21

Re: kaip atkersyti?

Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

papasakok visiems kas ji per paukstelis visiems bendriems pazistamiems...nieko geresnio nesugalvojau juk neisi zudyti smile


kas buna kai merginus "geriausios drauges" susipyksta aiku buna dazniausei isipaskje visas savo paslaptis nu dauguma ir prasideda tada kovos is draugiu y prieses smile kodel bahuru reikalai parastesni kerstas ateina susiplaka vienas kita isidauzo ir teik ir vel aina apsisuke laimingi o cia ohh

tai tu siulai jom apsidauzyti gerai... paskui dar uz plauku patasyti ir daugiau nekersyti...?:::034:::034:::034:::034

as tik noriu paskyt kad bahurai nera toki kerstingi jie isidauzo ir viskas kad ir kaip banalu o cai merginukes kure planus kaip cia ka padarius kur cia jei ka nutaisius paskytu sviesei tiesei isiaiksintu ir viskas

22

Re: kaip atkersyti?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

papasakok visiems kas ji per paukstelis visiems bendriems pazistamiems...nieko geresnio nesugalvojau juk neisi zudyti smile


kas buna kai merginus "geriausios drauges" susipyksta aiku buna dazniausei isipaskje visas savo paslaptis nu dauguma ir prasideda tada kovos is draugiu y prieses smile kodel bahuru reikalai parastesni kerstas ateina susiplaka vienas kita isidauzo ir teik ir vel aina apsisuke laimingi o cia ohh

tai tu siulai jom apsidauzyti gerai... paskui dar uz plauku patasyti ir daugiau nekersyti...?:::034:::034:::034:::034

as tik noriu paskyt kad bahurai nera toki kerstingi jie isidauzo ir viskas kad ir kaip banalu o cai merginukes kure planus kaip cia ka padarius kur cia jei ka nutaisius paskytu sviesei tiesei isiaiksintu ir viskas


na taip ant sito bachurai saunuoliai, bet merginos ne tokios mados,kad dauzytusi,o pykti vistiek islieti reikia:::034 juk neprarysi jo...abejoju ar as ir nekersyciau jei man taip atsitiktu...dar laimei neteko kazko panasaus patirti...:)

23

Re: kaip atkersyti?

sukelt  pawyda  su  juo  lb  nekenciamiausiu  zmogumi...!!!!!!!!LENGWA  IR  PAPRASTA!!!!!!!!!!!

24

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

Gali paduoti i teisma jei turi liudininku ar siaip irodimu...mano manimu viskas baigesi gerai tai kam reikia galva sukti.dziaukis draugu dziaukis meile...
:::041

25

Re: kaip atkersyti?

Fiodoras, 24 parašė:
Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

Gali paduoti i teisma jei turi liudininku ar siaip irodimu...mano manimu viskas baigesi gerai tai kam reikia galva sukti.dziaukis draugu dziaukis meile...
:::041

Taip ir dar karta pabreskime zodi DZIAUGTIS :::036
--NU TAIP KAM TEN KERSYT :? neturi ka veikt imk ir susirask kita ir DZIAUKIS  tai Jam bus daug skaudziau nei nudobsi Ji  zebiarklu;D;D;D;D;D
-- nu ir kokios jus piktos pasidaret tongue

26

Re: kaip atkersyti?

Man taip pat buvo. Su vaikinu visgi issikyriau, bet tikrai ne per ja. Jis ja netikejo. As nekershijau ir tau patariu nekershyk, nensileisk iki jos lygio. Nors zinai, atvirai norejau jai snuki ishmalti. Nebuvo ji man egriausa drauge. Tik klasioke, na siek tiek bendravom ir uz mokyklos ribu. Tai vat dabar supratau, kad ne as viena matau koks jis zmogus. Suzinojau, kad klaseja vaikinai sako, akd ji baisi ir durna. Ir visai nereikejo man kershyti jai pats likimas atkershijo ir dar tikiu stipriau atkershys uz jos toki elgesi... Atmink gera posaky lazda turi du galus. wink

27

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

tu gedos mano marijampoliukei nedaryk tokiais klausimais :{}
nesileisk taip zemai wink nes as tau uzpakali isspardysiu, jei taip toliau darysi ir kerstausi... visai jau.. tegu gyvena ta mergiscia, palik ja ramybej wink o tu gyvenk sau laimingai ir mylek ta savo berniuka wink

28

Re: kaip atkersyti?

sveiki , aciu visiems uz patarimus:::817 jau praejo kazkur puse metu po sito ivykio, pati nekisau prie jos nagu :::822 bet buvo zmoniu kurie kiso nes ir apie juos nemazai buvo ji prilojus. o as tiesiog ja ignoravau , nebendravau isvis pamirsau kad tokia kai ji egzistuoja, manau kad to jei uzteko nes bent jau dabar praejus nemazai laiko matosi ant jos pacios kad gailisi del visko, bando netgi bendrauti, bet ji neturi sansu:::a37 istikruju gerai sakoma kad lazda turi du galus, arba kai sauksi taip ir atsilieps:::305 pati per savo nesamones prarado visas drauges, tikiuosi dabar jei geriau. nemokejo but normali tai niekas nekaltas gavo ko nusipelne:::833

29

Re: kaip atkersyti?

duok durniui kelia

30

Re: kaip atkersyti?

lauk tinkamo momento ir tada kask :::529

31

Re: kaip atkersyti?

Julita, 16 parašė:

lauk tinkamo momento ir tada kask :::529

kam nusizeminti? kam buti tokio zemo lygio kaip ir ta jos drauge? geriausia laukti nes visgi visos lazdos turi du galus

32

Re: kaip atkersyti?

Julita, 16 parašė:

lauk tinkamo momento ir tada kask :::529


jo daryk kaip tomas nuplesk zandykauli big_smile

33

Re: kaip atkersyti?

kerstingi zmones niekur toli nenueina .. tongue

34

Re: kaip atkersyti?

Ar tau nuo to butu lengviau kad tu ant jos apvarysi ? ar tau bus lengviau nuo to kad tu jais snuki isdauzysi ? ar bus lengviau jai peili i kupra smeigsi ??? manau tikrai ne .. tik nusizeminsi pati iki jos lygio ...

35

Re: kaip atkersyti?

as turiu kesto plana vienam savo draugui jau senei.:::740:::740:::740

36

Re: kaip atkersyti?

man asmeniskai per zemas lygi kazkokiam kerstui, yra ir taip ka veikti nei kurti kazkokius kersto planus, man tai juokinga:)

37 (redagavo Anciasnapis, 32 2012-03-09 18:07)

Re: kaip atkersyti?

kai man buvo 16,buvo panasiai,bet as kaliau i snuki.i ta maza kiaules snuki su  mazom akutem big_smile man buvo malonus kriuksejimas,kai niekas nenorejo bendraut su tuo mano buvusiu draugu del to ka jis pripasakojo ir padare..as daug galvojau apie kersta,ar gerai ar blogai.manau filmas dogvilis gerai parodo kersto prasme.tykot is pasalu nereikia.nereikia sikt podlai.nereikia ten visokiu intrigu. eini tiesiai pasakai uz ka ir kali i snuki.buvau musamas ir daug musamas,bet kiekviena padla zinojo kad mano padu nepamatys.ir kas isejo?jokiu kalbu.jokiu nesamoniu.
ir dar,reik moket atersyt.reik garbingai suteikt pamoka.ne podlai.jai taip nemoki,tada tiesiog duok durniuj kelia.

38

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

1. Tai draugai neskiedzia niekam ir nieko apie draugus. (daryk isvadas)
2. Tai gal ne taip ir skiede o tiesa sake kad taip susiparinai big_smile Sako uz tiesa pyksta...
3.Nuu i jei jau kersyt tai po polnoi jamk dura kuo bajavesne ir istaskyk viska kas juda...cool bos.. big_smile

39

Re: kaip atkersyti?

Laima, 16 parašė:

duok durniui kelia

visi duoda durniam kelia,jie ir iki prezidentu nueina,na iki seimo kaip minimum..stabdyt juos reikia

40

Re: kaip atkersyti?

neverta kersyt.. nuo to lengviau nebus wink