81

Re: airijos lietuviai

Na tu tikrai esi stipriai ipykusi ant savo gimtines.Beje,is kokio tu miesto ir ka ten darei? Jei tai ne paslaptis.

82

Re: airijos lietuviai

na baigiau vidurine,paskui dirbau megiama darba uz kuri mokejo 700lt ir pradejau studijuoti pagal megiama darba specialybe,o paskui istekejau ir atvaziavau su seima cia,nes mes jauni ir norim greiciau atsistoti ant koju.nes lt butumem murdesi sude ilgai ir nuo bodziai,vien uz buta butumem iki 50 kazkam priklausomi ir bijok netekti darbo,o dabar daug laisviau.

83

Re: airijos lietuviai

Miela mano drauge,visas pasaulis gyvena skoloje. Paklausk pas tuos pacius airius,ar jie lenkia nugaras tam,kad nusipirktu buta? No way! Atsakys visi.Ima paskolas ir visa gyvenima atidavineja. Situacija Lt panaseja. Tik musu banku sistema neistobulinta ir bet kas gauti paskolos negali. Bet zinau,kad einame i prieki.Be abejo,jus su pasididziavimu galesite pasakyti kaimynams,kad jusu namas yra jusu,o ne banko,bet ar jums negaila savo jaunystes.Savo energija jus dabar eikvojate neracionaliai. Tai atsilieps senatveje. As darau lygiai ta pati kaip ir tu,todel nepagalvok,kad as pries emigracija,bet mane baugina tavo didziule nemeile savo saliai. Tu turi atminti,kad tie patys airiai Airijoje nori matyti airius,o ne fucking foreighners. Todel,kad ir blankiai,bet savo ateiti stenkites sieti su savo salimi,o ne su Airija.Ateis laikas kai algos sunormales. Statybose chebra dabar uzdirba po 3000-4000 Lt. Tai tikrai. Daugiau optimizmo!!!

84

Re: airijos lietuviai

Viktoras, 34 parašė:

Miela mano drauge,visas pasaulis gyvena skoloje. Paklausk pas tuos pacius airius,ar jie lenkia nugaras tam,kad nusipirktu buta? No way! Atsakys visi.Ima paskolas ir visa gyvenima atidavineja. Situacija Lt panaseja. Tik musu banku sistema neistobulinta ir bet kas gauti paskolos negali. Bet zinau,kad einame i prieki.Be abejo,jus su pasididziavimu galesite pasakyti kaimynams,kad jusu namas yra jusu,o ne banko,bet ar jums negaila savo jaunystes.Savo energija jus dabar eikvojate neracionaliai. Tai atsilieps senatveje. As darau lygiai ta pati kaip ir tu,todel nepagalvok,kad as pries emigracija,bet mane baugina tavo didziule nemeile savo saliai. Tu turi atminti,kad tie patys airiai Airijoje nori matyti airius,o ne fucking foreighners. Todel,kad ir blankiai,bet savo ateiti stenkites sieti su savo salimi,o ne su Airija.Ateis laikas kai algos sunormales. Statybose chebra dabar uzdirba po 3000-4000 Lt. Tai tikrai. Daugiau optimizmo!!!

taip cia aukso zodziai.as irgi daug kur skaitau,kaip zmones su tokia nemeile sneka apie savo saly,nu baisu,baisu.suprantu,kad nelengva lietuvoje,bet isvaziuoja zmones,pabuna kazkur pora menesiu ir jau tokie uzsienieciai pasidaro,kad baisu.negalvokit kad i jus labai jau tie uzsienieciai su pagarba ziuri,jei jus taip varot ant savo salies!nusileiskit ant zemes,gerai,dirbkit ten,uzsidirbkit tuos savo namus ar ka,bet nevarykit tiek s.... ant savo salies,kartais,kai skaitau kai kuriu mintis,tai man geda,kad jus lietuviai.................................

85

Re: airijos lietuviai

Greiciausiai ta nemeile is shudinai susiklosciusio gyvenimo savoj saly. Sikimas ant jos savotiskas kerstas.Nors man tai atrodo siek tiek juokinga.Any way,kazkas yra giliau,nei mes galime iziureti. Zmones ne meduoliai,kuriems pochui kurioje leksteje laukti savo galo.Pilnai tikiu,kad zmogaus net mentalitetas luosinamas bandant jaustis seimininku svetimoje salyje.Jei Zmogui nereiketu Savo Salies,tai nebutu nei Lietuvos,nei Airijos,nei Kampucijos ir net Izraelio. Tiesiog gyventume visi kruvoje su viena kultura,kalba ar net odos spalva. Taciau istorija sudeliojo viska i vietas. Vieniems dave daugiau nei kitiems. Tai pagimde emigracija.Kol nezinojome,kokie mes nelaimingi-buvome labai laimingi.Norejom gyventi tik TSRS.Kai pamateme,kad kiti turi daugiau,iskart uzsimaneme lekti pas juos.Na...zmoniska. Bet grizkim.

86

Re: airijos lietuviai

Viktorai nuvaziuok tu i Kieva, ir paziurek kokios ten masinos vazineja, ir paziurek kokios masinos vilniui. tai suprasi kad lietuva **** o ne ukraina. ten gymyniu yra, tai zinok jie nesiskundzia... o tai ne seip ... jie skundziasi visada kai blogai. reiskia ten pragyvenimo lygis tikrai geras. o lietuvoj nieko iskirus vilniaus jau nera. kaunas jau numires.

87

Re: airijos lietuviai

---AIRIAMS---:{} ( KAROCE KAM PATINKA TA AIRIJA TAS ISIMKIT AIRISKUS PASUS IR DAR PINIGU UZ TAI GAUSIT IR VISAKAS BUS IR TADA PERSIKELKIT I AIRISKUS PUSLAPIUS BA CIA KASKAIP AIRIU MAN NESINORI MATYT JAU USTENKA ATSIZIURIU TU STORU RYZU TINGINIU IR ATSILIKELIU KIEKVIENA DIENA):::205

---TIKRIEMS LIETUVIAMS--- ( KAS CIA TIK UZDARBIAUT ATVAZIAVE IR KAZKADA PLANUOJAT PARVAZIUOT TAI TURBUT NESUSKYSTEJO SMEGENYS KAIP KITIEMS TAI UZSIDIRBAM KASKIEK PALAUKIAM KOL LIETUVOJ BUS BISKI GERIAU IR VISI VAZIUOSIM I LIETUVA KAIP TIKRI IR NORMALUS LIETUVIAI) ( MAN PVZ VISKAS PATINKA APIE LIETUVIUS AISKU DABAR KALBU APIE TUOS KURIE DAR SAVE LAIKOTE LIETUVIAIS IR ZADAT KASKADA PARGRYZT I LIETUVA PVZ MAN VISKAS MAN PATINKA APIE LIETUVA ZMONES NEVAIDINA MANDIAGIAIS KAIP CIA IR UZ NUGAROS VISTIEK YRA SLYKSTYNES IR KALBA NESAMONES O LIETUVIA PAPRASCIAUSIAI TIESIAI SVIESIAI SAKO KAS JIEMS TINKA APIE ZMOGU O KAS NE VISI PERKA NORMALIUS ATOMOBILIUS TAI YRA DAUGIAUSIAI VOKISKUS IR MOKA JUOS VAIRUOT DAUGUMA USIKACELINE LIETUVIAI TIKRI BAHURAI IR VYRAI KAIP TURI BUR O MERGOS TAI KA ZINAU PACIOS GERIAUSIOS IR GRAZIAUSIOS VISAM PASAULI NAUJI NAMAI YRA VISI MODERNAUS STILIO O NE KAIP AIRIJOJ VISI SENOVISKI IR LABAI NEKOKYBISKI NU VIENU ZODZIU LIETUVA YRA DAUG GERSNE O KAD POLITIKA SUSIKTA TAI CIA KIEKVIENOJ SALY YRA TAS PATS PVZ AIRIJOJ YRA APIE 70 PROCENTU ZMONIU KURIEMS NEPATINKA KAIP POLITIKA VALDO JU SALI TAI VA CIA TAS YRA VISAM PASAULY O TURTINGAS NIEKDA NEBUSI NEGALVODAMAS KAIP PRASISUKTI IR USIDIRBTI CIA DEL TO TAI TAS PATS IR AIRIJOJ NEBUSI TIRTINGAS IR NENUSIPIRKSI DIDELIO GERO NAMO NESISUKDAMAS)

88

Re: airijos lietuviai

Nikita,visiskai neseniai buvau Kijeve,ir Minske ir Maskvoje ir dar daug kur.Na nesistenk lyginti nesulyginamu dalyku.Jiems iki Lietuvos laaabai toli.Ten vyrauja pompastika,todel tas kuris turi kazkiek daugiau pinigelio pirks nerealu automobili.Nesvarbu,kad uz paskutinius. Tas vaizdas tave apgavo.Pasuk is centro i uzmiesti ir atsidursi kokiame 18-19 amziuj. O dar jei pasidometum politikos peripetijom.Uuuu!!! Sorry jei taip izeidziu tavo gimines.Tikiu,kad jie ir tu esate geri zmones.

89

Re: airijos lietuviai

ant kiek zinau kieve ar kaip tas kaimas vadynasi tikrai padetis ne kur geresne neigu lietuvoj

90

Re: airijos lietuviai

DEL POLITIKOS VEL SAKAU VISSUR TAS PATS TIK KITUR GERIAU NES LT GAUT PRADES EUROPOS PARAMOS PINIGUS TIK 2007 METAI IR TADA VISKAS PRASIDES TIK NEPRADEKIT TERST FORUMO SU SAWO NESAMONEM KAD NIEKO GERO NEBUS LIETUVOJ NORS IR GAUS PINIGUS IR VERTA BUTU PASKAITYT KA PARASIAU VIRS VIKTORO TEMOS

91

Re: airijos lietuviai

pasiilgau airijos jau jei ne moxlai tai ten ir buciau,ten bent rupesciu nera,geras gyvenimas laimingos dienos be rupesciu big_smile va rgpjuty gryzau o db sy menesiuka gal vel lexiu big_smile:D:D:D jee kaip noooooriu big_smile:D:D:D ten geraaaa big_smile:D:D daug draugu,pasiilgau visu big_smile:D:D:D

92

Re: airijos lietuviai

Turbut Kristinai prastokai su draugais Lietuvoje.

93

Re: airijos lietuviai

Viktoras, 34 parašė:

Turbut Kristinai prastokai su draugais Lietuvoje.

teisiog zmogus blaiviai masto... ir viska supranta.

94

Re: airijos lietuviai

nu daba ishsakysiu savo nuomone as smile bo ziuriu diskusija ujujuj big_smile pirtis big_smile :
as cia jau 1.5m dirbu statybose ir ........ man gerai, as gyvenu kaip noriu kanoriu darau kur noriu vaziuoju, neverkshlenu ner pinigu kaip ishgyvent iki algos ir t.t...... aisku as nebaiges kolegijos, nes diplomai sh....... nieko su jais lt nepadarysi ..... tik i stalciu kad zinotum jog esi baiges aukshtaja, nes ner pazinciu ner normalaus darbo. Gerai sakot nevarykyt ant lietuvos ? kas kaip supranta leituva. Kol valdzia nepasikeis nieko nebus??? ........... aisku niekad nieko nebus lt...... mes jau tam sutverti viska grobtis i savo kishenes....... turi daug norisi daugiau... net ir tuos KGBistus ishsaudzius tai nepades...... nes mes patys pasidarysim tokie patys, ir tik nesakykyt kad taip nebus....... kai kitam lietuviui bloga kitas lietuvis dzeugiasi . ar ne taip???
daba as dirbu gryztu i lietuva ten ishleidziu ir dali pinigu ir vel cia..... kazkiek padedu lietuvaj..... kazkiek... daugiau padet ir nenoriu.......
Daba sakot uzsidirbkit ant namo amshinos ir t.t pinigu..... jus manot lietuvoj jie greit nesibais??? o darbas? reikes dirbti.... o dirbti uz kiek????? uz kapejkas...... tik nesakykyt kad geri ateity pinigai bus...... euras??? euras nepadies nieko...... mums iki normalau gyvenimo lygio reikes laukti da 50-100 metu.... bet ir taj valdzioj sedes kgbistu anukaj vajkajciai ri t.t ........... valdzia. uzburtas apvalus ratas i kury patenka tik savi zmones....... ir tie kas turi proto.... o proto prasisukti........ o tie kas lt turi proto prasisukti arba uzsieni sedi arba lt turi kokias firmas ir suka sau didziulius pinigus i kishene.... nu dar dalis sueina i seima.....ir sugrebia pinigus ihs musu moketoju pinigu.....

Austeja ........ o kodel mes varom ant lietuvos???? o kas daba nevaro ???? nu ir dar kas kaip supranta ta varyma, man varymas kaj sako kad visi lopai ir t.t. ..... o kad jei sakau **** lietuvoj nieko ner tai cia nevarymas ce tesiog tiesos ishsakymas..... tai taip ir yra !!! 
to mielas algiz !!! he apie pasa airijos??? o taip as imsiu pasa busiu UK pilietis ir man bus geraj.... turesiu dvi tautybes o ka??? kuo tau maiso dvi tautybes ??? vistiek shirdy busiu lietuvis.
Imti paskola lietuvoj??? pirkti buta? mashina? o poto gyventi ir skaiciuot kaip ishgyvent iki algos? nea..... as geriau cia imsiu paskola gyvensiu kaip zmogus atidavinesiu ir dar O I have plenty money still ..... ir viskas...... cia sudaromo geros salygos gyvenimuj, aisku visi airiai verkiua verke ir verks, visi pasualio zmones vrkia jog mazaj pinigu,..... kaj ju turi orisi da ir da !!!

viktoraj kodel kristina blogaj masto?>??? tau ka nemalonu turet draugu uzsienyje???? kitu valstybiu draugu??? cia yra l.geraj !!1

95

Re: airijos lietuviai

Algiz, 17 parašė:

DEL POLITIKOS VEL SAKAU VISSUR TAS PATS TIK KITUR GERIAU NES LT GAUT PRADES EUROPOS PARAMOS PINIGUS TIK 2007 METAI IR TADA VISKAS PRASIDES TIK NEPRADEKIT TERST FORUMO SU SAWO NESAMONEM KAD NIEKO GERO NEBUS LIETUVOJ NORS IR GAUS PINIGUS IR VERTA BUTU PASKAITYT KA PARASIAU VIRS VIKTORO TEMOS

zinai kur tie paramos euraj nuejs????? i valdzios kishene didzioji dauguma ! ir nesakyk kad tajp nebus nes visi zinom ir tu pac zinaj kad taip bus..... o tu paskajtaj zinias???? akd net planai zlunga lietuvoj eura isives iki 2007 ...

96

Re: airijos lietuviai

Evaldai,turiu nuliudinti; dvieu pilietybiu tureti negalesi. Lietuvos istatymai leidzia tureti tik viena. Turesi gerai pgalvoti. Anglu Anglijoje nebusi niekada.

97

Re: airijos lietuviai

viktoras as ir nenoriu but anglu ....... as noriu but lietuvos anglu o del pilietybes... kaip tai ??? kiek zinau as lietuvis buvau busiu  ir esu as turiu pasa o as gy ne kitatautis kad turet kita pasa ir imti lietuvos pasa ..... ar ne?

98

Re: airijos lietuviai

istatymai pasikeite ir jau daugiai nei metus galima turet dvi piletybes, svarbu kad abi valstybes leistu tai. o anglai atrodo leidzia. taigi.. viktorai... tave nuliudinti turiu, Evaldas tures dvi pilietybes.

99

Re: airijos lietuviai

vat:D nu ka reiks greit imti viska tvarkytis:D

100

Re: airijos lietuviai

ANGLAI ATRODO,KAD LEIDZIA,AR TIKRAI LEIDZIA,KIEK AS ZINAU,GALIMA PASIRINKTI TIK VIENA PILIETYBE,JEI PASIIMSI ANGLIJOS,MANAU,KAD LIETUVOS TURESI ATSISAKYT PILIETYBES.....