21

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

Ieva, 15 parašė:
Raimonda, 22 parašė:
Ieva, 15 parašė:
Kristina, 12 parašė:

kas tie banglai?

pamatytum...suprastum


ateis laikas rengsies paprastai...o ir kulturingai apsirengia vyrai patiks...

uoj ne big_smile darbar man patinka jie wink

zinai ieva paziurejau tavo anketa ir pasakysiu tik viena tu visada tokia nebusi cia tik tavo vaikistes nuoras. o tai galema buvo labai lengvai suprasti. zinai tai galima labai lengvai suprasti ar tu tokia nuolat busi ar ne wink

22

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

Ieva, tavo stilius, manau, dar keisis. Ir skonis keisis. Pati kazkada vos ne kaip panke rengdavaus, bet dabar man tai atrodo netgi kiek juokinga:)

23

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

Julija, 20 parašė:

Ieva, tavo stilius, manau, dar keisis. Ir skonis keisis. Pati kazkada vos ne kaip panke rengdavaus, bet dabar man tai atrodo netgi kiek juokinga:)

tai cia aisku kad pasikeisiu smile tik va cia dabar taip uzplauke ir tiek...ir jei teisybe sakant man jau jie truputuka nusibodo:|

24

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

manau kad banglam patinka saldzios merginos

25

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

o kas tai yra tos saldzios merginos ir su kuo jos valgomos? :?

26

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

Auris, 19 parašė:

o kas tai yra tos saldzios merginos ir su kuo jos valgomos? :?

na tikriausiai tos, kurios valgo daug saldumynu, na del to ir saldzios. na aisq dar lb storos nuo daug saldumynu big_smile srry jei ka izeidziau smile

27

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

ui tai nzn kaip cai dabar su tais banglais, gal jie kokiu nors kitu proporciju gerbejai big_smile nu bet manes tai pvz nitraukia tokiu abstrakciu proporciju ir geometriniu figuru butybes ;D

28

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

... mano sunus banglas...  man rodos tai neturi dideles reikshmes... na jam patinka paprastutes, shviesiaplaukes, niekuo nesiskiriancios nuo kitu... mergaiciukes.

29

Re: kokios mergiotes patinka banglam?

Nežinau, mane dažnai banglu vadina.. tai va.. man patinka GEROS, ŠVELNIOS, NUOŠIRDŽIOS, LINKSMOS merginos. Jei kiek nors padėjau.. Kažkokiais konkrečiais išvaizdos reikalavimais savo skonio neapriboju.