41

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gediminas, 29 parašė:
Jolanta, 33 parašė:

... nesu senmerge... 12 metu stazas..laimingai ishsikyrusi...:-)

aik, aik, rimtai??? ;D

...vat pasakysiu tavo zmonai ka darbo metu veiki.. pazhuresim kaip ji sureguos...:-)..

42

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

sureguos labai žiauriai ;D bėgs turbūt mą blynų kept ;D

43

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gediminas, 29 parašė:

sureguos labai žiauriai ;D bėgs turbūt mą blynų kept ;D

jus ponas gediminai geriau pasireikshkite... ka nors protingo, matote moterys plusha ...dirba..problemas sprendzia :-)

44

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

kas aš jumy problemų sprendėjas???

45

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gediminas, 29 parašė:

kas aš jumy problemų sprendėjas???

skaiciau katino dienorashtis ishgalvotose istorijose... grazie... labai patciko.

46

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

manau, kad gali ir gana sekmingai, nes tokio amziaus moteris turi namazai patirties ir zino ko nori.

47

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

pff pagalvokit 30 metu. kas cia per nusnekejimai kad negali. pats geriausias laikas. o tie nusnekejimai kad vyrai ar moterys jei jie normalus turi buti uzimti irgi nesamone.pilna aplink 20 meciu kurie jau galvoja prisirpe tam o po dvieju metu su kibirkstimis skiriasi, tai as paklausciau kas tokiu atveju normalus, o kas ne:)

48

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

pats vedziau 19:) ir issiskyriau, o dabar jau bent suvokiu kas ta santuoka ir su kuo ja valgyt

49

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

As tai rimtai galvoju, kad iki kokiu 28 metu reikia gyvent sau kaip tik nori, o velaiu rimteti

50

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Edita, 30 parašė:

As tai rimtai galvoju, kad iki kokiu 28 metu reikia gyvent sau kaip tik nori, o velaiu rimteti

va va, pritariu

51

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Yra tokios pat realios galimybes susirasti antra puse kaip ir jaunesniems. Juk ne tik moterys perkopia 30 ir ne tik jos iesko. Taigi, jei susitiks du ieskotojai su panasiais tikslais - imanoma.

52

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

susiranda kam virs 50 tai tikiu kat kam virs 30 laisvai ymanoma big_smile tik aisku ieskot reike o nelaukti kol suras big_smile

53

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

aisku imanoma, mano seseuo budama 31 m susipazino su vaikinu, ir dabnar va po 2 metyu draugystes tuokiasi:)))

54

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

...viskas imanoma,tik reikia neprarast vilties ir ieskot!-kas iesko-tas randa!

55

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

... hmmm .. esme tokia mes cia plepam, moterishke guodziam.... kad viskam savas laikas ir t.t. .. BET AR JAI PACIAI IDOMU? Parashiau ash jai laishkeli... galim pasishneketi ir visa kita... maza ka gal drauges nevykeles?.. gal zmogaui postumio reikia.. man rodos jai dzin.

56

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

ne dzin skaitau ka jus cia rasot.na gal ir veluoja  viskas pas mane  ,gal ir nenormalu.na turejau pora metu bendro gyvenimo patirties nesu visiska senmerge.na intensyviom paieskom gal ir laiko ir noro truksta noris kad mane pacia surastu,na merginos mane supranta kad tokio amziaus  jau tikrai nesinori laiko gaisti su betkuo...siaip ne paguodos ir norejau buvo idomu ar ira cia susipazinusiu irkartu laimingai gyvenanciu?

57

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

o virs 30 - cia jau senmerge????? nesamone... mes juk i vakarus einam:D o vakaru salyse moterys iki 30 net negalvoja tuoktis, joms, atrodo, kad dar per anksti... cia kazkaip atsilieka kai kuriu, ypac vyru, mastymas:) mes juk ne cigonai kokie, kad 15-os metu tuoktis reiketu:) nors, gal jau ir pas juos ten taip nebera...

58

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gražina, 33 parašė:

ne dzin skaitau ka jus cia rasot.na gal ir veluoja  viskas pas mane  ,gal ir nenormalu.na turejau pora metu bendro gyvenimo patirties nesu visiska senmerge.na intensyviom paieskom gal ir laiko ir noro truksta noris kad mane pacia surastu,na merginos mane supranta kad tokio amziaus  jau tikrai nesinori laiko gaisti su betkuo...siaip ne paguodos ir norejau buvo idomu ar ira cia susipazinusiu irkartu laimingai gyvenanciu?

... zinai kas keista, tau tik 33.. tiek pat kiek ir man...bet... mes labai skiriames... kvepi laidotuvem...:(.... mano moterishka galva sako, kad tau reikia pas gera kirpeja ir kosmetologa...  Ne koks vaizdelis... pasiziurek kokios jaunos merginos grazios... juk reiketu kiek pasitempti.. o kur moterishkas zavesys ir sharmas... ash atsiprashau jei izeidziau, bet kas tau tai pasakys, jei ne ash. Galetum ir pasportuoti kur nueiti... ant peciu neneshiosi.
... ash suprantu, kad yra tokios vertybes, kaip zmogaus vidus... bet senai aishku, i ka pirmoj vietoj ziuri vyrai...
... dar karta atsiprashau uz staciokishkuma.

59

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

nors man ne 30+ bet galima pasireiksiu?
niekada nevelu susirasti sirdies drauga,partneri,ar kaip ten bepavadinsi....
smile

60

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Sintija, 18 parašė:

nors man ne 30+ bet galima pasireiksiu?
niekada nevelu susirasti sirdies drauga,partneri,ar kaip ten bepavadinsi....
smile

kaip bepavadinsi??? Kiaule? Alkoholiku? Ar dar kokiu biesu? Ale tu čia šnektelėjai, net aš žaktelėjau ;D Viskas moterai ieškoce sau antraus pusiaus iki 50 metuku ir bus visks normalei. Vot aš kap būsiu kois tai 50-ies pasdarysiu klimaksinis susirasiu koki tai mergikę 30-35 ir visks normalei. big_smile Juokauju aišku;D
Palaikau Jolantą su jos sveiku požiuriu į gyvenima ir nesapaliojima apie kas būtų jei nebūtų būtų.

Gražina, pirma pačiai reikėtu pasirūpinti, kad  atkreiptu dėmesį, o ne verkšlenti kaip man blogai ir , kad tuoj mes visi mirsim, nebuk pesimistė, truputukas optimizmo wink