1

Tema: Zalgiris

Visi atsilepimai apie Kauno zalgiri:)

2

Re: Zalgiris

zalgiris rulez wink idomu kaip pasirodys snd su sawo nauju izaideju, bet reik tiketis wiskas bus ciki:)

3

Re: Zalgiris

Man irgi snd lb idomu paziureti i Andersona, seip manau geras zaidejas:-D

4

Re: Zalgiris

gal ir geras... bet matai, Ayuso irgi buwo geras... taciau nepripato prie komandos. gali but, kad ir maiklu jordanu, bet jei nepritapsi prie komandos, nieko gero nepademonstruosi....

5

Re: Zalgiris

o ash manau jis nekox buwo zaidejas, man asmeniskai nepatiko..

6

Re: Zalgiris

nu gal perdaug individualistas... mete neparuoshtus metimus... bet nors pataikydowo kartais;) swarbius trajakus... shitas andersonas irgi siaip labiau zaidzia individualu, o ne komandini krepshini, kaip ir wisi amerikonai. bet gal pritaps;) swarbu, kad paduotu kamuolius tanokai, ar lavrinoviciui, o toliau wiskas ir taip aishku:)

7

Re: Zalgiris

na jei ash irgi metisiu 309 kartu tai po tritaskiu gal ir pataikius , ir buciau dievas:D ne nepatinka man tokie zaidimai, tai vadinasi NBA, o lietuvoje visi stengiasi komandi zaisit:) respect

8

Re: Zalgiris

joa, wisoj europoj irgi komandinis wyrauja, del to amerikancams buna sunku pritapt;) bet freemanas ar tanoka taj rulez... smile

9

Re: Zalgiris

na jie ishkirtiniai, gal ir Andersonas bus tox?:)

10

Re: Zalgiris

jei ir taip tai tik shi sezona pasidziaugsim... na dar maximum ir kita. nes kol kas sutartis tik iki sezono galo, o jam jau 34metai...

11

Re: Zalgiris

na juo, sportui neperjaunaiuasias:)

12

Re: Zalgiris

nors kai pasiziuri y saboni, tai dar paciam jegu zhydejime big_smile

13

Re: Zalgiris

dviese cia ziuriu svaigstat smile manau beveik visas Kaunas uz Zalgiri, o va prie jusu niekas neprisideda smile
bet kokiu atveju as tik uz Zalgiri ir tikiuosi, kad kada nors teks pamatyti, kaip laimime Eurolyga (nes kai pirma karta laimejo buvau ne LT ir net ne tokioj saly, kur per TV sporto zinias pranestu dziugias naujienas sad )

14

Re: Zalgiris

nu kaunui ishkiltu gresme, jei zalgiris laimetu eurolyga... miestas wel butu nusiaubtas;)

15

Re: Zalgiris

Na ir Vln yra nemazai Zalgirio fanu is karto galiu pabrezti!!Na pirmas tikslas Zalgiriui jau ivykdytas i top 16 papuoleme siandiena Vokietukams nekas bus nors paskaicius apie ju pokalbius jie atvaziavo tik pergales ir tikisi laimeti:}

16

Re: Zalgiris

tikrai, kad nekas...;) zalgiris dar niekam nepralaimejo namuose, nemanau, kad vokietukai sugebes kazhka padaryt...

17

Re: Zalgiris

Gediminas19 matai Vokieciams reikia pergales vienos ir jie tada irgi papuola i top 16 tai siandiena bandys norint nenorint nors taskeliu laimeti pries Zalgiri:)

18

Re: Zalgiris

bet ar tai realu, kai kaune zhalgiri wisi taip palaiko?:) publika weikia kaip 6tas zhaidejas... smile kaune zhalgiris nenugalimas!

19

Re: Zalgiris

Gediminas , kad tik neprikalbetum.. wink

20

Re: Zalgiris

tfu tfu tfu ash dar nesu suklydes, kai bunu tox isitikines big_smile suklystu tik tada kai topsporte statau smile uzhtat niekad uzh zhalgiry nestatau big_smile kai pagalwoji butu ****, eurolygos finalas prahoj, loshia zalgiris priesh lietuwos ryta big_smile