1

Tema: Apie banglus...

Na vat.. siais laikais nevisi yra vienodo stilaus. kiekvienas nori but savimi ir tureti savo stiliu.. is tu daugybes stiliu yra ir Banglaj.. smile Ka manai apie juos? o gal pati nori but bngle.. pakalbekim sia tema

2

Re: Apie banglus...

bangle nenoriu but man geraj ir barbe :*

3

Re: Apie banglus...

aisq... bet man ir banglai patinka..:D

4

Re: Apie banglus...

vat cia tai puiki tema....banglai jega...apiejuos manau tik gerai...pati noriu ir bandau buti bangle

5

Re: Apie banglus...

big_smile tj puiku big_smile

6

Re: Apie banglus...

myliu banglus :::422

7

Re: Apie banglus...

apie banglus neturiu nieko pries bandau kazka panasaus bed dar tiksliai nzn kas as... big_smile

8

Re: Apie banglus...

fainu zmoniu yra

9

Re: Apie banglus...

siajp banglaj grazus bet bangle nenoreciau buti jau esu fyfa:D

10

Re: Apie banglus...

gal tuo didzuojiesi ane ??  banglai nemaiso jei man geriau nei treningas bet jau cia skonio reikalas smile

11

Re: Apie banglus...

Renata, 16 parašė:

vat cia tai puiki tema....banglai jega...apiejuos manau tik gerai...pati noriu ir bandau buti bangle


kaip ten suprast  meginu buti bangle arba buni arba ne meginti nereike kox dar meginimas

12

Re: Apie banglus...

neturiu nieko pries kaip ir pries kitus stilius kad ir gotus banglus ir pn ir pn jie man gyvent netrugdo...

13

Re: Apie banglus...

as banglas smile come here babys big_smile (joking)
siaip neisivaizdoju kajp turetu atroditi merga bangle?

14

Re: Apie banglus...

Banglai..:)Aš juos myliu..:::d14

15

Re: Apie banglus...

man ziauriai patinka banglu stilius pati turiu nemazai pazistamu banglu ir tikrai labai faini zmogiukai.....man patinka toks stilius big_smile

16

Re: Apie banglus...

man patinka banglai, kai kalbama tik apie stiliu big_smile

17

Re: Apie banglus...

a tada ash neapsisprendes esu big_smile

18

Re: Apie banglus...

nezinau, nematau nieko blogo ne su situo nei su kitais stiliais. Manau, kad kol dar gali visi turetu rinktis ta stiliu kuris prie sirdies ir jei kam nors kitam nepatinka tai jau ju bedos. Nes paskui kai prasideda darbai tai visi stiliai prapuola ir lieka tik juodi kostiumeliai ir balti marskiniai smile

19

Re: Apie banglus...

Arturas, 15 parašė:

as banglas smile come here babys big_smile (joking)
siaip neisivaizdoju kajp turetu atroditi merga bangle?

jei tu banglas tai reiskia as fyfa big_smile:D:D:D:D bent jau is nuotrauku kurios yra tavo anketoje  nepasakyciau kad tu banglas big_smile

20

Re: Apie banglus...

o kaip tuo banglu but ?http://forumas.ieskok.lt/imgload/2229