1

Tema: kaip atkersyti?

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!! 

2

Re: kaip atkersyti?

nedraugauk su ja smile

3

Re: kaip atkersyti?

papasakok visiems kas ji per paukstelis visiems bendriems pazistamiems...nieko geresnio nesugalvojau juk neisi zudyti smile

4

Re: kaip atkersyti?

kam kersiti? ateis laikas kad ir ja nubaus uz tokius dalykus o kersti tai negerai, nebebendrauk su ja

5

Re: kaip atkersyti?

ooo kerstas saldus ir kai jis dar ateina palaipsniu tai buna taip gera smile)  nu bet negrazu kersyti smile bet as tai taip darau kersiju visiems kas man pasika gyvenima gal netapacia diena bet sugalvoju ir nepamirstu nieko (iskyrus kai perdauk prisigeriu) smile)

6

Re: kaip atkersyti?

jai vaikinas pasitike tavimi,tai jam abejojiu ar bus svarbu ka drauge kliedi... O tokios drauges,nevertos buti draugemis...

7

Re: kaip atkersyti?

ikask jei ten kur ji to nesitiki...nors,..geriau nekisk i suda ranku....juk supranti ,kad s..ir neliestas baisiai dwokia...o ji dwokia butent taip wink

8

Re: kaip atkersyti?

Nereikia keršyti,nes po to tikrai nepalengves.

9

Re: kaip atkersyti?

apsik ir ja-paskleisk pliatka ,per kitus,na, ganda,kad ji gydosi pas veneriologa.Pliatkai megst labai greitai plisti ir duoda geru vaisiu smile

10

Re: kaip atkersyti?

kuo tu už ją geresnė būsi, pati taip šlykščiai pasielgus?
nenusileisk iki tokio lygio...
bet tai kas per patarimai jūsų kai kurių, žmonės???? skatinam kenkti kitiems?

11

Re: kaip atkersyti?

na tokia ta tavo ir drauge jei pribludijo apie tawe nieku... :[

12

Re: kaip atkersyti?

Tiesiog nebendrauk su ta intrigante ir tiek. Nekersyk. Pradesi kersyti, tai tada ji dar daugiau pletku prigalvos.

13

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

... turejau toki dziaugsma:)... kabutese...
... draugavom 16 metu... buvom neatsikiriamos... zinojom viena apie kita viska. Naaa beveik viska... tai kokia ji yra.. suzinojau tik praejus 16 draugystes metu...
... ish savo patirties ka galiu pasakyti... esu davusi jai kelis shansus pasitaisyti:) ...kabutese... kuriais ji nezinojo kaip pasinaudoti... tiksliau, net nesuprato, kad tokius gavo...
... Nekershtauk, negadink savo karmos...
... geriausias sprendimas, visishkas tokio zmogaus ignoravimas... atsiribojimas... jo nematymas ir kurtumas jo atzvilgiu... Motyvas? ... zmones nepasikeicia per viena diena, jei ir prisiekineja, kad atgailauja ir stengiasi pasikeisti. Vidaus... pasauleziuros...taip greitai nepakeisi....

14

Re: kaip atkersyti?

asciu visiems uz patarimus, uz jusu  nuomones:::817

15

Re: kaip atkersyti?

Danguole, 20 parašė:

papasakok visiems kas ji per paukstelis visiems bendriems pazistamiems...nieko geresnio nesugalvojau juk neisi zudyti smile


kas buna kai merginus "geriausios drauges" susipyksta aiku buna dazniausei isipaskje visas savo paslaptis nu dauguma ir prasideda tada kovos is draugiu y prieses smile kodel bahuru reikalai parastesni kerstas ateina susiplaka vienas kita isidauzo ir teik ir vel aina apsisuke laimingi o cia ohh

16

Re: kaip atkersyti?

Pawyduole ta drauge turbut kad tu turi gera waikina.O kam kersint,buk protingesne uz ja.

17

Re: kaip atkersyti?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

papasakok visiems kas ji per paukstelis visiems bendriems pazistamiems...nieko geresnio nesugalvojau juk neisi zudyti smile


kas buna kai merginus "geriausios drauges" susipyksta aiku buna dazniausei isipaskje visas savo paslaptis nu dauguma ir prasideda tada kovos is draugiu y prieses smile kodel bahuru reikalai parastesni kerstas ateina susiplaka vienas kita isidauzo ir teik ir vel aina apsisuke laimingi o cia ohh

tai tu siulai jom apsidauzyti gerai... paskui dar uz plauku patasyti ir daugiau nekersyti...?:::034:::034:::034:::034

18

Re: kaip atkersyti?

Robertas, 46 parašė:

apsik ir ja-paskleisk pliatka ,per kitus,na, ganda,kad ji gydosi pas veneriologa.Pliatkai megst labai greitai plisti ir duoda geru vaisiu smile


Jei tau rimtai 46 metai, tuomet gal laikas būtu i kokį psichiatrą kreiptis...

19

Re: kaip atkersyti?

Pamirshk Ja ! Ir susirask kita , geresne drauge ! Teisingai ce sako , nenusileisk iki jos lygio! Jei ji nepasimokys is shios klaidos ateity Ja nubaus "kiti" arba dar geriau likimas ! :::624

20

Re: kaip atkersyti?

As irgi manau, kad tikrai neapsimoka teptis ranku del tokios nesamones, paprasciausiai nebendrauk ir viskas, pati supras ka padare...