41

Re: kaip atkersyti?

kersyt? O ar verta? Ta drauge JAU pripletkinus, zodziu ji nesusigrazins, o kersydama tiesiog busi kaip ji, ne kuo negeresne. Kaip ir dauguma rase, lazda turi du galus, anksciau ar veliau ji atsiims uz tai, ka negero tau padare.

42

Re: kaip atkersyti?

Uzhaugt o ne kershyt big_smile

43

Re: kaip atkersyti?

Kaip sakoma : Daktaras ant durniu ne pyksta big_smile

44

Re: kaip atkersyti?

atkersyti paciam sau smile Tai apsisukti ir eiti miegoti smile
Kerstas yra zemo lygio zmogaus pasamone... Reikia palikti viska kaip buvo pradzioje draugystes, susipazinimo... smile Gyvenimas per trumpas uzsiimti ,tai kas visiskai bereiksmio atspalvio turi... smile Gyvenkime ir dziaukimes ... ramybes ir draugystes... ir viskas yra ir bus nuostabiai gerai.. pamatysi...

45

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!


Apzenik ja su kuom nors .

46

Re: kaip atkersyti?

Aš  turėjau  tokia  draugę,galvodavau  iš  kur  tos  nesamonės  sklinda,o  akyse  gerutė. Po  skirybų  vyras  prašydamas  taikytis  papasakojo,dėl  ko  kabinėdavosi  ir  įtiktti  negalėjau.Jam  pasakiau ,jei  tiki  ja o  ne  manimi,tai  su  ja  ir  gyvenk.
Jos  drauge  nebelaikau,nesu  atvira  jai  susitinkam  labai  retai,dejuoja,kad  nebesam  tokios  geros  draugės,kad  ja  nebepasitikiu.
Apie  mane  pliotkai  dingo,o  ji  kokia  buvo  tokia  ir  tebėra.:::104
Pridirbo  kitai  draugei,o  ta  jai  taip  atkeršijo,kad  ir  didžiausiam  priešui  nelinkėčiau.

47

Re: kaip atkersyti?

Bet  sako  ne  viskas,kas  bloga  yra  bloga.
     Toji   draugė  tau  parodė  kokį  protingą  šaunuolį   draugą  turi.Vietoj  to  ,kad  su  tavimi  bendrautų   pagal  pliotkus  ,o  ne  pagal  tai  kokia  tu  esi,ėmė  ir  išsiaiškino.Šaunuolis,o  pati  gavai  pamoką,jei  tokiomis  draugėmis  apsistatysi  šeimyninės  laimės  nebus.
    Tokios  paviduolės  matydamos,kad  sutariate  gerai,iš  pavydo  pradeda  darbuotis  iš  peties. Jei  nesutarimai  nei  iš  šio,nei  iš  to  verta  apsidairyti  kokie  tavo  ar  jo  draugai  šalia.
    Kaip  pradėjau  rinktis  drauges,pradraugavau  su  žmogumi  5  metus  ir  net  rimtai  nesusipykom.

48

Re: kaip atkersyti?

Kersint nereikia, tiesiog nebendrauk.kaip sakoma-nekisk i suda ranku,nes ilgai smirdes.
Atkersins jai pats gyvenimas.O tu iskelk nosi ir praeik isdiziai kaip pro tuscia vieta .Buk protingesnes ir isdidesne uz ja smile
Sekmes

49

Re: kaip atkersyti?

kokie jus ziaurus big_smile kersyt kersyt visiem tik kersyt zverys:DD nereikia pis,i prota vienas kitam ir visi bus patenkinti bet kaangi visi tik apgaudinet moka tai jau nieko nepadarysi:D kersykites big_smile

50

Re: kaip atkersyti?

tarp vyru draugai lieka draugai nu buna isimciu , bet tarp moteru draugysciu nebuna a:D

51

Re: kaip atkersyti?

Taip tarp  vyru  dažnai  tikresnė  draugystė,jei  draugas  nueina  į  šoną,jie  dažniausia  vienas  už  kitą  mūru  stoja.retas  kuris  draugą  išduoda.Už  tą  jie  verti  pagarbos. O  moterys  dažniau  ne  tik išduos  draugę,bet  ir  dar  prikurs,ypač  jei  draugė   didesnį  pasisekimą  turi.  Reta  draugė  taip  drauge  gins  ,kaip  vyrai  vienas  kitą

52

Re: kaip atkersyti?

Kai duodi durniui kelią, negali žinoti kur jis nueis. Bet lai sau eina.
O geriausias kerštas - nekeršyti, tegu jis pats supranta savo menkumą, savo nepilnavertiškumą ir tuštumą.. Draugams, kurie išduoda, padėkok ir džiaukis, kad gyvenime buvo tokia situacija, kuri leido pažinti žmogų, nes visada geriau nieko, nei bet kas..

53

Re: kaip atkersyti?

apmaukite pvz: ateik i kavine salia mokyklos ir nupirk mums kokteiliu, mes sumokesim. Ji atejus nupirks koteilius ir musu nesulauks.

54

Re: kaip atkersyti?

Didesnės nesąmonės už kerštą nėra...

55

Re: kaip atkersyti?

mia parašė:

sveiki turiu panašų klausima aš turėjau dvi geriausias drauges ir mes visada buvom kartu. aš buvau viriausia man buvo 11 kitai buvo 10 o dar vienai 9 . mes visada buvom kartu . bet jos abi dažnai pykdavosi ir aš nenorėdavau meluoti tai sakydavau tiesą kad jos vieną kitą apkalbinėdavo. bet hai susitaikydavo jos man sakydavo kad aš melavau nors ne . ir šį kart tai  nuėjo per toli jos mane paliko ir jos dviese dabar ya geriausios draugės prašau ar turiite patarimų. ir taip man 11 greitai bus 12. jei turite tai ačiū

Vaikeli, bėk iš čia. Ieškok draugų tarp bendraamžių. Čia tegu suaugę kalbasi. Rimtai, vaikams reikia labai atsargiai kalbėtis su čia esančiais. Vėliau išmoksi daug gyvenimo pamokų ir galėsi sugrįžti (nuoširdžiai tikiuosi, kad neprireiks)

56

Re: kaip atkersyti?

Dukrele, liaudies išmintis (ar kiniečių) byloja: "jei tau kažkoks žmogus trukdo - nebendrauk". Iš kvailo klausimėlio aišku, kad reikia tau mokytis ir tiek...

57

Re: kaip atkersyti?

Aš kaip ten nežinau eretikas, satanistas, nacistas ir kuo tik mane "dori" krikščionys išžude ir iškaknkinę miliojonus žmonių neapšaukia.. Sakau jog kerštas blogas dalykas, bet jei jau labai norisi, jį reikia daryti tik šaltą galvą, kitaip pati kalta busi....

58

Re: kaip atkersyti?

Breinas parašė:

Dukrele, liaudies išmintis (ar kiniečių) byloja: "jei tau kažkoks žmogus trukdo - nebendrauk". Iš kvailo klausimėlio aišku, kad reikia tau mokytis ir tiek...

man toks ispudis, kad mia tai on the cover dirbantis asmuo zvejojantis pedofilus socialiniuose tinkluose.

59

Re: kaip atkersyti?

Laimute parašė:

man toks ispudis, kad mia tai on the cover dirbantis asmuo zvejojantis pedofilus socialiniuose tinkluose.

Greičiausiai. Kitu atveju moderatoriai jau seniai būtų pašalinę

60

Re: kaip atkersyti?

Neringa, 17 parašė:

sveiki,jei trumpai tai noriu jusu patarimo kaip atkersyti savo kabutese draugei kuri mano draugui tokiu dalyku priskiede apie mane kad ojojoj... mes vos neissiskyrem per ja!!!

kerstas - tai saltas patiekalas... Nieko tu nedaryk, prisimelos ir viskas...
laikyk ja toliau nuo saves.