21

Re: BANALUS klausimai..

Julija, 16 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Julija, 16 parašė:

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile


paprascaiusi makaronai smile neturint ka parasyti smile

gerai kad prisipazystat big_smile reike kartais ispazinty atlikti big_smile

22

Re: BANALUS klausimai..

tai kaip manai koks klausimas butu ne banalus?

23

Re: BANALUS klausimai..

Kęstutis, 18 parašė:

banalus daugumai atsibode klausimai tokie kaip (labas kaip sekasi..ka veiki..)
JUSu nuomone apie tai kaip pati pirmaji uzkalbinima (internete..sms..)

Kai man paraso ka veiki atrasau..rasau tau zinute big_smile .. o kai klausia kaip sekasi tai ..gerai kaip ir visada big_smile..nu o kai paraso smsa i tlf ka veiki tai atr pisuosi big_smile ..kaip sekasi?.. gerai big_smile....joke smile))))))

24

Re: BANALUS klausimai..

viskas atsibosta  po truputi ,bet jai tas ar anas nepatinka ,tai prasom paaiskinti kurie nera tokie isradingi  kai kiti smile koks pasisveikinimas  patiktu jums panele ?:)

25

Re: BANALUS klausimai..

patys banaliausi klausimai: kaip sekasi ir ka veiki, nejaugi negalima sugalvoti daugiau nei 2 zodziu pirmam ispudziui sudaryti... sad

26

Re: BANALUS klausimai..

metai, is kur?matau, kad neatsako arba"kam taip greitai mazute":DTada as"skaiciuoju iki triju, jei neatsakai leki nafic negriztamai":) ir sakes vyras uzsikabliuoja:)))Tik nenaudokit mano budo, juk negrazu kopint:D

27

Re: BANALUS klausimai..

banalybes jus :DD gi nerasysi panai/bahurui nepasisveikines/usi... Jai jau tau zmogus parase nors ir banalu klausima tai reiskia jau tu kaskom patikai smile negi sunku atsakyti i ta klausima: kaip sekas ar ka veiki? rankos nenudzius smile gi nuo tokiu klausimu ir issirutuliuoja pokalbis smile
p.s tema irgi banali smile)))

28

Re: BANALUS klausimai..

Erika, 26 parašė:

metai, is kur?matau, kad neatsako arba"kam taip greitai mazute":DTada as"skaiciuoju iki triju, jei neatsakai leki nafic negriztamai":) ir sakes vyras uzsikabliuoja:)))Tik nenaudokit mano budo, juk negrazu kopint:D

nieko nesupratau kas cia parasyta..

29

Re: BANALUS klausimai..

kokie žmonės - tokie ir klausimai... internetinėj pažinčių svetainėj juk randamės... wink

30

Re: BANALUS klausimai..

Jop, randames pazinciu svetaineje, tad tokiu klausimu neisvengsi.. wink Parasyti " Labas smile " kartais gerai, kai nori pasiziureti ar tavo foto sugeba uz tave kalbeti, bet "Labas, kaip sekas?" jau per daug tu remu ikista gaunasi... O rasyti ten poezijas ir kitus kakucius nereikia per daug persistengti, nes tai siek tiek atbaido... Jaukus paprastumas visada geriau, nei tas kisimas makaronu i ausis in Arabian style ( na tikiuosi suprantate, ka turiu omenyje... smile )...

31

Re: BANALUS klausimai..

Kestutis ar gi tau suprasti?:D

32

Re: BANALUS klausimai..

tai apie ka galima pagendrauti internete???http://forumas.ieskok.lt/imgload/1405  nejaugi tik tai kvaili klausimai ir atsakymai cia "apsigyveno"?????

33

Re: BANALUS klausimai..

Inna, 20 parašė:

tai apie ka galima pagendrauti internete???http://forumas.ieskok.lt/imgload/1405  nejaugi tik tai kvaili klausimai ir atsakymai cia "apsigyveno"?????

o tu ko nori? sihkarto meiliu zodziu ir sentimentu ir t.t ???? zinai toky dalyka?:D daug nori mazai gausi

p.s visos panos NAIVIOS JOMS TIK DUOK DUOK ZERK O PACIOS REODO SPYGA big_smile ce tiesa ce ne melas. skaudu jums tai zinot bet big_smile

34

Re: BANALUS klausimai..

Inna, 20 parašė:

tai apie ka galima pagendrauti internete???http://forumas.ieskok.lt/imgload/1405  nejaugi tik tai kvaili klausimai ir atsakymai cia "apsigyveno"?????

turbut tu tik tokius klausimus ir terasai,... labas kaip sekasi ir t,t..tox tavo turbut ir tera bendraviams big_smile big_smile... ;D

35

Re: BANALUS klausimai..

big_smile aga:D a man dzin neatraso ir nereik:D nepatinka bendraut vadinasio:D iesko kazko daugiau:PP

36

Re: BANALUS klausimai..

Evaldas, 22 parašė:

big_smile aga:D a man dzin neatraso ir nereik:D nepatinka bendraut vadinasio:D iesko kazko daugiau:PP


tai visad rasai labas kaip sekasi.. o jei neatraso tai nenori bendrauti big_smile ..idomiai cia big_smile

37

Re: BANALUS klausimai..

paklausiu: ko nori? big_smile

38

Re: BANALUS klausimai..

Kęstutis, 18 parašė:

banalus daugumai atsibode klausimai tokie kaip (labas kaip sekasi..ka veiki..)
JUSu nuomone apie tai kaip pati pirmaji uzkalbinima (internete..sms..)

... matau pas tamsta problemos ... bendravimo problemos, ... gal parasciau butu buti paciu savimi?... nereikes sukti galvos del menkniekiu.

39

Re: BANALUS klausimai..

Julija, 16 parašė:

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile

:-) julija, tai taktinis manevras!?...  man rasho ta pati, bet pas mane jau imunitetas:-)

40

Re: BANALUS klausimai..

Kęstutis, 18 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

big_smile aga:D a man dzin neatraso ir nereik:D nepatinka bendraut vadinasio:D iesko kazko daugiau:PP


tai visad rasai labas kaip sekasi.. o jei neatraso tai nenori bendrauti big_smile ..idomiai cia big_smile

o taj jei neatraso vadinasi trokshta su tavim bendraut ???? idomiai cia pas tave big_smile ir kodel tu sakai kad rasau tik labas kaip sekas?:D nezinai manes nesakyk:D kartajs pagrasinu kartais ishvadin kokia ragana:D bet kai taip parasaj susilauki atsakymu big_smile