1

Tema: Mano trukumai

Kiekvienas zmogus randa  kazkokius trukumus savije.
Tai noreciau suzinoti kas tau nepatinka tavija? kokius trukumus matai savija? ka noretum pakeisti?

2

Re: Mano trukumai

trukumu turiu ir gana daug...bet nieko keist nenoreciau,nes but idealiam neimanoma ir neidomu... :)P juk reik kazkuom issikirt is kitu...:)

3

Re: Mano trukumai

manau kad esi teisi bet kad daugelis zmoniu nori kazka savije keisti. kiek dabar plastiniu operaciju daro ir t.t.

4

Re: Mano trukumai

o va as noreciau buti ideli, arba bent jau panasi i tokia, tokiems zmone gyvenimas labiau sypsosi...  didziausias mano trukumas visiems padeti, taciau iseina dar blogiau ir labai megstu vadovauti

5

Re: Mano trukumai

o kas tavo manimu yra idealus zmogus ko tau truksta iki to lygio?

6

Re: Mano trukumai

Per daug atvirai visiems sakau tai ka galvoju..del to zmones kartais isizeidzia..Galima kartais ir nutyleti kaika, bet neiseina..:D
O siaip yra dar daug tu trukumu aisku..alaus per daug gerimas, megimas patinginiauti (moxlu prasme), parukymas kartais, nedarymas kartais to ko reikia o atideliojimai rytojui..ir t.t..tingiu vardinti jau..:D

7

Re: Mano trukumai

as tai esu l. sarkastiskas ir ciniskas. Daznai neklausau artimu man zmoniu sakomu pastabu. Bet ka darysi - toks jau as smile

8

Re: Mano trukumai

Evelina, 17 parašė:

o kas tavo manimu yra idealus zmogus ko tau truksta iki to lygio?

kai zmogus yra visom prasmem tobulas, visu numyletinis, daug pasiekiantis, grazus tiek vidum tiek isore, zmogus neturintis tu trukumu...
aisku taip niekada nebus, as tai puikiai suprantu taciau pasvajoti galima:)

9

Re: Mano trukumai

egoizmas ir nuolatinis siekis pakeisti visus taip, kaip kad man butu patogu smile
o visu kitu smulkiu bjauriu dalykeliu charakterio bruozuose tikriausiai ne neverta pradeti mineti smile

10

Re: Mano trukumai

Lina, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o kas tavo manimu yra idealus zmogus ko tau truksta iki to lygio?

kai zmogus yra visom prasmem tobulas, visu numyletinis, daug pasiekiantis, grazus tiek vidum tiek isore, zmogus neturintis tu trukumu...
aisku taip niekada nebus, as tai puikiai suprantu taciau pasvajoti galima:)

manau kiekvienas zmogus yra tobulas, o tavo tobuluma mato tave mylintis vaikinai

11

Re: Mano trukumai

Evelina, 17 parašė:
Lina, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o kas tavo manimu yra idealus zmogus ko tau truksta iki to lygio?

kai zmogus yra visom prasmem tobulas, visu numyletinis, daug pasiekiantis, grazus tiek vidum tiek isore, zmogus neturintis tu trukumu...
aisku taip niekada nebus, as tai puikiai suprantu taciau pasvajoti galima:)

manau kiekvienas zmogus yra tobulas, o tavo tobuluma mato tave mylintis vaikinai

ciua tu pataikei tiesiai i desimtuka, taciau ir jis kartais papriekaistauja:D reikia pamilti tuos trukumus ir jie bus mieliausi ir artimiausi

12

Re: Mano trukumai

nzn...manau kad turiu viena trukumeli jis menkutis ,bet man vistiek nepatinka....atrodau jaunesne neij tureciau buti....man 16 metu o daugiause visi duoda 14....vienas vaikinas net 11 buvo daves....juokinga net daros..... :=) nu bet seip turiu dar trukumeliu kurie nepatinka aplinkiniams... bet man nusispjaut i aplinkinius.... svarbiause kad as sau patinku tokia kokia esu o kiti tegul eina po velniu...

13

Re: Mano trukumai

nu koks cia trukumas... nu gal per daug teisybes ieskau, na... bet juk tai gerai big_smile dar megstu pasigincyti... na bet cia tragedijos nera big_smile na, gal per daug priekabus, prisikabinu prie tokiu dalyku, kuriu kiti nemato... o kai parodai sako... o.. tiksliai, kaip cia nematem... mane savyje labiausiai nervuoja tai, kad kartais pasielgiu labai neprotingai, ta prasme viskas einasi gerai gerai, bet vat ka nors primirstu ir tokia nesamone pasidaro... kad oj ;D

14

Re: Mano trukumai

perdaug ju turiu big_smile neuztektu viso forumo kad prirasyciau tongue tongue big_smile

15

Re: Mano trukumai

Justai kiekvienas daro klaidas ne tu vienas esi toks
Kestuti nu negali gi viskas buti taip blogai

16

Re: Mano trukumai

nemanau, kad sau paciam nepatinkanti isvaizda yra trukumas..tai daugiau gamtos bausme:) o siaip visi turi trukumu, tai cia turiu omenyje charakterio savybes, ydas, kurios susiformavo nuo gimimo. Bet reiketu nepamirsti, kad visgi trukumai kaip atsirado, taip gali ir dingti, gi ne vien aplinka, draugai, socialine padetis ir visa kita formuoja musu charakteri. As pati turiu daug trukumu, ne vien fiziniu, bet stengiuosi juos minimalizuoti, valdyti save, po truputy keisti savaji "as"..jei nori patikti kitiems, buti is tiesu kitoks nei esi..tai turi stengtis keistis, o ne vardinti savo trukumus. Nors, zinoma, jau faktas, kad juos pripazysti, yra gera pradzia i pokycius..

17

Re: Mano trukumai

Turiu tiek trukumu, kad net nzn ar apsimoka vardinti, juk ju tiek daug...

18

Re: Mano trukumai

Tomas, 26 parašė:

Per daug atvirai visiems sakau tai ka galvoju..del to zmones kartais isizeidzia..Galima kartais ir nutyleti kaika, bet neiseina..:D
O siaip yra dar daug tu trukumu aisku..alaus per daug gerimas, megimas patinginiauti (moxlu prasme), parukymas kartais, nedarymas kartais to ko reikia o atideliojimai rytojui..ir t.t..tingiu vardinti jau..:D

Gerbiu už teisybę ;D
Nėra žmonių be trukūmų, paprasčiausiai mes juos slepiam arba jų niekas nepastebi. Aš esu tiesiog trūkumų KALNAS ;D

19

Re: Mano trukumai

... agaa... esu pilna trukumu.... bet niekam ju nerodau.. apart savishkiu...:-)

20

Re: Mano trukumai

Jolanta, 33 parašė:

... agaa... esu pilna trukumu.... bet niekam ju nerodau.. apart savishkiu...:-)

chi chi chi ;D