21

Re: Zalgiris

as ir niekada nestatau uz lietuvos komandas.. smile kazkaip jau nesinori statyti pries sawus nors ir zinai kad pralaimes.. smile

22

Re: Zalgiris

vakar sauniai suzaide.. galejo tik didesniu skirtumu laimeti, tik Vidas labai jau neisipaise, uz tai Serapinas kaip atsidaves.. si karta 30 sloves sekundziu uzsitese big_smile

23

Re: Zalgiris

Vija taip tu teisi.Bet kad tas Ginevicius visuomet kamuolius praranda:()Suzaide tikrai kad graziai.O labiausiai juokas paeme kai maccabi pralaimejo vakar pries lentelej paskutine vieta uzimancia komanda ir pralaimejo berods ant 10 tasku.Dabar maccabi su rytu zais jeigu nebus kas veikti nueisiu pasiziureti nors aisku Lrytas man visiskai nepatinka komanda.:{}Na uztenka ir 20tasku vakaryksciose rungtynese visviena jau Zalgiris top16 patekes.

24

Re: Zalgiris

Vakarykštis rezultatas parodo ką galima rašyti apie Kauno Žalgirį. Vakar buvo gana įdomios rungtynės tik šiek tiek trūko ginybos, Andersonas nesublizgėjo, nors ką norėti, pirmos rungtynės. Ir tie du metimai arba kaip galima pasakyti nedametimai, bet atsiminiau LR žaidėjau House, tai jo berots pats pirmasismetimas nusileido per metrą nuo lanko, o pažiūrėkit dabar, smagu žiurėt, tikiuosi išsivažiuos ir jis

25

Re: Zalgiris

Man tai andersonas patiko visai, bent butent kaip kamoli varinejasi:)

26

Re: Zalgiris

na jo, manau ish jo tikrai sulauxim to ko ir tikimes. maybe euroloyga laimesim??? smile

27

Re: Zalgiris

graziai suzaide paskutini kelini.. smile gaila kad nemaciau wisu rungtyniu ir kaip andersonas pasirode.. sad

28

Re: Zalgiris

pradzioj dar wisai apyligiai ejo... wink bet net minties nebuwo, kad galim pralaimet, tai ramiai ziurejau smile

29

Re: Zalgiris

as ir buwau beweik garantuotas , kad laimes.. big_smile tode ir isejau pasivaiksciot.. big_smile

30

Re: Zalgiris

man patiko kai gale triuskino:)

31

Re: Zalgiris

niuz labai labai grazhiai zaidzia zalgiris.... smile pradzioj leidzia dar pajust intriga, o galia uzhtwarko smile serapinas tai labai graziai pasirode. man patiko wink

32

Re: Zalgiris

O tanoka?:D pavare kaip:) man patiko kaip grumesi su to vokieciu:D dawe pavyzdi kitiems:)

33

Re: Zalgiris

joa, tanoka - pats geriausias zalgirio pirkinys. ne weltuj jis jau 3ius metus loshia! sunku isiwaizduot zhalgiri be jo:)

34

Re: Zalgiris

na manau ir andersons bus neblogs pirkinis:)

35

Re: Zalgiris

Na turetu isizaisti Andersonas.Aisku kad sunku jam dabar pritapti.Na Beardas tikrai geras zaidejas po krepsiais net du zaidejiai neuzgina buna jo.Tik nesuprantu kam tas Maciulis reikalingas???Kiek rungtyniu ziurejiau visas varzybas visuomet susirenka prazangas penkias ir tais momentais kai komandai reikia tasku arba atsilikineja egali jau vietoj jo koki kita zaideja paimti kam tokie zaidejiai eurolygoj.

36

Re: Zalgiris

Na manau ish maciulio nori padaryti augancia zvaigzde, paskui brangiai parduoti ar kakzas tokio, seip jis man nepatinka..

37

Re: Zalgiris

bet kartais neblogai ir jis suzaidzia.

38

Re: Zalgiris

Kartais, kartais ir ash galiu visai neblogai suzaisti:D

39

Re: Zalgiris

niuz maciulis nera labai aukshto lygio zhaidejas, bet gi jis dar labai jaunas... manau laikui begant jis dar atsiskleis. nereik aishku ish jo tiketis tokio talento, kaip pas jankuna, bet zaidejas tikrai ne prasciausio lygio. pataiko ir ish toli kai reikia.

40

Re: Zalgiris

O tai pavyzdziui kam ishleidzia Maciuli jei yra dar Dylis toks? kuris bje visada sedi nezaidzia:)