1

Тема: ar radija jau nemadinaga?

anksceu visi klausydavo per radijas topu bet pastebejau kad vis receu apie tai kalbama ar tai jau nebemadinaga?

2

Re: ar radija jau nemadinaga?

radija klausausi tik automobilyje wink taigi ne visada galiu isgirsti tuos topus smile o ir seip tu radijo stociu tiek daug, kad sunku issirinkt kuria klausytis big_smile

3

Re: ar radija jau nemadinaga?

As irgi, klausausi tik uz vairo sededamas:)

4

Re: ar radija jau nemadinaga?

kokia cia nesamone? madinga - nemadinga... tai jus klausot tos bevertes muzikos vien todel, kad ji puikuojasi radiocentro topo virsuneje?? istikruju esu susidures su tokiais zmonemis.. gaila man truputi ju.. smile  as klausau tai, kas man patinka. niekada neziuriu, kas dedasi topuose... aciu uz demesi smile))

5

Re: ar radija jau nemadinaga?

as tai kasdien klausausi man patinka tai bet ne del dainu o del juokingu zmoniu wink

6

Re: ar radija jau nemadinaga?

niu vaziuojant kodel smagu paklausyti big_smile radijo centras , M1 geros stotis ir gera muzikyte leidzia big_smile

7

Re: ar radija jau nemadinaga?

mildyte radijos topai buwo populiarus ir bus.nes tik pats gali isirinkt dainas kurias nori klausyt:)

8

Re: ar radija jau nemadinaga?

Audrius, 19 пишет:

mildyte radijos topai buwo populiarus ir bus.nes tik pats gali isirinkt dainas kurias nori klausyt:)

bet kad tu rinkeju labai sumazejo.... mazai kas klauso radijos del muzikos... dazneusej tai buna del ivairiu prikolu...

9

Re: ar radija jau nemadinaga?

UZAUKIT VAJKAJ KADANORS !!!!!!!!!!!!!!!!!! tu suprask kad nepatinak toks muzikos, stilius ri t.t ...... siais laikais gy yra internetas, kompas, kompaktai,mp3 ir mashinos cd grotuvas .,.... sudedam i vienai r ka gaunam?? turn off radio turn on cd wink

10

Re: ar radija jau nemadinaga?

teisingai pasakyta smile dar nusiperki iPOD isimeti 30 gb dainu ir vsio smile)

11

Re: ar radija jau nemadinaga?

o kam keitaliot tuos cd, nervuotis kai jie per savaite susibraizo ir sokineja, jei gali but stotis kuri leidzia gera muzika smile isijungi ir paprasta kaip du kart du

12

Re: ar radija jau nemadinaga?

Saulius, 23 пишет:

o kam keitaliot tuos cd, nervuotis kai jie per savaite susibraizo ir sokineja, jei gali but stotis kuri leidzia gera muzika smile isijungi ir paprasta kaip du kart du


o jei Lietuvoje nera radijo stoties, kuri grotu man patinkancia muzika? smile

13

Re: ar radija jau nemadinaga?

tada lieka cd big_smile saulius nu siais laikais yra ipod big_smile ir kiti pm3 kurie jungiasi i cd big_smile usb lizdu ;D bet lt ubagaj taj neihsgali lieka tik cd wink o cd turi deklus jei nezinojai;D

14

Re: ar radija jau nemadinaga?

as namie radijo neklausau, nes kam reikalingas kompas?:D bet va vaziuojant kur nors - pats tas=) nepatinka daina - perjungi kita stoti=) taip ir ka nors naujo, idomaus netyciom nugirsti=)

15

Re: ar radija jau nemadinaga?

o gal Lietuva baigia issivaduot nuo popso??gal tam ateina galas??????
ciuju kvaila butu to tiketis..:)

16

Re: ar radija jau nemadinaga?

Blin, klausau radijos kur tik randu proga, namuose ji pas mane ir naktimis groja... Taciau koks kam skirtumas ka, kiek ir kur as klausau...?! big_smile

17

Re: ar radija jau nemadinaga?

Evaldas, 22 пишет:

UZAUKIT VAJKAJ KADANORS !!!!!!!!!!!!!!!!!! tu suprask kad nepatinak toks muzikos, stilius ri t.t ...... siais laikais gy yra internetas, kompas, kompaktai,mp3 ir mashinos cd grotuvas .,.... sudedam i vienai r ka gaunam?? turn off radio turn on cd wink

Kam patinka o kam ne, cia turetum sneketi uz save! big_smile

18

Re: ar radija jau nemadinaga?

Aivaras, 22 пишет:

o gal Lietuva baigia issivaduot nuo popso??gal tam ateina galas??????
ciuju kvaila butu to tiketis..:)


dar koki simtmeti teks palaukt manau.. big_smile

19

Re: ar radija jau nemadinaga?

neishauksim mes ihs popso:D lietuva popso salis:D jei avinas be liezuvio dainuoja ir perka cd jo tai kur tau:D

20

Re: ar radija jau nemadinaga?

Taigi isur popsas karaliauja, ne vien lietuvoj:)