1

Tema: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

siandiena galima pastebeti, kad vis daugiau jaunosios kartos atstovu pamego japonu animacija, kitaip anime. stebetina, taciau sia animacija ziuri ne tik vaikai, bet ir jaunimas, netgi suauge zmones..... idomu tai, kad anime tampa tokia neatsiejama gyvenimo dalis, kad net vaikai pradedami vadinti Songokais ar Kensiais.... eidamas gatve gali sutikti zmogu, kuris bus persirenges Menulio jureive...

2

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

hmm big_smile nu dar nepastebejau tokiu dalyku :?

3

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

Na gal geda prisipazinti,bet ir man Menulio jureive patinka...:| tas filmukas toks kvailas,kad mane prajuokina...:D)

4

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

nemegstu shiuolaikines japonu kulturos. o shtai tradicijos ju yra nerealios

5

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

o man simpsonai labiau patinka,nei kad japonu animacija. simpsonai valdo!:D

6

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

man japonu sukurta animacija nepatinka...tokie vejai bent jau man

7

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

mhm, as pries anime. tik gal viena geriausiu buvau macius, perkurta ir toki jega, prisizvengt galima.xD
amerikietiski filmukai labiausiai veza.

8

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

man irgi anime visai ne pries sirdies. vienintelis multikas kuris buvo uzkabliaves, tai tas songokas, bet ne ant tiek, kaip kai kuriuos draugus, kurie bande siustis visas jo serijas ir laikyti kompe ir ziuredavo po simta kartu ;] zodziu, manau cia ne multikuose problema, o paciuose zmonese, kad jie neturi savo nuomones ir puola sekti masine kultura arba tai ka jiems kisa tv.

9

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

ta anime kur per TV rodo tai nera tikra... Tikras anime nuri savo minty, ir nevisada gali baigtis laimingai, taip pat vis neskirtas vien vaikam... o ja megsta del geros piesimo kokybes, gal gero garso takelio ir del nuotikiu kuriu niekas ir niekada negaletu patirti...

10

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

ka tie japonai..krc blevyzgos priedurniai..pas ju laki vaizduoti dar didesne nei mano big_smile ;DDD ;D visi skraido ir sheip nesamones  big_smile

11

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

Na jei ka, japonu anime nera vien tik ta, kuria rodo LNK, TV3, Carton Nt ar kokia kita komercine tv, yra daugelis kitu anime filmuku, kurie nera skirti komercijai.. Tai yra tiesog viena is animacijos israiskos budo stiliu.. Jug ne visiems patinka Loney Toons, Walt Disney, Flecher filmukai.. Kiekvienas renkasi savo animacija... Siame forume buvo galima patalpinti ir kitu stiliu ar kompaniju, kurios jau tapo savotisku stiliumi ar atributai tape savotiskais getais su patentu, butu panasi situacija vieni mate, kiti ne, o deja daznai buna, kad nemate ir vien del to susidaro ispudi, kad tai jau kazkas "levo", nes nesugebejo niekas ipirsti ziureti, neskaite apie tai "TV Antenoje"... ( as cia apskritai apie animacija, o ne vien apie anime)
smile

12

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

Taip taip, ir mano avataras yra anime stiliaus.. ;p

13

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

fui jau ta menulio jureive man vezi varo nesweika kazkokia tik pamatau jau iskart purto :-(:::255

14

Re: sakuru plazdejimas tarp drugelio sparnu....

man patikdavo kai per lnk rodydavo velai vakare anime filmukus ir skirtus tikrai ne vaikams.. o tie songokai visokie tai tikrai slamstas.. smile