1

Tema: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

tiesiog kaip manote ir kokios turite patirties siuo klausimu?butu idomu suzinot.

2

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

kiek pazistu tokio amziaus vienisu moteru, dar ne vienai nepavyko.. bet tikiu, kad viskas imanoma, reikia tik labai noret ir kazka daryt, o ne sedet vietoj ir laukt, kol tas vyras pats pasirodys.

3

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Aleksandras, 21 parašė:

kiek pazistu tokio amziaus vienisu moteru, dar ne vienai nepavyko.. bet tikiu, kad viskas imanoma, reikia tik labai noret ir kazka daryt, o ne sedet vietoj ir laukt, kol tas vyras pats pasirodys.

pritariu..

4

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gražina, 33 parašė:

tiesiog kaip manote ir kokios turite patirties siuo klausimu?butu idomu suzinot.


kaip ten sakoma wink ?geri vyrai priristi arba vede big_smile

5

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

pirma karta girdziu toki pasakyma big_smile labiau esu girdejes.. "jus niekam tike"!! big_smile big_smile

6

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

beabejo imanoma

7

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

imanoma ir 30+ ir 40+ net 80+ smile tik reikia nenuleisti ranku smile

8

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Realiai paemus tai manau priklauso nuo aplinkybiu ar  ta moteriske issiskyrus ar  nekart  netekejus .Pirmu atveju tai manau toks toki rast turetu smile. Antru atveju  tai kiek  is patirties kitu zmoniu  tai  beabejo imanoma, o tas variantas kad geri vyrai vede tai cia   nepritarciau big_smile zodziu tokia situacija vyriokas normalus ten taip toliau o  moteriske kokia tai  na  na i kaire   tokia tai aisku savaime kad  vyriokas ir numes tokia tai vat tada  ir galimybe  tai vat 30+ ir pasiimt big_smile na asiq  cia tik mano  apgirte rasinejimai na zodziu kaip jau sakiau realu rast ir butina vat tongue

9

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

begant laikui tampa vis sunkiau priimt kazka i savo gyvenima. Norinciu ateiti i ji atsirada pakankamai daug. Esminis klausimas, ar mes isileisime vyra i savo gyvenima. Stai sis barjeras yra sunkiausiai iveikiamas abiem pusem.
Pripazinkim, nurodyto amziaus asmenys dazniausiai buna itin atsargus ir isrankus...
Net nera reikalo klaisineti ar 30+ moteris gali rasti vyra gyvenimui... Ji gali, bet ar nori ji iteisinti savo vyru?!
Is tiesu aplinkybes situacija gali keisti, bet nieko neimanomo nera...

10

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Manau kad nelabai imanoma..nei normalus vyrai nei normalios moterys nelaukia tokio amziaus budami vienisi, nebutinai jie turi buti vede bet tikrai jie nevienisi..O visi tie kurie tokio amziaus yra vienisi, man atrodo tikrai kazkas su jais negerai.:D

11

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gali. Juk buna zmoniu kurie savo gyvenima paskiria visu pirma karjerai, o ji trunka ne 2 ne 5 metus. Tad jei toki vienas kita suras, tikrai gali buti laimingi ir...

12

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

as manau,kad nelabai,o jei ipac turi pagrinda po kojom,t.y. savo buta,masina,gerai uzdirbi, vyrai tiesiog pradeda vengti,nes jiems yra smugis zemiau juostos jei moteris islaiko seima....
bet kaip sakoma,kad iesko,tas randa.....
tikek ir ji rasi arba jis tave susiras,zinoma jei nebus zioplas:D

13

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Erika, 26 parašė:

Gali. Juk buna zmoniu kurie savo gyvenima paskiria visu pirma karjerai, o ji trunka ne 2 ne 5 metus. Tad jei toki vienas kita suras, tikrai gali buti laimingi ir...

o karjieros siekti istekejusei jau neimanom ar kaip cia reiktu suprasti? manau kad sie du dalykai vienas kitam tikrai nemaiso!

14

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

... viskas yra imanoma... vienai likti taip pat.:-)
... ash po ilgu paieshku.. kai jau buvau benuleidzianti rankas... radau... nekur kitur , o cia ieshkoke.
... kartu gyvename...

15

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

**** ne neimanoma:DDD

16

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Kipras, 26 parašė:

**** ne neimanoma:DDD

.. ash ir taip galvojau...:-)

17

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

pradekim nuo to kad teoriskai viskas imanoma, net ir drambliui ilyst per rakto skylute:)cia aisku bjr siaip manau kad imanoma, tik reikia kaip ir visur sekmes, nes kad ir jaunesniam ir tai nera labai jau lengva ta tinkama zmogu rasti, vienas tox, kitas tox ir anox, o cia tu kandidatu kurkas maziau, tai va reikia gyvent savo gyvenima ir nesedet uzsidarius namie po 7 spynom ir man atrodo po kurio laiko vel turesi namie dideli plaukuota smile namini gyvuneli;D;)

18

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

... ash pvz... sededama namie ir radau.... po klubus ar kavines trainiotis ne man...

19

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

niekas nesako po klubus, eik i parodas teatrus siaip kokius renginius kulturinius,o namie gali rasti nebent santechnika arba elektrika kuris atejo darbuotis;Djuokauju

20

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

... shiaip gerai ir sporto klubas...  turejau galimybe pasirinkti...ish kruvos norinciu.... deja neishsirinkau.... nei vieno.
...dauguma zmoniu yra tokie pat nedrasus ir neryztingi kaip ir ash..jiems paprasciau sedint virtualybej uzmegsti pazinti...o po to ishrutulioti iki pasimatymo... bet tema buvo... ar imanoma 33 metu moteriai rasti kazka ... sheimai sukurti. Mano nuomone taip. O kita mano nuomone, kam ta biurokratija....  kam reikalingi tie shtampai..kai galima ir taip ne ka blogiau gyventi.