21

Re: kuo tiketi?

ar yra dievas ar yra velnias big_smile nera isnyko kartu su dinozaurais big_smile tuoi pradesim tiketi nikstukais gal big_smile net biblija kaskokio megejo parasyta matyt pas nezinojo ka raso vienos nesamones big_smile ir va da atsakykit tada kodel dievo paslaugos visos mokamos nori misiu mokek ir t.t ka jis koks sumaltas biznierius big_smile

22

Re: kuo tiketi?

na tas tikejimas i dieva ir velnia, tai man labai panasu kas butu tiketi i "geri" ir "blogi"..  nebutu atsiradus "biblija" anksciau, butu atsiradus "terisija" - istorija apie motina terese, ir kad ji yra tas musu dabar vadinamas "dievo siuntinys" - geras visiems zmogus... matyt ivairiais laikmeciais tokiu atsiranda.. (o stebuklai dazniausiai aptinkami tik istorijose/pasakose apie praeiti..) gal ji irgi buvo tox pat stebuklas kaip "jezus kristus"... o kaip ir jezu, pagal tradicijas ir motina terese galim suvest kaip i "dievo pasiuntini"... kaip is kurios puses paziuresi..

23

Re: kuo tiketi?

kurejas visko turetu buti, nes niekas is niekur neatsiranda...

24

Re: kuo tiketi?

Mindaugas, 16 parašė:

kurejas visko turetu buti, nes niekas is niekur neatsiranda...


niu jau ce nesigilink vistiek nesuprasi kas is kur atsirado tik galva paskaus ir nebutinai visus nuopelnus reik priskirti kaskokiam asmeniui big_smile man labiau moksliski paaiskinimai patinka  big_smile

25

Re: kuo tiketi?

Irmantas, 20 parašė:
Ausra, 23 parašė:

ar yra dievas? o gal yra velnias?

cia paska pries mirti kad zmogus nebijotu smile paguoda ir tiek big_smile as zianu kad as esu ir man to pakanka smile

pala jug jeigu buvai geras tai mirsi ii pateksi  i "roju" o jei buvai blogas tai nemanau jeigu zmogus galvos kad eis pas velnia tai jis nebijos:?

26

Re: kuo tiketi?

čia kas pas mane eis??? nieko nepriimsiu, pragaras dabar užkimštas ;D daug jau jųsų čia nusidėjelių, kaip sakė viena mirtingoji, ŠTIŠ visi ;D ;D ;D

27

Re: kuo tiketi?

as manau kad mumyse tiek dievo tiek velnio pakankamai yra.. wink

28

Re: kuo tiketi?

Mindaugas, 16 parašė:

kurejas visko turetu buti, nes niekas is niekur neatsiranda...

mhm, o ir kur tada pats kurejas isdygo jei niekas is nieko neatsiranda?..:D nemanau, kad kadanors kas nors ras atsakyma.. kiekvienas tiki tuo, kuo nori tiketi=) gal taip ir geriausia=)

29

Re: kuo tiketi?

**** o man idomu tai tokiso pasakos kai sak kad marija mate wink arba seseliniai visokie wink nu paskaicius kaikuriu zmoniu darbus ir t.t ....... vat kur idomu... kad mato vaizda otky pati kaip paveiksle tik tipo vaiduoklis vat kas ce ? vat jai tai tikrai tiesa tai yra ir dievas ir velnias o jei ne tai ne smile)

30

Re: kuo tiketi?

Pirmiausia yra ysitikinimai o paskui kazkas dar... big_smile

31

Re: kuo tiketi?

As va pvz maciau Marija..
Sapne, kai kazkada girtas miegojau..Bet ten tikrai buvo Marija..ir chier znajet ar ten sapnas buvo ar is tikro..juk ryte neatsiminiau tixliai..:D

32

Re: kuo tiketi?

tomas:D aga:D jezaus nematei?:D askartais ir ji pamatau;D bet vat idomu jei tai pasititikslintu ir taj butu tikra tiesa ar jus pradetumet tiket i dieva ir velnia?

33

Re: kuo tiketi?

Sigitas, 23 parašė:

Pirmiausia yra ysitikinimai o paskui kazkas dar... big_smile

aha pamatai filmuką PAGIEŽA ir tiek įsitikinimų gauni, kad net pampersai nepadeda ;D

34

Re: kuo tiketi?

Gediminas, 29 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Pirmiausia yra ysitikinimai o paskui kazkas dar... big_smile

aha pamatai filmuką PAGIEŽA ir tiek įsitikinimų gauni, kad net pampersai nepadeda ;D

Tas tiesa ir situo atveju nei dievas nei velnias negelbeja... net ir pampersai cia bejegiai.. big_smile

35

Re: kuo tiketi?

koks dar velnias ar dievas..manau kiekvienas musu turi savo isitikinimus,tikslus, principus, ir .t.t.t... kuriais vadovaujasi gyvenime kitam tai gal velnias atrodo dar kitam gal dievas koks nors

36

Re: kuo tiketi?

na va šeštadienis, pas mane šiandien velnių susirinkims, daaaaaaaaaaaaaaaaaug priėjo, dar ir giminaičius pasikvietė ;D

37

Re: kuo tiketi?

Tikekit manim wink ir jusu tikejimas neprapuls....

38

Re: kuo tiketi?

O as tikiu tik vienu dievu:) Raguciu( senoves lietuviu alaus dievas) ir gerdamas alu, kaskart jam padekoju:D