13amet i lova nesigultu, taip pat 14 ir15, . nu cia tik mano nuomone tegu nei viena neisizeidzia.
smile

... visishkai pritariu.... net neturiu ka pridurti...:-)

25

Re: Abortas

Nesuprantu kaip dar kyla kam nors tokių klausimų... Aš pati pasigimdžiau vaikutį, gyvenu su tėvais, susituokus, turtais nesidžiaugiam, bet mes duodam savo vaikui tai kas svarbiausia- meilę, šilumą.. rūpinamės mažuoju gyventoju.
Kas gali žinot, ar ateityje bus geriau.. Niekas.. Dabar gyveni, pramogauji, atsiduodi vyrui nesisaugodama, darais abortus.. Tas pats per ta pati. Bet juk ateina laikas gyvenime, kai norisi priglaust prie krūtinės mažą būtybę.. O tada bėdos bėdelės.. Visokie IVFai ir t.t. Kas norės, tas supras ką parašiau.

26

Re: Abortas

Erika, 21 parašė:

Nesuprantu kaip dar kyla kam nors tokių klausimų... Aš pati pasigimdžiau vaikutį, gyvenu su tėvais, susituokus, turtais nesidžiaugiam, bet mes duodam savo vaikui tai kas svarbiausia- meilę, šilumą.. rūpinamės mažuoju gyventoju.
Kas gali žinot, ar ateityje bus geriau.. Niekas.. Dabar gyveni, pramogauji, atsiduodi vyrui nesisaugodama, darais abortus.. Tas pats per ta pati. Bet juk ateina laikas gyvenime, kai norisi priglaust prie krūtinės mažą būtybę.. O tada bėdos bėdelės.. Visokie IVFai ir t.t. Kas norės, tas supras ką parašiau.

gerai, kad tu su tevais sutari, o man tai butu pragaras su jais gyvent...

27

Re: Abortas

Patiket, gimtu vaikas ir jie stengtus tau padeti, atsimenu kai klasioke praejusiais metais pastojo, kaip ji bijojo tevams papasakot. O db, tevai ta vaika augina vos ne kaip savo:) O be to, as neturiu nieko nei opries, nei uz abortus, tik manau, kad tai turi buti abieju tevu sprendimas, o ne vieno

28

Re: Abortas

ne nu rimtai abortas- zmogzudyste!

29

Re: Abortas

manau,kad jei nera waiku, tai nereiskia, kad negali buti laimes, taciau as wistiek PRIES aborta ir pati jo jokiu budu nesidaryciau

30

Re: Abortas

pamirsau pamineti,kad yra ir isskirtiniu atweju kai aborta butina pasidaryti,pwz: kai mamos gywybei gresia pawojus arba waisius apsigimes

31

Re: Abortas

Linas, 18 parašė:

Patiket, gimtu vaikas ir jie stengtus tau padeti, atsimenu kai klasioke praejusiais metais pastojo, kaip ji bijojo tevams papasakot. O db, tevai ta vaika augina vos ne kaip savo:) O be to, as neturiu nieko nei opries, nei uz abortus, tik manau, kad tai turi buti abieju tevu sprendimas, o ne vieno

as nenoreciau, kad mano tevai augintu mano vaika, nes jie juo nesugebetu tinkamai pasirupinti smile

32

Re: Abortas

as kategoriskai pries abortus. Zinau, kad gali buti visokiu uz ir pries, bet as manau, kad ir del kokiu protingu priezasciu nutraukciau nestuma, as to nepakelciau psichologiskai. Man vien apie tai pagalvojus darosi silpna. Tikrai! Negaliu ziureti filmu apie abortus, nes darosi sipna, temsta akys. Tiesiog fiziskai nepakeliu tokiu dalyku, nors siaip esu tvirta mergina. taip kad man nei svarstyt nera ko.... smile
o siaip tikiu, kad visada yra iseitis. niekas nevyksta be reikalo. uzsimezge gyvybe, reiskia tu uz ja atsakingas. ir jei stengsies del jos, tau pades ir kiti. pagalba savaime atsiras, jei tau jos tikrai reikes.

33

Re: Abortas

Senkat plepat pries prie.. nepabuvusios tokiam kaili **** cia ka suprasit.. speju pusei is cia rasiusiu panu jei va tokia beda atsitiktu.. tikrai apie aborta pagalvotu.. stopudof.. ypac jei dar tevas vos pazistamas pora dienu..

34

Re: Abortas

Aldis, 23 parašė:

Senkat plepat pries prie.. nepabuvusios tokiam kaili **** cia ka suprasit.. speju pusei is cia rasiusiu panu jei va tokia beda atsitiktu.. tikrai apie aborta pagalvotu.. stopudof.. ypac jei dar tevas vos pazistamas pora dienu..

o tu noretum, kad pana aborta darytus?
nu gerai, isivaiduokims, kad tu hmmm na 18 ar jaunesnis. kaip tada ziuretum?

35

Re: Abortas

as uz abortus,vis geriau nei visa gyvenima kankintis

36

Re: Abortas

kurie zmones pries abortus pasiziurekit i visa pasauli ar jis meilus ir svelnus?paqsigimde 17m ka galit pasiuliti savo palikuoniui patis be pasaliniu isikisimo ar galit paqtis save pilnai apsirupinti be tevu pagalbos o dar svaigstat pries abortus pramerkit kokiame amziuje gyvenat ar kartais nepazengus medicina ?siu metu tikrai galima nutraukti nestuma be komplikaciju,na gal islieka minimali galimibe nevaisingumo,bet toks jau ziaurus gyvenimas negali visiem sviesti saule pastovei.ar galesite vaika aprupinti viskuo ko jam reiks ar ji isleisite tusintis klaidzioti narkotiku doziu sauditis bomzauti ar dar velnei zino kur ar vis belto deliosite savo gyvenima taip kad jei susilaukti palikuonio tai kad aprupintas jis butu kaip reikalas o ne kaip zaisliukas kuris nusibosta ir numeti.na seip as uz suplanuota seimos padidejima,kad vaikas turetu tvirta pagringa o ne debeseli po kojom.gal ziaurei parasiau bet toks jau tas gyvenimas ne rozem klotas.

37

Re: Abortas

mariau, manau dauguma yra uz suplanuota seimos padidejima. as taip pat uz tai, taciau jau yra toks gyvenimas, kad gali but ir netyciuku. as uz aborta jei tai kenkia moters sveikatai arba yra padaromas sekancia diena (tableciu "po to" pagalba), taciau pvz as tikrai aborto nesidaryciau kitu atveju, nei kad pirma paminejau. Aldis sake, dauguma nera pateke i ta situacija apie kuria kalba. taciau man yra teke pasukti galvele, o kas jeigu... (aciu dievui, viskas laimingai baigesi i neplanuoto mazylio neturiu) o jei ir buciau turejus, tai buciau ir auginus. kas kad gyvenimas ne rozem klotas, o ir rozem klotas gyvenimas nera gerai: pasiziurek kiek rozes turi ziedu ir kiek (tikros rozes) turi spygliu, taigi daryk isvadas... jei stengiesi, gali surast buda isaugint vaika ir nereik tiketis, kad vaikui galesi labai daug isleist pinigu. nu aisku, mazyliui stukos, rodos, menesiui reikia, bet galima issiverst ir su mazesne suma, o svarbiausia yra vaikeli mylet. na, jei moteris-mergina karjeriste ir jai vaiku nereikia, neketina juo rupintis, tada gal dar dar pateisinamas abortas, taciau statistika rodo, kad dauguma moteru veliau turi psicologiniu problemu del jaunysteje daryto aborto ir jom sunku gyvent, tai gal aborto geriau nedaryt?

38

Re: Abortas

Hmmm... siuo klausimu as kazkaip neautralus... Suprantu, tiek tuos, kurie uz abortus, tiek tuos, kurie pries...
Esu pakliuves i situacija, kada mano mergina buvo pastojus o man buvo katik sueje 18 metu ir jauciausi dar vaikas pats... :V  nors ir dabar dar vaikas jauciuosi, bet cia tarpkitko... big_smile
Tuo metu tiek minciu prasisuko galvoje, kad maniau ir nupusiu, taciau sugebejau priimti situacija tinkamai ir.... gavosi taip kaip ir turejo gautis...

39

Re: Abortas

Sigitas, 23 parašė:

Hmmm... siuo klausimu as kazkaip neautralus... Suprantu, tiek tuos, kurie uz abortus, tiek tuos, kurie pries...
Esu pakliuves i situacija, kada mano mergina buvo pastojus o man buvo katik sueje 18 metu ir jauciausi dar vaikas pats... :V  nors ir dabar dar vaikas jauciuosi, bet cia tarpkitko... big_smile

o tai ka tada galvojai? norejai, kad mergina aborta darytu? ir ka ji pati galvojo ir padare?

40

Re: Abortas

Minciu buvo yvairiu, visokiu ir labai daug... taciau situacijos smulkiai nepasakosiu, tiek to...