1

Tema: grozis..

smile Visdar niekaip nesuprantu kas irado makiazus ir wisokiu rankandus..:) kodel merginom taip swarbu dailintis? pvz mano mergina man sexualiausia atrodo tik atsikelus is ryto smile)

2

Re: grozis..

Suauxi suprasi..jos visa tai daro tik del musu, tu kurie ta supranta ir vertina..:D

3

Re: grozis..

Kad atrodytu graziai pries kitas:)

4

Re: grozis..

jeigu ka, tai pirmieji dailintis ir dazytis pradejo vyrai ir tik po to is ju visa tai paverze moterys smile

5

Re: grozis..

Vija, 25 parašė:

jeigu ka, tai pirmieji dailintis ir dazytis pradejo vyrai ir tik po to is ju visa tai paverze moterys smile

Va va tos moterys, tik parodyk jom, ko nereikia.... big_smile
Na o dazymasis suteikia grozio, taciau ir ten turi buti jauciamos ribos... big_smile

6

Re: grozis..

Bet gamtoje juk patinai dazniausiai buna zymiai grazesni uz pateles..Pvz povai ir visi kiti pauksciai..zuvytes..liutai ir t.t..:D Reiskia mes vyrai grazesni esam, o moterys kad neatsiliktu ir mums patiktu grazintis pradejo..
Taiva, o istikro kol buvo taip kad patinai turejo itikti patelem jie turejo demonstruoti savo jega ir grozi..bet vystantis zmogaus evoliucijai viskas pasikeite..susivienodino tiek vienos puses tiek kitos puses rinkimosi galimybes ir teises..kadangi "pateliu" siuo metu yra pakankamai, ar gal net perteklius, todel jos turi demonstruoti save kad vyrai pasirinktu butent jas, o pasirinke ir toliau nenoretu su jomis skirtis..

7

Re: grozis..

Martynas, 18 parašė:

smile Visdar niekaip nesuprantu kas irado makiazus ir wisokiu rankandus..:) kodel merginom taip swarbu dailintis? pvz mano mergina man sexualiausia atrodo tik atsikelus is ryto smile)

grazi tavo panele tuomet. dazniausiai buna, kad rytais kai nusitrina visas makiazas, atrodo daug baisiau nei is vakaro big_smile ir daug priklauso nuo jausmu, pana kuria mylesi ir patinus ryte bus grazi, o siaip su kokia atsibudus tai nemanau kad pasirodytu labai grazi big_smile

8

Re: grozis..

Vija, 25 parašė:

jeigu ka, tai pirmieji dailintis ir dazytis pradejo vyrai ir tik po to is ju visa tai paverze moterys smile

galima placiau? gi sakoma, kad dar senoves egipte visokios kleopatros megdavo pasitepliot veidukus

9

Re: grozis..

mano vaikinas sake kad as ir lb graziai atrodau ryte katik atsikelus be jokio makiazo..... hmz...