1

Tema: ka manote apie gotes bei pankes?

asmeniskai man gotes neprie sirdies, o apie pankes gal geriau ir patylesiu.... big_smile~

2

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gotes yra nezmones

3

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

jos (ir gotes ir pankes) yra eiliniai zmones su savo pomegiais ir stiliumi...nieko blogo juose nematau...

4

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

siaip tokiam klausymui reikia dveju temu nes gotai ir pankai skyresi kaip diena ir naktis
o apie kokius punkus ir gotus kalbi apie tikrus ar apie vaikus nenumanancius ka jie daro ir tik nori i save atkreipti demesi?

5

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Evelina, 17 parašė:

siaip tokiam klausymui reikia dveju temu nes gotai ir pankai skyresi kaip diena ir naktis
o apie kokius punkus ir gotus kalbi apie tikrus ar apie vaikus nenumanancius ka jie daro ir tik nori i save atkreipti demesi?

o kas tie tikri gotai ir pankai ? big_smile ir kuo jie skiriasi nuo vaiku ?

6

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gotai tai yra zmones kurie stilium ir muzika ir .t.t. skiriasi nuo paprastu zmoniu punkai tai yra zmoguas gyvenimas punkas tai nestilius tai gyvenimo budas. o apie vaikus sakiau nes dabar daug vaiku apsirenge juodai ir galvoja as gotas ar dazosi plaukus zalia spalva ir galovja as esu punkas

7

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Gotu nemegstu, va o pankai visai kas kita:)

8

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

ir vienu ir kitu nemegstu, na gal tipo ne paciu panu bet stiliaus... o jei jau LB grazios tai gali ir patikt. Taciau tik pati pana.

9

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

bet siaip cia nesvarbu kam patinka gotes ar punkes nu apie gotus nezinau bet punkai tai draugauja tik su punkais (arturai)

10

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

fuu......

11

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

stiliai yra stiliai gali renktis bet kaip, bet merginom tokia apranga netinka...

12

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

kodel merginom netinka? kiekvienas turi savo skoni

13

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

man atrodo jok saunu kad yra tokiu zmoniu kurie turi savo stiliu...daugiau tokiu zmoniu reikia :=)

14

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Liucija, 15 parašė:

fuu......

kodelce sugalvojai kad punkai tik su punkais draugauja?
kazka ce jau meluoji

15

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Evelina, 17 parašė:

bet siaip cia nesvarbu kam patinka gotes ar punkes nu apie gotus nezinau bet punkai tai draugauja tik su punkais (arturai)

kode ce nusprendei kad punkai tik su punkais draugauja?

16

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Raimis, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

bet siaip cia nesvarbu kam patinka gotes ar punkes nu apie gotus nezinau bet punkai tai draugauja tik su punkais (arturai)

kode ce nusprendei kad punkai tik su punkais draugauja?

nes bendrauju tik su punkais nuo 16iki 60 metu ir dar gyvenime ne esu maciusi kad punkai su normaliais draugautu (as apie tikrus punkus kalbu o ne apie stiliaus punkus wink)

17

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Evelina, 17 parašė:
Raimis, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

bet siaip cia nesvarbu kam patinka gotes ar punkes nu apie gotus nezinau bet punkai tai draugauja tik su punkais (arturai)

kode ce nusprendei kad punkai tik su punkais draugauja?

nes bendrauju tik su punkais nuo 16iki 60 metu ir dar gyvenime ne esu maciusi kad punkai su normaliais draugautu (as apie tikrus punkus kalbu o ne apie stiliaus punkus wink)

e ash irgi apie rimtus sneku o ne piss so? bet zinau kad realiai punkai tikrai turi draugu ne punku !!!!

18

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gerai priplot reik smile)) gal proto igitu smile

19

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

as manau kad tai zmones, kurie neturi savo nuomones ir buriasi i gaujas, nes paprastai jiem sunku susirasti draugu ir pan....

20

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Julija, 16 parašė:

gotes yra nezmones

tai tik i iswaizda ir ziuri??? :? waikeli uzauk!!!