21

Re: Apie banglus...

big_smile geras klausimas big_smile:D:D reikia buti banglu ri tiek big_smile:D:D tu tai bent panasus i bangla o Arturas 15 nei gramo :::044:::044:::044:::044:::259:::305:::305

22

Re: Apie banglus...

dievinu banglus...zazkiek ir as esu tokia...:D

23

Re: Apie banglus...

o as tai bangle big_smile:D:D

24

Re: Apie banglus...

As ir banglas... visai nieko... ;D

25

Re: Apie banglus...

jei tu banglas as amerikos prezidente big_smile:D

26

Re: Apie banglus...

jeee! banglj waldo! man ziawrej patinka banglj ir as noreciaw toke but bet nelbj isejna:D

27

Re: Apie banglus...

nusipirk berniukiskas placias kelne big_smile:D:D bliuzona nenesiok lankelio kaip sitoj fotkei http://forumas.ieskok.lt/imgload/2261  ir busi beveik bangle
big_smile:D:D:::044:::044:::044:::044:::015

28

Re: Apie banglus...

Raimonda, 13 parašė:

jeee! banglj waldo! man ziawrej patinka banglj ir as noreciaw toke but bet nelbj isejna:D

kai inesai pavydziu kad jinai bangle...nju o seip raimondyt man irgi banglai patinka;)

29

Re: Apie banglus...

kokiai dar inesai pavydi big_smile:D:D:D tai ko cia pavidet imk ir tapk bangle nors nlb imanoma ja tapti reikia ja buti nuo gimimo big_smile:D:D:::044:::044:::a48:::960

30

Re: Apie banglus...

tj tu ta bangle kuri yr nuo gimimo?;DDD

31

Re: Apie banglus...

ai nu cia apie inesa bisk ne i tema parasiau...sorry...ai o man bangle tapt tai nebutu jokios problemos...turiu placias kelnes,bliuzona toki bangliska,batus...net ir auskarus bangliskus turiu...bet viska atskirai visada nesioju kazkodel...:::017:::818

32

Re: Apie banglus...

Raimonda, 13 parašė:

tj tu ta bangle kuri yr nuo gimimo?;DDD

GERAS

33

Re: Apie banglus...

nznw jauciu as ir kiek norieciaw but bandle wistiek man neisejtu... rejx pabandyt kdnors;D

34

Re: Apie banglus...

Raimonda, 13 parašė:

nznw jauciu as ir kiek norieciaw but bandle wistiek man neisejtu... rejx pabandyt kdnors;D

as gal rytoj pameginsiu big_smile

35

Re: Apie banglus...

Sarune, 13 parašė:

ai nu cia apie inesa bisk ne i tema parasiau...sorry...ai o man bangle tapt tai nebutu jokios problemos...turiu placias kelnes,bliuzona toki bangliska,batus...net ir auskarus bangliskus turiu...bet viska atskirai visada nesioju kazkodel...:::017:::818

ydomu kaip tie banglishki auskarai turetu atrodyt??:D

36

Re: Apie banglus...

njum vat va as pvz turiu asakas zuvies...labai grazus ir kazkiek bangliski...vat taip...

37

Re: Apie banglus...

mm aisku big_smile

38

Re: Apie banglus...

dar voriuku ivairiausiu yra...ir pan...dabar jau isivaizduoji?

39

Re: Apie banglus...

sakj ryt pamegynsi?:D nu paziesim;D

40

Re: Apie banglus...

Raimonda, 13 parašė:

sakj ryt pamegynsi?:D nu paziesim;D

nezvenk...pameginsiu....gal........;D