1

Tema: airijos lietuviai

tai ar daug musu yra airijoje?
kas ka veikiate? ar nenorite grizti i lietuva?kokie pliusai ir minusai airijoje?
apie viska padiskutuokime cia.

2

Re: airijos lietuviai

**** ner ka lietuvoje veikti .. ten tik vagia valstybe viska big_smile idijotu krashtas sad pavyduoliu zmoniu daugiau nei normaliu ir vienuzodziu kol nebus gyvenimo salygos kajpo kitose europos valstybese i lietuva negryziu:( geriau as cia dirbsiu sunkiai statybose ( sunkiai nes statau stalazus) ir leisiu su pasimegavimu pinigus nei lietuvoje dirbsiu gausiu kapeikas ir verksiu kaip sihgyvent iki algos wink

3

Re: airijos lietuviai

as ir visom keturiom uz tai kad lt dejo ant musu.jei ne mokslai ten visai nesirodyciau.tai kokiam airijos gale kas bazuojates?

4

Re: airijos lietuviai

kas gali pasakyti kodel mano foto nerodo?

5

Re: airijos lietuviai

Kristina, 23 parašė:

kas gali pasakyti kodel mano foto nerodo?

nes tu jos neikelei kaip avataro big_smile

6

Re: airijos lietuviai

o tsi kur man ja reikia keisti?

7

Re: airijos lietuviai

ka reiskia T/Z ?

8

Re: airijos lietuviai

inesa joa:)) tesybe:)) yr gyvenimo salygos daug geresnes;) ir klimatas man patnika:) ytik pasiilgstu kartajs draugu bej juros smile nors gyvenu salia juros tik ner auto:D


kristina as gyvenu sankirtoje siaures ir pietines airijojes big_smile t.y newry wink

9

Re: airijos lietuviai

nu aisku,as gvenu dublino beveik centre prie juros 5min kelio.

10

Re: airijos lietuviai

big_smile nu man autobusu vaziuot 20min ~:D

11

Re: airijos lietuviai

bliacha.. o as gyvenu Swords, netoli Dublino.. smile
a gal i lietuviu bendruomenes susitikimus lakstot? siaip kiek zinau kiekviena pirma men ketvitadieni buna.. gal susibegam? smile smile

12

Re: airijos lietuviai

da nekur nebegu nebegau ir nebegsiu visokiu ten diijotu privise bus jauciu poto tik neramu bus:D

13

Re: airijos lietuviai

nu visokiu nuogirdu girdejau,jei susitikimas bare tai stabili pjanke,o cia kiek zinau buvo dabar susitikimas tai nieko liaudis renkasi,kazkokioj lyg baznycioj.

14

Re: airijos lietuviai

o as Klaipedoj gyvenu wink

15

Re: airijos lietuviai

Sutinku su jumis.Kad cia LT nieko jau nebeliko ka veikti.O gaila.As neseniai parskridau, buvau Dubline.Jei ne studijos, tikrai buciau negrizus.

16

Re: airijos lietuviai

as tai su seima cia pasilikti ruosiames,tik tenka grizineti lietuva i  nebaigtas studijas.

17

Re: airijos lietuviai

Erika, 26 parašė:

Sutinku su jumis.Kad cia LT nieko jau nebeliko ka veikti.O gaila.As neseniai parskridau, buvau Dubline.Jei ne studijos, tikrai buciau negrizus.


tai prisijunk prie iseiviu

18

Re: airijos lietuviai

Vaidas, 23 parašė:

o as Klaipedoj gyvenu wink

ir tu prisijunk prie musu

19

Re: airijos lietuviai

O as gyvenu Palangoje:) Aciu uz pakvietima, tikrai pagalvosim, nes matai Dubline mano seima gyvena ne vienerius metelius:)

20

Re: airijos lietuviai

Erika, 26 parašė:

O as gyvenu Palangoje:) Aciu uz pakvietima, tikrai pagalvosim, nes matai Dubline mano seima gyvena ne vienerius metelius:)


tavo seima ar tevai?