1

Tema: kuo tiketi?

ar yra dievas? o gal yra velnias?

2

Re: kuo tiketi?

Manau, kad kazkas turi buti...gal viskas ne taip,kaip visose tose istorijose, bet kazkas virsesnis uzmus turi buti...gerai daug kas sako kad zmones issivyste is bezdzioniu o zeme is dulkiu...bet ir tos bezdziones ir tos dulkes gi turi is kazkur atsirasti...

3

Re: kuo tiketi?

nera dievo. esam mes ir gamta.

4

Re: kuo tiketi?

Eglė, 15 parašė:

Manau, kad kazkas turi buti...gal viskas ne taip,kaip visose tose istorijose, bet kazkas virsesnis uzmus turi buti...gerai daug kas sako kad zmones issivyste is bezdzioniu o zeme is dulkiu...bet ir tos bezdziones ir tos dulkes gi turi is kazkur atsirasti...


tai dar musu smeginim nesuvokiama, todel ir tikim pasakom...

5

Re: kuo tiketi?

Ausra, 23 parašė:

ar yra dievas? o gal yra velnias?

Manau jei kas nors tiki dievu tai tada ir turi tiketi velniu ir atvirksciai
o as tai netikiu

6

Re: kuo tiketi?

Ausra, 23 parašė:

ar yra dievas? o gal yra velnias?

cia paska pries mirti kad zmogus nebijotu smile paguoda ir tiek big_smile as zianu kad as esu ir man to pakanka smile

7

Re: kuo tiketi?

o gal mes isvis esam tik simuliacija?:) http://www.simulation-argument.com/simulation.html
pasirink pati kuo tiket, religija atsirado del baimes isnykti, is noro tiketi kad yra kazkas po mirties, is gamtos reiskiniu nesupratimo ir t.t. pasirink ko tau reikia, kartais tiekjimas yra labai patogus, nes nereikalingas zinojimas, galima pasakyti tikiu ir viskas, tam nera kontra argumentu

8

Re: kuo tiketi?

mano senele nuolat sakydavo jei tikesiu bus viskas gerai bet nieko gero nebuvo

9

Re: kuo tiketi?

kiekviena tauta turi savo dieva, kiekvienas zmogus renkasi kuo tiketi, o kuo ne. Kodel, pavyzdziui, indenai tikejo dvasiomis, o graikai sudievino kiekviena gamtos nisha? tikejimas atejo is senoves, nors tais laikais technologiju nebuvo, moksliskai nieko negalejo pagrysti, bet senoliai geriau uz mus zinojo gamtos zenklus ir panasiai..o ka tai reiskia? kad mes gamtos vaikai ir ja jauciame, ar kad yra Dievas? visada buvo ir bus siuo klausimu vien retorika..niekas nezino kaip yra is tikro kol galiausiai nenumirsta kunas.. kazkas auksciau musu turi buti vis tiek, ta dulkele, is kurios atsirado zeme, is nieko nesusiformavo. Negi mirus zmogui, mirsta jo visi pojuciai, isnyksta prisiminimai ir nieko? viskas tuom ir baigiasi? tarsi laida istraukus is rozetes nustoja juo pulsuoti elektra ir..baigtis?..

10

Re: kuo tiketi?

o as siulau tiketi savimo, tiketi zmonemis smile

11

Re: kuo tiketi?

Idėja atėjo į jo galvą ir dabar labai atkakliai ieško smegenų. ;D

12

Re: kuo tiketi?

na paziurejus i zmoniu nuomone, tai atrodo, kad visi yra racionalus skeptikai:) niekas niekuom netiki, ishskyrus tuo, kas yra cia ir dabar..negi mes tokie riboti, jog nematome toliau saves?.. nesakau, kad esu prisiekusi katalike, bet kaip tuomet apie tuos visiem zinomus tunelius, ryskia sviesa, nuostabia pievele esant komos busenoje?..

13

Re: kuo tiketi?

aš esu pagonis tikiu į perkūną ;D stabas mano ąžuolas ;D

14

Re: kuo tiketi?

matau, kad nerimtai ziuri i sia tema, shtish:D

15

Re: kuo tiketi?

kaip tai štiš??? aš tur savo dievuką kodėl štiš? wink

16

Re: kuo tiketi?

Hm.. smile
As tikiu, kad visko gali buti... wink

17

Re: kuo tiketi?

tai turi ir velniuka turbut:pp

18

Re: kuo tiketi?

viską viename ;D

19

Re: kuo tiketi?

Ausra, 23 parašė:

ar yra dievas? o gal yra velnias?

... niekam tikusi tema.... tikek kazkuo, nesvarbu kuo... svarbu, kad gerai gyventum ir butum laiminga...

20

Re: kuo tiketi?

Jolanta, 33 parašė:
Ausra, 23 parašė:

ar yra dievas? o gal yra velnias?

... niekam tikusi tema.... tikek kazkuo, nesvarbu kuo... svarbu, kad gerai gyventum ir butum laiminga...


aciu,as laiminga