1

Tema: ieskau vaikino maziuko

prasau parasykyt man:P:*

2

Re: ieskau vaikino maziuko

jergau ieskai ..vaikino tauvisai ,...asdabr ir visi normalus pradedaiesjkoti 13-14metu vaikinu ..o tu biski ne per anksti

3

Re: ieskau vaikino maziuko

smile))

4

Re: ieskau vaikino maziuko

kiba bernu nerand big_smile

5

Re: ieskau vaikino maziuko

Agne, 13 parašė:

jergau ieskai ..vaikino tauvisai ,...asdabr ir visi normalus pradedaiesjkoti 13-14metu vaikinu ..o tu biski ne per anksti

tai cia tavo laikais taip buvo, dabar jau 11 normalu

6

Re: ieskau vaikino maziuko

Irma, 11 parašė:

prasau parasykyt man:P:*

Patarciau smelio dezej ieskot;D

7

Re: ieskau vaikino maziuko

merginos irgi gerai daro..

8

Re: ieskau vaikino maziuko

big_smile jo..zn kad dar ir jaunesni netgi iesko:D ir jau kai pasnekes kartais kam jie jiems reikalingi...;D mergaite dabar taevs klausiu: kam tau jis? kad sugriautu vaikyste?:D patariu:buk dar vaiku nes uzaugus gali gailetis kad per anksti suaugai;)

9

Re: ieskau vaikino maziuko

...pasake Goda budama 15m (?) wink

10

Re: ieskau vaikino maziuko

big_smile dieve vaikai nejuokaukit... 11 o jau vaikino uzsimane, mano laikais, o tai buvo dar taip neseniai, budavo prabanga, kad koks pacaniukas isvis uzkalbintu ar kartu zaisti priimtu, o cia jau vaikino uzsimane... kur tie vaikai ritasi, na bet aisku, kai paskaitai kituose temose ka raso tokios panos kaip auksciau esanti natalija (tiksliau paziurejus jos foto) tai ko stebetis, kad jaunas protas visko prisigaudo... o galiu autores paklausti, ka tu su tuo vaikinu veiksi?

11

Re: ieskau vaikino maziuko

Oi tie vaikai:D nu jaigu jai reikia tegu ieskos,mum gi wisiem skirtingu dalyku reikia:) Kodel kaip kokie tewai moralus jai skaitot?:)

12

Re: ieskau vaikino maziuko

Linas, 18 parašė:
Irma, 11 parašė:

prasau parasykyt man:P:*

Patarciau smelio dezej ieskot;D

13

Re: ieskau vaikino maziuko

Rasa, 26 parašė:
Linas, 18 parašė:
Irma, 11 parašė:

prasau parasykyt man:P:*

Patarciau smelio dezej ieskot;D
pritariu visu 100...

14

Re: ieskau vaikino maziuko

Vytautas, 27 parašė:

...pasake Goda budama 15m (?) wink

Gal ji neka is savo skaudzios patirties?... O gal tai iesiog ji sko matydama kitu zmoniu kancias? As asmeniskai per anksti pradejau viska... Ir per anksti uzaugau... Nors ne as dar maziuke tik, kad skausmo nezmoniskai per daug patyriau kaip 17;> ner ko skubet su tais bernais...;>

15

Re: ieskau vaikino maziuko

Linas, 18 parašė:
Irma, 11 parašė:

prasau parasykyt man:P:*

Patarciau smelio dezej ieskot;D


:DDD

16

Re: ieskau vaikino maziuko

nu geraj labas as krabas tau ragas :DD joke

17

Re: ieskau vaikino maziuko

Irma, 11 parašė:

prasau parasykyt man:P:*

a ben zinai ka reiskia zodis meiluzis? big_smile
psisiziuri prisiklauso visko o po to raso nesamones smile

18

Re: ieskau vaikino maziuko

ne nu bet rimtaj jej neko neturit pasakyt tik kajp tu per mazas-maza ir pan. taj iswis i tema nerasykit nervina mane:::022

19

Re: ieskau vaikino maziuko

visur tas pats uzknis grejt pradesim rasyt jus per dideli smile

20

Re: ieskau vaikino maziuko

nu...jo..as budama 11 turbut su lelem zaidziau..atsilikau visai nuo gyvenimo matyt big_smile