1

Tema: BANALUS klausimai..

banalus daugumai atsibode klausimai tokie kaip (labas kaip sekasi..ka veiki..)
JUSu nuomone apie tai kaip pati pirmaji uzkalbinima (internete..sms..)

2

Re: BANALUS klausimai..

panelei galima koki komplimenta mestelt.bet tikriausei ir sitas jau pasenes smile

3

Re: BANALUS klausimai..

panelei galima koki komplimenta mestelt.bet tikriausei ir sitas jau pasenes smile

4

Re: BANALUS klausimai..

Pirmasis laiskas yra labai svarbus. Bent jau as pagal ji sprendziu ar toliau verta bendrauti. Negaliu pakest kai paraso "Labas, mazule" ar pan. ir daugiau nieko :{}  O kvailesnio klausimo uz "ka veiki?" isvis neimanoma sugalvoti! Ir kvailiui aisku kad PLEPU, jei jau esu on line. Taigi...galvokit ka rasot ir nekils klausimu kodel kartais nesulaukiat atsakymo... :-)

5

Re: BANALUS klausimai..

Idilija, 24 parašė:

Pirmasis laiskas yra labai svarbus. Bent jau as pagal ji sprendziu ar toliau verta bendrauti. Negaliu pakest kai paraso "Labas, mazule" ar pan. ir daugiau nieko :{}  O kvailesnio klausimo uz "ka veiki?" isvis neimanoma sugalvoti! Ir kvailiui aisku kad PLEPU, jei jau esu on line. Taigi...galvokit ka rasot ir nekils klausimu kodel kartais nesulaukiat atsakymo... :-)

pats tai stengiuosi tokiu klausimu nerasyti..bet tos panos kurios pyxta jog joms tai rasoma tiesiog kai jom paciom reikia ka parasyti paraso... labas kaip sekasi? kaip nuotaikytes?....tai wa...

6

Re: BANALUS klausimai..

As tai retai pirma laiska rasau, tai nelabai zinau... smile O jei rasau, tai tik tada, kai tikrai turiu ka pasakyti originalaus. Banalybes sucks:-}

7

Re: BANALUS klausimai..

Idilija, 24 parašė:

As tai retai pirma laiska rasau, tai nelabai zinau... smile O jei rasau, tai tik tada, kai tikrai turiu ka pasakyti originalaus. Banalybes sucks:-}


tai pazistamam tikrai nesunku parasyti..nes yra ka parasyti..bet nepazistamam zmogui daug sunkiau jei nera "kabliuko"

8

Re: BANALUS klausimai..

Kęstutis, 18 parašė:
Idilija, 24 parašė:

As tai retai pirma laiska rasau, tai nelabai zinau... smile O jei rasau, tai tik tada, kai tikrai turiu ka pasakyti originalaus. Banalybes sucks:-}


tai pazistamam tikrai nesunku parasyti..nes yra ka parasyti..bet nepazistamam zmogui daug sunkiau jei nera "kabliuko"

Kabliuku visada yra wink Patarimas: ju ieskot fotkese arba slapyvardyje smile Na dar galima zodiako zenkle smile Vienu zodziu reikia tik fantazijos smile

9

Re: BANALUS klausimai..

Idilija, 24 parašė:
Kęstutis, 18 parašė:
Idilija, 24 parašė:

As tai retai pirma laiska rasau, tai nelabai zinau... smile O jei rasau, tai tik tada, kai tikrai turiu ka pasakyti originalaus. Banalybes sucks:-}


tai pazistamam tikrai nesunku parasyti..nes yra ka parasyti..bet nepazistamam zmogui daug sunkiau jei nera "kabliuko"

Kabliuku visada yra wink Patarimas: ju ieskot fotkese arba slapyvardyje smile Na dar galima zodiako zenkle smile Vienu zodziu reikia tik fantazijos smile

dekui uz patarima tongue bet bent jau man jo pakolkas nereikia big_smile

10

Re: BANALUS klausimai..

1. tu temos autorius, 2. Ne tu vienas komentarus skaitysi, 3. Panasu kad si forumo tema tik mums dviems wink ;D

11

Re: BANALUS klausimai..

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile

12

Re: BANALUS klausimai..

tada turiu atsakyti uz wisas panas ;D

13

Re: BANALUS klausimai..

Julija, 16 parašė:

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile


paprascaiusi makaronai smile neturint ka parasyti smile

14

Re: BANALUS klausimai..

Idilija, 24 parašė:

Pirmasis laiskas yra labai svarbus. Bent jau as pagal ji sprendziu ar toliau verta bendrauti. Negaliu pakest kai paraso "Labas, mazule" ar pan. ir daugiau nieko :{}  O kvailesnio klausimo uz "ka veiki?" isvis neimanoma sugalvoti! Ir kvailiui aisku kad PLEPU, jei jau esu on line. Taigi...galvokit ka rasot ir nekils klausimu kodel kartais nesulaukiat atsakymo... :-)

na o jei pwz na nepazisti zmogaus,tai tiesiog taip ir kyla tie jusu wadinami banalus klasusimai..negi ish karto pradesi ten klausinet kiek uzdirbi,name ar bute gyweni.ir pan.juk wisokiems ten jau rimtiems klausimams wisada reikia izangos..tai taip ir kyla tokie nieko nereiskiantys klausimai..

15

Re: BANALUS klausimai..

mane taip pat nervina klausimas ka veiki ? liktai tam kuris klause labai rupi ka siuo metu veikiu ir jai dar net nepazistamas raso

16

Re: BANALUS klausimai..

uzknisa bet tegul raso ka nori

17

Re: BANALUS klausimai..

Irmantas, 20 parašė:
Julija, 16 parašė:

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile


paprascaiusi makaronai smile neturint ka parasyti smile

gerai kad prisipazystat big_smile

18

Re: BANALUS klausimai..

Emilija, 15 parašė:
Idilija, 24 parašė:

Pirmasis laiskas yra labai svarbus. Bent jau as pagal ji sprendziu ar toliau verta bendrauti. Negaliu pakest kai paraso "Labas, mazule" ar pan. ir daugiau nieko :{}  O kvailesnio klausimo uz "ka veiki?" isvis neimanoma sugalvoti! Ir kvailiui aisku kad PLEPU, jei jau esu on line. Taigi...galvokit ka rasot ir nekils klausimu kodel kartais nesulaukiat atsakymo... :-)

na o jei pwz na nepazisti zmogaus,tai tiesiog taip ir kyla tie jusu wadinami banalus klasusimai..negi ish karto pradesi ten klausinet kiek uzdirbi,name ar bute gyweni.ir pan.juk wisokiems ten jau rimtiems klausimams wisada reikia izangos..tai taip ir kyla tokie nieko nereiskiantys klausimai..

kai paaugsi pasnekesim ziurim nesupratai apie ka cia sneka zmones smile arba bandyk dar karta skaityti smile

19

Re: BANALUS klausimai..

man kartais uztenka ir kzk banalaus big_smile o pasiziurejus i foto nusprendziu atrasyt ar nea tongue

20

Re: BANALUS klausimai..

na o jei pwz na nepazisti zmogaus,tai tiesiog taip ir kyla tie jusu wadinami banalus klasusimai..negi ish karto pradesi ten klausinet kiek uzdirbi,name ar bute gyweni.ir pan.juk wisokiems ten jau rimtiems klausimams wisada reikia izangos..tai taip ir kyla tokie nieko nereiskiantys klausimai..[/quote]

kai paaugsi pasnekesim ziurim nesupratai apie ka cia sneka zmones smile arba bandyk dar karta skaityti smile[/quote]

aa tai dbr jau del amziaus pradesit diskriminuoti?