1

Tema: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Noreciau issiaiskinti koks yra pats siurpiausias filmas koki kada nors esate mate, kad galeciau issirinkti geru siaubeku ir juos paziuret... parasykit... juk nedaug laiko teuztruksit smile

2

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

man asmeniskai tai labai siurpus pasirode "Pagieza"

3

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

O man skambutis...

4

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

labai yra daug filmu kuriose rode kad po 7 dienu turi mirti tai visi man jie baisus o kai dar paskambina kai sita filma ziuri tai dar baisiau pasidaro wink

5

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Evelina, 17 parašė:

labai yra daug filmu kuriose rode kad po 7 dienu turi mirti tai visi man jie baisus o kai dar paskambina kai sita filma ziuri tai dar baisiau pasidaro wink

Jo net siurpuliai per kuna eina...

6

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

man tai labai patiko "dantuku feja" tikrai labai geras siaubekas wink

7

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Danguole cia tai tikrai poto nezinai kur detis smile
Mintautas is pavadynimo pasakyciau kad tai vaiku filmas smile
apie ka jis?

8

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Evelina, 17 parašė:


Mintautas is pavadynimo pasakyciau kad tai vaiku filmas smile
apie ka jis?

nu as nu cia tikrai filmas nea vaikam big_smile manau jei jie ji pazietu tai praeitu noras iskritusius dantis po pagalve deti big_smile

9

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Oldboy

10

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

pagieza

11

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

man tai nebuvo per daug baisiu.visi vidutiniski arba nieko verti. . . pagieza tai buvau atsisiuntus tik kompe ziuret, pirmos penkios minutes ir viskas aisku- ne siaubekas, o skerdynes. man per slykstu buvo, nu ne baisu.;/

12

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

ka jus hebra suprantat pat baisiausias filmukas yra teletabe

13

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Martynas, 20 parašė:

ka jus hebra suprantat pat baisiausias filmukas yra teletabe

man tas ju siurblys visada atrode itartinas.:V

14

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

pagieza

15

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

seip man visada patiko "Final Destination" :V visos trys dalis :::310 bet ir ne is paciu geriausiu....:-}

16

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Deimantė, 14 parašė:

man tai nebuvo per daug baisiu.visi vidutiniski arba nieko verti. . . pagieza tai buvau atsisiuntus tik kompe ziuret, pirmos penkios minutes ir viskas aisku- ne siaubekas, o skerdynes. man per slykstu buvo, nu ne baisu.;/

sutinku labai daug "siaubiaku" yra slikstus o ne baisi arba kai maskes uzsideda  tai juokinga o ne baisu

17

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Evelina, 17 parašė:

labai yra daug filmu kuriose rode kad po 7 dienu turi mirti tai visi man jie baisus o kai dar paskambina kai sita filma ziuri tai dar baisiau pasidaro wink

as tai kaip tik nerealiai zvengiau sitose vietose kai ziurejau skambuti. turbut del to kad pries tai pati paisiausia filma 3 ziurejes buvau xDDD

18

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Evelina, 17 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

man tai nebuvo per daug baisiu.visi vidutiniski arba nieko verti. . . pagieza tai buvau atsisiuntus tik kompe ziuret, pirmos penkios minutes ir viskas aisku- ne siaubekas, o skerdynes. man per slykstu buvo, nu ne baisu.;/

sutinku labai daug "siaubiaku" yra slikstus o ne baisi arba kai maskes uzsideda  tai juokinga o ne baisu

is daugelio siaubeku galima prisizvengt.man vasko namai buvo jega, kai paris hilton galva tokiu dideliu kuolu persmeigta buvo.xD

19

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

neziurejau bet noreciau si filma paziureti tikriausiai prisijuokti ten galima :? big_smile

20

Re: Koks yra pats siurpiausias filmas?

Evelina, 17 parašė:

neziurejau bet noreciau si filma paziureti tikriausiai prisijuokti ten galima :? big_smile

zmones netikrais veidais, kruvos lavonu ir siaip neaiskiu atlieku,nukerpamas pirstas, daug zviegesio ir visi vaidina issigandusius. aa, va dar zmoniu imitacijos is vazko ir vaskinis namas.dar kraupios gaudynes ir daug vietu, kur kas nors sako bu, ir visi issigasta.
sita filma ziuret tikrai galima.nors drauge sake, kad kosmarus savaite sapnavo. idomu apie ka. gal apie paris hilton besilaizancia su kazkokiu neaiskiu bachuru?..:D)