41

Re: Zalgiris

jei ishleistu dyli wietoj maciulio, jis daug daugiau nesamoniu pridarytu. juk jis wisai wisai nepatyres ir komandoje tik del to, jei pwz gautu trauma keli pagrindiniai puolejai. maciulis patikimesnis

42

Re: Zalgiris

na kaip jis gali buti patires jei ji niekada neishleidzia?! absurdas! beje jis jau antrus metus zalgirije!

43

Re: Zalgiris

niu bet pagalwok ar noretum, kad ji ishleistu swarbiose rungtynese?? kai losia priesh swarbias komandas. juk patirtis renkama pradzioj pries silpnas.

44

Re: Zalgiris

O tai ar pries nesvarbias komandas jis losia???

45

Re: Zalgiris

nu cia jau sireikos reikalas... jei jis jo neishleidzia, wadinasi tam yra priezhastis

46

Re: Zalgiris

chia manau savininku reikalas, jie kazka mandro rezgia:)

47

Re: Zalgiris

nu kol komanda laimi, tai manau nereikia kelti triukshmo:))

48

Re: Zalgiris

Na taip, sio atveju galime tik stebeti:)

49

Re: Zalgiris

o kai zalgiris prades pralaiminet tai kils uraganas.

50

Re: Zalgiris

Kaune zais zalgiris vasario 9 ar nia? kas zino?

51

Re: Zalgiris

nea, bolonijoj

52

Re: Zalgiris

truputuka paveluota replikuosiu, bet man zinokit juokinga, kai tuos tipo jaunus vadina perspektyviais zaidejais ir jie taip ir lieka perspektyviais zaidejais visa gyvenima.. tik iki tos perspektyvos taip ir nepriarteja (geriausias pavyzdys man butu Ginevicius ar Ciukinas, ar koks Gustas).. ar tik ne tas pats laukia ir Maciulio smile?

53

Re: Zalgiris

Vija, 24 parašė:

truputuka paveluota replikuosiu, bet man zinokit juokinga, kai tuos tipo jaunus vadina perspektyviais zaidejais ir jie taip ir lieka perspektyviais zaidejais visa gyvenima.. tik iki tos perspektyvos taip ir nepriarteja (geriausias pavyzdys man butu Ginevicius ar Ciukinas, ar koks Gustas).. ar tik ne tas pats laukia ir Maciulio smile?


Gal ir tas pats, gal ir nia, reikai atsizvelgti i ju zaidima primiausiai , ir ka jie masto ateiciai, o seip manau tai yra paslaptys komandos ka jie darys su jeis:)

54

Re: Zalgiris

Na kaip jums vakar sulose zalgiris? man tai kazkox negyvas zaidimas buvo:/

55

Re: Zalgiris

Siaip rungtynes nekokios buvo, ir viena ir kita komanda dare daug klaidu, pirmam keliny, tai apskritai buvo neaisku, ka aiksteje veikia prancuzai, zinoma, buvo ir graziu momentu, bet rungtynes nebuvo svarios, man vakar labiau patiko Ryto zaidimas su Maccabi...

56

Re: Zalgiris

zalgiris valdo

57

Re: Zalgiris

Buwote gal vakar sporto haleje paziureti?:)

58

Re: Zalgiris

Nu nebuvom bet zinom kad laimejo kaip reikiant smile

59

Re: Zalgiris

O ash buwau!:P

60

Re: Zalgiris

na o paskutines rungtines tai neblogai susimove tris kelinius vede paskui pasikrove net ziauru ziureti buvo