1

Tema: Staigmena vaikinui..

Koki romantiska siurpriza suorganizuoti vaikinui? Noreciau normaliu atsakymu.. dekui.. wink

2

Re: Staigmena vaikinui..

suorganizuok romantiska vakara kokiam plote su visokiom zvakutem ir kitokiais niekuciai, atsivesk ji ten uzristomis akimis, apsivilk gundancius apatinius ir manau, kad isvydes vaizda jis liks suzavetas smile ir aisku - smagios abiems nakties smile

3

Re: Staigmena vaikinui..

pasikviesk pas save (svarbu kad butumet vieni) pasiulyk issimaudyt, neiszeidziai pasakyk kad labai prakaitu trenkia ar kokia kita priezasti sugalvok,
o tu tuo tarpu atseit kiausinienes iskepsi ar ko nors kito  kai tik nueis praustis
kelia nuo vonios iki lovos isbarstyk geliu ziedlapiais (pirmiau isitikink kad jam alergijos nera nes  kitaip vakaras sugadintas paprasciausiai kada nusipirk pora geliu ir pasimerk kambaryje ir praleiskit popiete tam kambary dar pasiulyk kaip nors suptiliai pauostyk kaip kvepia)
salia padek keleta zvakiu geriausia tu mazyciu vienam sone viso tako uždek ir pritemdyk sviesa
ant lovos viename sone padek dideli padekla o jame is ziedlapiu padaryta sirdis, tada gietineles sirdis, o joje braskes
apsirenk seksualiais drabuzeliai, pasidaryk makiazas ir ant virsaus uzsimesk kokia nors ilga suba ar palta bei uzsidek salika, kad nesimatytu visai kuno ir saliku priisidenk veida
pasiruosk staigiai paleisti ramia muzika kai jis tik iseis is vonios ant duru uzkabink rasteli ,,sek draugystes takeliu" ir palauk kol ateis pas tave tuo takeliu
kai ieis i miegamaji pasakyk prisesk ir nieko nesakyk
tada pradek letai nusirengineti tarpais vis duodama jam po braske su grietinele
o toliau ...   

4

Re: Staigmena vaikinui..

jetau kaip fainiai!!!! smile ziauriai fainiai!!!

5

Re: Staigmena vaikinui..

Ech...  Taip ir nukeliauji mintimis... ir atsidusti.. ;/ Mergyt, pasitelk fantazija.. juk tai tavo berniukas... smile

6

Re: Staigmena vaikinui..

Kokios banalios cia jusu mintys..Man patiktu daug originalesnio kazkas..:D

7

Re: Staigmena vaikinui..

jo.. pagal Toma tai galetum issitempti drauga po pelkynus pabraidzioti arba uzsakytum nakti negyvenamoj saloj smile maciau dabar siulo tokias ekstremalias pramogas big_smile

8

Re: Staigmena vaikinui..

Vija, 25 parašė:

jo.. pagal Toma tai galetum issitempti drauga po pelkynus pabraidzioti arba uzsakytum nakti negyvenamoj saloj smile maciau dabar siulo tokias ekstremalias pramogas big_smile

Tai taip..bet tos zvakes ir ziedlapiai lovoj, tai visiskai nieko naujo..Jums panoms tas gal patiktu, mastot pagal save..Bet juk vyrai yra kitokie, jiems reikia visai ko kito..
Man pvz buvo kazkas panasaus tai isvarem i bajorkiemi, o atsiduriau Trakuose viesbutyje su visom ten esanciom pramogom..Patiko man aisku..:D

9

Re: Staigmena vaikinui..

Na nemanau kad vaikina tas sudomintu:)  juk tai jau atgyvene. sugalvokit kanors orginalesnio .

10

Re: Staigmena vaikinui..

kas ne melas tas tiesa, bet cia butu super staigmena merginai o vaikunui reikia kasko kito, ziedlabiai zvakes ir grieinele su braskem netas ko vyrui reikia, suzinok kas jam patinka istikruju

11

Re: Staigmena vaikinui..

staigmena:  nupirk bilieta i bokso varzybas!!! ir pateik per peitus.. nu tipo einam pazesim kaip chebra snukius dauzosi..

12

Re: Staigmena vaikinui..

Gina jei jau taip tai geriau nusamdyt prostitute ir sakyt gal davai 3;D

13

Re: Staigmena vaikinui..

:\:] o tai nepabode jau tas?

14

Re: Staigmena vaikinui..

nezinau man tryse dar mergina niekad nera siulius;)gal tau ir kasdienybe ka as zinau

15

Re: Staigmena vaikinui..

Man nesiule irgi. Bet jums juk romantika neidomu. tai jei pelkes ir atrakcijos tai kodel koios vyriskos varzybos neidomu?

16

Re: Staigmena vaikinui..

Idomu tos varzybos, viskas idomu boxai, kases, fules, auto..Bet ii tryse irgi butu idomu..:D

17

Re: Staigmena vaikinui..

idomu ir dar kaip, pvz vietoj teatro romanio vakaro eigoje galima ir i varzybas nueiti ir nieko cia baisaus nematau;)

18

Re: Staigmena vaikinui..

Na joa, merginu fantazijos is serijos "Ka nupirkti vyrui gimtadienio proga, juk jau nusipirkau viska ko noriu":D

19

Re: Staigmena vaikinui..

Tomas, 26 parašė:

Kokios banalios cia jusu mintys..Man patiktu daug originalesnio kazkas..:D


Tai kas pvz?

20

Re: Staigmena vaikinui..

Kristina, 18 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Kokios banalios cia jusu mintys..Man patiktu daug originalesnio kazkas..:D


Tai kas pvz?

As negaliu sugalvoti sau staigmenos..Pasitelk fantazija..Pagalvok kas jam patinka..:D