1

Тема: kaip jums ZALVARINIS?

ar jums patinka taip suderintas stilius?

2

Re: kaip jums ZALVARINIS?

Joa..ir net labai.... tongue pvz as niekada nemegau lietuviu liaudies dainu...bet dabar supratau kokios jos nuostabios... ir tai tokiu grupiu kaip zalvarinis, vilkduja ar spanxti nuopelnas..

3

Re: kaip jums ZALVARINIS?

man už Žalvarinį labiau patinka Atalyja. nežinau, kodėl. gal ne taip komerciškai skamba.

4

Re: kaip jums ZALVARINIS?

mano nuomone apie Zalvarini konkreti..LIEVI JIE!!!!

5

Re: kaip jums ZALVARINIS?

Aivaras, 22 пишет:

mano nuomone apie Zalvarini konkreti..LIEVI JIE!!!!

kodel?

6

Re: kaip jums ZALVARINIS?

nes jie tusti..nuo ko pradeda,tuo ir baigia..labai pavirsutiniska..siaip ar taip,cia tik mano nuomone.niekam jos nenoriu ikist.:)

7

Re: kaip jums ZALVARINIS?

Labai patinka Zalvarinis viena is geriausiu lietuvisku grupiu man

8

Re: kaip jums ZALVARINIS?

negirdejau apie toki big_smile

9

Re: kaip jums ZALVARINIS?

Aivaras, 22 пишет:

nes jie tusti..nuo ko pradeda,tuo ir baigia..labai pavirsutiniska..siaip ar taip,cia tik mano nuomone.niekam jos nenoriu ikist.:)


mmm, o pagrista kritika tamstos leksikone egzistuoja? noreciau ja isgirst - o ne kruva kazkokio tarpusavy nesusijusio abstraktaus crapo ... argumentus i scena, prasom!

10

Re: kaip jums ZALVARINIS?

Vilma, 20 пишет:

negirdejau apie toki big_smile

As ir negirdejau... big_smile
Dabar tik forume perskaiciau... big_smile

11

Re: kaip jums ZALVARINIS?

man limpa smile tiksliau čia vienintelė grupė dėl kurios man namiškiai nepriekaištauja... visa kita mano klausoma muzika jiems yra kažkokia kakofonija big_smile

12

Re: kaip jums ZALVARINIS?

man wiena dainike ju patinka.. kitos  nelabai.. smile

13

Re: kaip jums ZALVARINIS?

zalvarinis - puiku smile is praeities atnesti kupini prasmes tekstai bei glebys patirties (tiems kurie ne tik klausosi bet ir galvoja yikes ) ir siuolaikiskumo nutasytom ausim pritaikytas skambesys smile vos ne kaip per vestuves - sis tas naujo, sis tas seno, sis tas skolinto :pp

14

Re: kaip jums ZALVARINIS?

ee kas tas zalvarinis su kuo jis valgomas :?

15

Re: kaip jums ZALVARINIS?

tai lietuviu grupe, kuri atlieka lietuviu liaudies dainas roko stilium