61

Re: airijos lietuviai

Audrius, 36 parašė:

nu cia gera ir viskas smile ko dar noreti ir vietiniai ciabuviai draugiski big_smile


big_smile big_smile big_smile

Realus anekdotas is Ajrijos(Pusbrikas atvazeves is ten papasakojo) sako apie Lenkus arba Lietuvius..

Sedi traukiny kubietis, anglas, airis ir lenkas,
kubietis issitrauke dideli, stora cigara uztrauke kelis dumus ir staigiai lengva ranka pro langa ismete
-anglas: tu ka, durnas toki gera daikta ismest?!
-k: pas mus to sudo iki kelio...
(vaziuoja toliau)
po trumpo laiko tarpo anglas issitraukia viskio buteliaka, isgeria kelis gurksnius ir irgi pro langa ismeta.
-airis: tu ka durnas toki gera daikta ismest?!
-anglas: pas mus ta mizalo iki kelio, pilni tvenkiniai..
sedi toliau....Airis pagalvojo ir ismete lenka po langa...
)

62

Re: airijos lietuviai

oj:D o lenkaj pobihski pradeda kusti ir bedu daryt big_smile taj saukiam tris akrt valio valio valio wink uzvakar prie mano draugo latvio ir jo draugu du lenkai ishsitrauke peili ir pagrasino pripjausia jei neduos pinigu:D o tie ihssitrauke ir peilius big_smile taj lenkaj bego nakum big_smile

63

Re: airijos lietuviai

audrius o kur randiesi ir kokia kompanija suukurei?:D beje gal zinai kas stato stalazus?? t.y scaffolding ir ar jiems gal reikia patyrusio darbdavio bet be visu ticketu safe pass ir csr cardu wink

64

Re: airijos lietuviai

evaldai...lietuviski bruozai atsirasdo?

65

Re: airijos lietuviai

Nu su tom rankutem ce tai persistengei...As ne zodzio neuzsiminiau,kad man truksta sitokiu malonumu,panu LIETUVIU ce daug,taip kad man tos rankutes ne prie ko...Nereik kitiem siulyti savo pomegiu...

66

Re: airijos lietuviai

Matai Mantai,jei butu galimybe,as ce tikrai nebuciau...Neturiu jokio noro,nei perspektyvos ce likt...Metus dar pabusiu ir dingstu is cia visam..Pamatysit,ateis laikas kai patys begsit i Lietuva atgal....Galvojat visa laika ce bus taip gerai,oj klystat...Maximum 5 metai ce dar bus ka veikt,ne ilgiau...Beje as nesakiau,kad ce nera ka veikt,tiesiog ce yra laba slogi nuotaika,kad ir ka besakytumet savam kraste yra dug geriau,neskaitant materialinio atzvilgio,bet dabar ir Lietuvoj yra neblogai,savarbu kazka sugebet,turet issilavinima ir jokiu problemu nebus...

67

Re: airijos lietuviai

simonai big_smile nu kas kaip supranta pasiulymus:D o tu sakai lietuvoj turint ihssilavinima problemu nebus?:D nejuokink big_smile suprasi ateiti pac kaip yra lietuvoj, daug zmoniu turi ihssilavinimus ir gan gerus ir neranda darbo nes neturi draugu aukstose sostuose ..... taip buvo yra ir bus toj lietuvoj, o tu matai jai isikursi ir antarktidoj tau bus gera jei tu noresi ten gyvent, cia kiekvienam savo, as pvz ir nezadu gryst i lt nes ten nera ka daryt, ......d raugai???  su draugais gali pasiskambint draugai gali pas tave atvaziuot ar pac i lt pailset gali ir tiek ....

kristina aga big_smile nu laj daugiau jie pradeda maskatotis bus ramu;)

68

Re: airijos lietuviai

nu simonai,biski kai meteliu daugiau turesi tada suprasi ka reiskia gerai ir blogai,dar tu per jaunas.tik neseniai igyjai teise dirbti ir i visus kitus suaugusio zmogaus malonumus...tai va vaziuok i lt ir gauk butinai lt aukstaji moksla ir ji pasidek kur nors i stalciu toli toli,nes jis tau bus niekada nereikalingas jei kaip sake tau Evaldas neturi aukstose sostose draugu...;)

69

Re: airijos lietuviai

nu as irgi sau galvojau baigsiu vadyba oi gerai man bus lietuvoj, tik kazkaip cia atsiduriau, ir 4 metai studiju i subine, geriau iskart po vidurines buciau cia mynes

70

Re: airijos lietuviai

mano vyrui ir tas pats aukstasis subinej,dabar jau cia siemet istojo mokytis ir jokiu pazimiu vidurines nereikejo,nori mokytis,prasom

71

Re: airijos lietuviai

Chebra,o jums neatrodo,kad mes esame tiesiog looseriai ir nemokame issilaikyti jei salygos kiek blogesnes nei Airijoje. Mes,t.y jaunimas laukiame kol kazkas lietuva patvarkys ir tada grisime. Ir mums visiems pochui,kad ja tvarko seni sukriose KGBistai,senu paziuru ir nepasotinami biurokratai. Sitaip mes negrisim niekada.Tai adresuota visiems ir man taip pat.

72

Re: airijos lietuviai

be sansu tuos nuokrusas pakeisti...ju kol niekas neissaudys,tol ten niekas ju nepakeis...naudokimes tuom ka duoda kiti o nesavi dabar...

73

Re: airijos lietuviai

bet jei mes sedesime svetur, kas juos saudys? Tokie pat kaip jie? Tikrai ne! Manau,kad musu isvaziavo per daug.

74

Re: airijos lietuviai

nu jei tiem kas pasiliko ten gerai...reiskia jie tokie patys.o tie kas nori normalaus gyvenimo sedi svetur,tai va ar tu Viktorai nori susitepti rankas ju krauju?as tai tikrai nea...

75

Re: airijos lietuviai

man rodos kad viktorai pats noretum ten i ta silta kede atsisest visus issaudes:D

76

Re: airijos lietuviai

big_smile geras,gal rimtai?

77

Re: airijos lietuviai

Buciau protingesnis - noreciau. Bet esu sutvertas dirbti statybose fucking Irelande. Nemanau,kad visi kas liko Lietuvoje yra blogi. As tik siaip samprotauju: daug kas is musu sako" ka man dave Lietuva?"Bet juk mes visai nesenai atsiskyrem nuo visokiu baltarusiju,ukrainu ir kito sudo. Gal noretumet sulyginti kaip ten zmones gyvena ir kaip Lt? Skirtumas tikrai yra. As manau,kad Lietuva dar per silpna visiems duoti.Pirma ja reiketu pastatyti ant koju.Zinoma ne statant airiams namus. Ir,teisingai sakot,reikia isvaikyti tuos senus piderus is valdzios.

78

Re: airijos lietuviai

nu tai va lai tie ir vaiko kam ten gerai...ilgai dar ten nieko gero nebus...apiplesineja valdzia vargsus savus...o paskui,oi kiek daug isvyko...bet uztat bedarbiu sumazejo...

79

Re: airijos lietuviai

Na bent jau tai ka uzdirbame parvezkim i Lt. Vis prisidesim.

80

Re: airijos lietuviai

jo....o paskui sakys atiduok cia uzdirbta procenta ner ko cia gerai gyventi jums...
nezinau,kas turetu lt pasikeisti,kad mes sugriztumem namo.