41

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Marius, 25 parašė:

ko jau ko bet tai i pankus ir gotus negaliu zhiuret nors tu evelina gal visai ir nieko smile))

aciu,aciu:)

nu bet ka cia manau ner ko gincitis kiekvienas turi teise galvoti taip kaip nori...taigi kaikuriem patinka kai kuriem ne cia jau nieko nepakeisi...

42

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

ciulpikes nelaimingos ir tos tos:)

43

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

tai ju poziuris ir tiek...

44

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

man ne prie sirdies,nei pankai,nei gotai...bet jie man  netrukdo ir jokiu nusiskundimu jais
neturiu....

45

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

nu proto trukumo isreiskimas wink

46

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

o siaip lovoj koks skirtumas wink big_smile

47

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Audrius, 23 parašė:

o siaip lovoj koks skirtumas wink big_smile

ai kai jau lovoi tj **** kas ane? ar kaip cia suprast ta tavo minty? big_smile big_smile

48

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

man labai keistas daugumos jusu poziuris: nemegstu, nekenciu ir pan... :::041 nu nebutu Lietuva... ismokit zmones viena karta buti tolerantiski... as tai pvz nlbj megstu fyfas...( nors pati kadaise kazkokia tokia buvau :::254 ) bet vistiek bendrauju, visokiu zmoniu yra, visokiu reikia smile

49

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Beprasmiska diskusija... ot jum gaila kad jos yra? Jei jum nepatinka tai jau cia jusu bedos mielieji, o ne ju. Man visikai vienodai kas kokios muzikos klausosi, kaip rengiasi ir kaip gyvena. Butume visi vienodi - butu neidomu. Saves isviso prie nieko neskiriu. As uz individualizma ir saviraiskos laisve tongue

50

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

tegu gotai ir pankai sedi savo skylese ir nesirodo i visuomene,tai jie sau gyvuos ir mums ramiau bus kai nematysim ju smile

51

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Egidijus, 23 parašė:

tegu gotai ir pankai sedi savo skylese ir nesirodo i visuomene,tai jie sau gyvuos ir mums ramiau bus kai nematysim ju smile


O kodel tu nenori sedeti tavo skilei?

52

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

na kartais gotes ir pankes atrodo pernelyg vyriskai. taciau jei mergina turi skoni tai ji gali lb graziai ir stilingai atrodyti, visai neapsmukusi ir nesusivelusi. bet tokiu gociu ir pankiu lb mazai sad

53

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

na nzn man gotes lb patinka tik aisq iki tam tikro lygio smile wa tie kerzai dideli ir wisokios apyrankes bei akys taip idomiai padazytos man patinka. pats esu neformalas bet man tokios merginos patinka wink

54

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

mano drauge yra gote, galiu pasakyti jog ji nuostabus zmogus o ir kiti gotai man atrodo labai faini.. :::817

55

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gotai yra gerai,o tikru panku Lietuvoje deja nera...gal vienas kitas tikras pankas ir atsirastu,bet labai abejoju...Vien tik,kad skiautere ir apdriske rubai bei karves grandine tai nera tikras pankas...ot:D

56

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

Julija, 16 parašė:

gotes yra nezmones

o kas tai? ateiviai?:::d84:::823

57

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

gotes -pankes tokie pat zmones kaip ir mes normalus tiesiog pasiklyde tarp stiliu gyvenimo budo irgyvenimo sampratos i viska per rimtai ziurinti asmenybe galima sakyt nera labai stabilios psichikos

58

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

kuo jum stilius neytiko... Seip zmones kurie rengesi kaip gotai dar nera gotai... Gotai  ten turi savu tikejimu visokiu nesamoningu apeigu ir panasiai.. Nu vnz  baisoki man jie.. Va tokiu as jau nesuprantu.. O seip as ir pats megstu paeksperimentuoti su  drabuziais.. Rengiuosi pagal nuotaika... Ir viskas... Nzn jaigu tu esi klasikinio stiliaus atstovas tai nereikia  manyti kad ir kiti tokie turi buti

59

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

paprasciausiai zmones turi skirtinga skoni ir nereikia smerkti del ju pasirinkimo nes galima butu prikibti prie merginu kurios devi aukstakulnius ir kurios yra peroksidines ;D

60

Re: ka manote apie gotes bei pankes?

as nieko pries neturiu nei pries gotes,nei pries punkes....bet man nelabai patinka ju poziuris i gyvenima..bet,del manes jie gali daryti ka nori..visokiu zmoniu yra ir visokiu reikia... smile