1

Tema: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Is tiesu tai puiki, nauja pramoga ar amoralus slamstas atejes is USA?
Ir ar galima pavadinti tam tikru iskrypimo laipsniu?
As dvejoju siuo klausimu. Gal but nevedusiems zmonems tai puiki vieta atsipalaiduot ir patenkinti savo aistras. Taciau esu girdejas, kad vaiksto vede ir pakankamai zinomi zmones, bet tai yra kiekvieno asmeninis reikalas.
Ką mano šiuolaikinis jaunimas? smile

2

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

na tai yra zmoniu pasirinkimo laisve, ar dalyvauti ar ne.. nieko cia smerktino jei dalyvauja.. oz inomi zmones gi tokie patys kaip mes ir jie turi savus pomegius, savus nukrypimus nuo normos.. skirtumas ik tas, kad jie turi tureti savo ivaizdzius, kuriu privalo grieztai sekti...

3

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

palaukit.. jei neklystu, tai kiek lietuvoj svingeriu klubu veikia, tai ten visi arba vede arba su patikrintais ir nuolatiniais partneriais - t.y. svingeriai ir veikia tam, kad praskaidrintu poru gyvenima, o ne kas siaip bet kas su bet kuo.. (ir tikriausiai tos pacios taisykles ne tik Lietuvoj)..
nesu tikra, kas geriau - uzslepta neistikimybe ar tarkim svingeriu klubas, kur tai darai tiesiai ir su tuo ne tik taikaisi, bet ir sutinki

4

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

na bet jei svingeriu vakareli sutiktum savo buvusi istorijos mokytoja. tai maziausiai butu keista smile ar normalu?

5

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

as taip isivaizduoju kad svingeriu klubai yra tokie uzdari, kad visi vieni kitus pakankamai gerai pazista....

6

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

na kuriame vyktu nuolat tai nezinau. bet vyskta privatus , bei Vln yra klubas, kuriame karts nuo karto rengiami tokie pasilinksminimai

7

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

tikriausiai pasijausciau lygiai taip pat, kaip pasijaustu ir jis.. esme butu ne tame, ka jis cia veikia, bet tame,kad jis mane cia pamate smile (cia hipotetiskai mastau)
nezinau, as tikriausiai per daug tolerantiska viskam ir manes tai visai nenervintu, ypac zinant, kad svingeriu klubai uzdari ir informacija is ten beveik neturi sansu prasprusti i viesuma

8

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

taip. nes jei pradesi dalintis ispudziais supras, kad ir pats ten dalyvavai. o to dauguma nenori.
nebet gali sakyt, kad kazkas pasakojo smile  smile

9

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

nera cia ko bijoti manau ir seniau taip budavo,tik tais laikais daug ka slepdavo mes esame laisvi tai ir renkames pagal save,noreciau ir as kada sudalyvauti,juk tai atsipalaidavimo budas

10

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Na iš esmės svingrių vakarėliai yra jau daug ko mačiusioms poros, galbūt net laiko patikrintoms. Man kartą teko sudalyvauti. Tikrai taip poros yra tarpusavyje labai gerai pažįstamos. Dar tada buvau netekėjusi, gal požiūris kitoks buvo, bet antrą kartą ten nebeičiau. Negalėčiau dalintis savo partneriu su kita. Esmė tame, kad ir tada netgi nelikau stebėtoja, man toks vaizdelis buvo per stiprus. Tiesiog išėjau į kitą kambarį ir sėkmingai pramiegojau visą "balių"... :V Tad mano moralės ribose tokie vakarėliai gali ir neegzistuoti... Fe:P

11

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

na nebutinai poros buna gerai pazistamos. Nereikejo pramiegoti to baliaus, gal visai smagu butu buve:pp

12

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Linas21, na matai jeigu man būtų įdomu, tikriausiai šnekėčiau kitaip. O savo partneriu nenoriu su niekuo dalintis:P

13

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

nebuk tokia rimta, pajuokavau gi smile

14

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Taciau dabar keiciasi poziuris i sexa. Atsikratoma viduramzisko poziurio i meiles reikalus. Juk zmogaus fizionomija byloja , kad tai reikalinga kaip ir kiti igimti instinktai. AR jus vis dar galvojat, kad sexas tai velnio ismislas smile
Jeigu ir vienam ir kitam gerai, tai ir nesvarbu kur jie pasitenkins 

15

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Jei kazkam toks laiko praleidimo budas yra priimtinas, tegu. Bet as noriu ne tokiu santykiu, ir netoleruociau jei tokios pramogos geistu mano antra puse.:-)

16

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

dabar netoleruotum, bet ka tu zinai , kaip ten viskas gali pasisukti... tongue

17

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

nu ****, supykina pagalvojus, kad tureciau dalintis su kazkuo savo antraja puse.. veee...

18

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Mindaugas 19, už tokį trumpinimą "****" irgi dalinamos geltonos kortelės - tad VIEŠAS įspėjimas;)

19

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Zmones taip smarkiai nesikeicia :=D

20

Re: Ką manot apie svingerių vakarėlius?

Linas, 21 parašė:

Taciau dabar keiciasi poziuris i sexa. Atsikratoma viduramzisko poziurio i meiles reikalus.


Bet gi visais laikais buvo ir svingeriu vakareliu (tik kitaip vadinamu) ir visko ...  o kad zinotum ko perskaiciau istorijos knygose (ne vadoveliuose)...