21

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Tomas, 17 parašė:

as manau kad tai zmones, kurie neturi savo nuomones ir buriasi i gaujas, nes paprastai jiem sunku susirasti draugu ir pan....

manau nelabaj.. manau jie atranda bendra kalba us jais o su kitais jie neatranda.. patinka tas apsirengimo buda,muzika bendravimas.. vat ir psio

22

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Raimis, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Raimis, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

bet siaip cia nesvarbu kam patinka gotes ar punkes nu apie gotus nezinau bet punkai tai draugauja tik su punkais (arturai)

kode ce nusprendei kad punkai tik su punkais draugauja?

nes bendrauju tik su punkais nuo 16iki 60 metu ir dar gyvenime ne esu maciusi kad punkai su normaliais draugautu (as apie tikrus punkus kalbu o ne apie stiliaus punkus wink)

e ash irgi apie rimtus sneku o ne piss so? bet zinau kad realiai punkai tikrai turi draugu ne punku !!!!

nezinau kokius tu pazysti bet visiems mano draugams net bjauru i normalias ziureti
1. ju stiliai skiriasi
2. ju gyvenimo budas irgi
3. jie neturi nieko bendro....ir t.t.

23

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Tomas, 17 parašė:

as manau kad tai zmones, kurie neturi savo nuomones ir buriasi i gaujas, nes paprastai jiem sunku susirasti draugu ir pan....

nesamones kalbi daug turiu ir tokiu ir tokiu draugu ir nieko panasaus kad del to kad negali draugu susirasti zmones taip rengiasi;)

24

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

nju jos man tikrai labai nepatinka  ir blin tegu daro jos ka nori ir bendrawja su tokiajs kjp ir jos ir tegu nelenda prie normaliu  bachuriuka :-D

25

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Robertas, 14 parašė:

nju jos man tikrai labai nepatinka  ir blin tegu daro jos ka nori ir bendrawja su tokiajs kjp ir jos ir tegu nelenda prie normaliu  bachuriuka :-D

o idomu kokos normales pankes prie normaliu bachuriuku lianda ,ne bent tos kuriom 14 metu ir nori buti "punkais"

26

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

seip esu diplomatiska visiem, bet neziureciau i panka ar gota, kazkodel man jie visi labai nesvarus ir narkomanai atrodo, nesakau, kad nesiprausia, bet toki ligu nesiotoju vaizda sukelia. Cia tik mano nuomone zinoma.

27

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

viskas pagydoma smile beje tai nesunki liga smile vaikiska

28

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

merlin mensono taip nieks ir neisgyde big_smile

29

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gotes ir pankes taip pat zmones, kaip kas tai ivardino kaip liga. as taip nemanau. tai greiciau skirtumas, kurio nieks nemegsta. Skirtumas i gyvenimo vertybes, muzika, buda...
Man is esmes net nesvarbu kaip kas atrodo, as susidarau nuomone kai pabendrauju!
Juk lengviau butu neissiskirt ir plaukt pasroviui, negu rinktis kas tau mieliau...
As tik norejau atkreipt demesi i klausimo kvailuma
As uz laisva pasirinkima, o ne kvaila smerkima!

30

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Man nepatinka nei tie nei tie... Bet juk visokiu reikia ir turi but...

31

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

melin menson uz ta savo prikola gauna ne kelis litus o chia tie persirengeliai ka jie  nzn turbut uzgaveniu laukia smile

32

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Audrius, 23 parašė:

viskas pagydoma smile beje tai nesunki liga smile vaikiska

nepasakiciau kad tai lyga, gerai sutariu tik to atveju kai eina kalba apie 14mecius tada tai tikrai lyga.
o apie vyresnius zmones tai nieko panasaus ir tai neimano isgiditi nes nereikia nieko gyditi;)
kaip jau sakiau apie gotus nieko nezinau, bet punkai jie ne delto punkai kad jie tokia muzika klauso arba kitaip rengiasi wink

33

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

na kai bus tau ne 17 o 27 kitaip mastyti gal:)

34

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

mastiti negalesiu kitaip nes nuo tesos ne pabegsi wink

35

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Ka jus cia nuo temos labai tooooli nuklydot. Tema buvo apie mergas!! Pritarkit, kad kitaip atrodantis zmogus yra seksualus. Pvz.: paprasta mergina apsimauna iseigine suknia, gotes ir pankes irgi issiskiria, tuo patraukdamos aki. O kad jus cia ju elgesi aptarinejat tai tu temu manau kokie 10 milijonu +2

36

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

big_smile jiei visi yra zmones beveik nesergantys, big_smile bet pritariu nuomonei jog 14-15m tai durnizmas o ne
stilius... smile

37

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

vaiku svaigchiojimai wink

38

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Gotes veza... Grazu... Pankes... nea..

39

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

ko jau ko bet tai i pankus ir gotus negaliu zhiuret nors tu evelina gal visai ir nieko smile))

40

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

man tai vienodai sviecia gotes pankes smile neturiu nieko pries , paivairina pasauli big_smile