61

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

pirmiausai as atrodo neverkslenau,kas jums sake kad man blogai,tik neturiu laiko cia perdienas sedet jei buciau kokia bedarbe tada kitas reikalas,paziurejau daug jaunimo,ir iskilo klausimas ar cia lankosi normalus vyrai ar tik ...?na o jolantai man atrodo nepritarti reiktu o takto pasimokyt,kas cia laidotuvem kvepia

62

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

demesi kreipia bet jausmas toks kokie ir faktai geri vyrai turi seimas ,o kokie nevykeliai girtuokliai nedomina.va jei pazistat koki paprasta normalu viruka supazindinkit,tikrai nenusivils!

63

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Jolanta saunuole tokiu poziuriu i gyvenima...reikia rupintis isvaizda ar tau 30,40,50 ir t...t
Grazina cia yra visokiu vyruku,vieni iesko nuotikiu kiti rimtu santikiu...kaip ir gyvenime,bet tu daug negalvok kuris geras,kuris kiaule...tiesiog bendrauk ir megaukis,o paskui atsirinksi...juk tavo amzius yra toks fainas dar jauna,bet jau turi patirties...sekmes wink

64

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gražina, 33 parašė:

demesi kreipia bet jausmas toks kokie ir faktai geri vyrai turi seimas ,o kokie nevykeliai girtuokliai nedomina.va jei pazistat koki paprasta normalu viruka supazindinkit,tikrai nenusivils!

... nestatyk save pajuokai....

"  va jei pazistat koki paprasta normalu viruka supazindinkit,tikrai nenusivils! "

.. hmm, priesh metus susipazinau su vyruku, cia ieshkoke... pasekoje...  gyvename kartu.

65

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

manau rasti partneri 30+ yra ne amziuje esme o charakteryje. big_smile

66

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Ką reiškia normalų? Visų pirma ji pati turi būti normali,tada ir partneris bus normalus. Ko nusipelnome,tą ir turime.:)

67

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Loreta, 40 parašė:

Ką reiškia normalų? Visų pirma ji pati turi būti normali,tada ir partneris bus normalus. Ko nusipelnome,tą ir turime.:)

Teisingai... pritariu Loretai, shaunuole...

68

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Gražina, 33 parašė:

pirmiausai as atrodo neverkslenau,kas jums sake kad man blogai,tik neturiu laiko cia perdienas sedet jei buciau kokia bedarbe tada kitas reikalas,paziurejau daug jaunimo,ir iskilo klausimas ar cia lankosi normalus vyrai ar tik ...?na o jolantai man atrodo nepritarti reiktu o takto pasimokyt,kas cia laidotuvem kvepia

Cia lankosi normalus vyrai (as apie save nieko nesakiau... :V big_smile ), tik kad juos pastebeti ir su jais pabendrauti, mergina taippat turi buti normali... big_smile

69

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

Visiems(visoms) bendro recepto nėra, bet tikrai įmanoma. Ir ne tik 30+...

70

Re: ar imanoma moteriai 30+ rasti normalu partneri seimyniniam gyvenimui?

tai aišku,kad imanoma.pasiziurek ir 50 ir dar vyresnės susiranda.juk vyras tik iki 30,o moteris nuo 30