1

Tema: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Na, gi kodel daugiausia yra diskutuojama temomis apie grozi ir sexa bei meile?... Kodel kitose temose zmones tokie neaktyvus? Kas jums pasidare??  Na, suprantu...meile viena is didziuju gyvenimo vertybiu...bet tos kitos dvi dalys...tai net nezinau.... Kur visas pasaulelis ritasi? kur ritasi zmonija? Negi pasaulio isgelbejimo imsis ne meile ar jega, o grozis?

2

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

pasauli isgelbes tik apokalipse:D isaus tada paskutinio diena... o gal ji nepadetu:/ o apie meile nesneka todel, kad meile subtilesnis dalykas, nei grozis arba seksas...

3

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

as nesakiau, kad apie meile nesneka..savoiskai sneka..nors abejoju ar tai galima vadinti meile... bet... ;D

4

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

na nereikia taip dramatizuoti:D tiesiog dauguma zmoniu diskutuoja apie tai kas jiems labiausiai rupi..ir ne paslaptis, kad tai ir yra meile,seksas ar grozis:D..

5

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Pasaulio naujoves:DDD susitaikyk su tokiu siuolaikiniu pasauliu:)

6

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue

7

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

nu ka kiekvienas daro tai ka jam patinka o zmonem patinka meile.... big_smile)

8

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue

Ir vien del to nori, kad taikytysi prie taves?? smile Pagalvok, kas butu, jei reiketu taikytis prie kiekvieno pageidavimu... ;P
Gi tam kompromisai yra tokie.. Jezus, grow up guyz...

9

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue


tu pirma suauk poto paskaityk savo shita posta ir suprasi kodel niekas nesitaikys prie taves

10

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

jo..mergycka uzdave siek tiek kitoki klausima ir visi uzsipuole...

11

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

durni klausymai durnesni atsakymai ....... kas kam aktualu ta sapie ta ir kalba gy ar ne taip?????? kitose temose ir daug kalbama tik nemokat sekti:D

12

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Evaldas, 22 parašė:
Raminta, 16 parašė:

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue


tu pirma suauk poto paskaityk savo shita posta ir suprasi kodel niekas nesitaikys prie taves

Dekuj uz patarima... bet esu patenkinta savim.. ir jauciuosi ganetinai suaugus... ir net dristu teikti, kad jau esu visa rimtai susiformavusi asmenybe.. tongue ot.. big_smile beto..su tuo taikymusi as ne rimtai... big_smile

ir dar dalykelis vienas...durnu klausimu nebuna... tongue viskas priklauso nuo to kokie zmones ir kaip i klausima paziuri.. tongue

13

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue

Deja, panele, norint isgyventi, tenka taikytis prie daugelio dalyku supanciu Tave, nes labai nedaug ka mes galime pakeisti gyvenime... Tad manau, kad tik kolkas taip manai ka parasei... big_smile

14

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

zmones nu ko jus taip ...... blogai jauciates? big_smile
raminta  nemanau kad sveikas zmogus nores su tavim taikitis, nes ner tokiu zmoniu kurie nenoretu myleti aisku isskyrus tave big_smile)

15

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Tiesiok sitos temos yra aktualiausios zmonijai... gal kai viska patyrsi pati,gal tada ir suprasi,kodel taip visas jaunimas diskutuoja apie meile,grozi ir sexa... nes be situ dalyku zmogaus gyvenimas butu niurus ir neidomus...

16

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

MU HA HA HA!!!! ;D o kas sake, kad as nemoku myleti?T.y. nenoriu myleti.. ir pvz ne myliu.. ;D viskas ore...ir diskutuokit.. negaila gi man... man tik buvo idomu kode butent tos temos yra labbiausiai diskutuojamos... tongue ir jus va man atsakot...todel kad visa esme gyvenime ir yra sexas grozis ir meile... tongue aciu.. ;D nors mane visi nuvyle...nes maniau, kad protas, nuosirdumas, gerumas.. ir kiti grazus dalykai yra visgi svarbiau negu sexas ar grozis.. tongue

P.S. nebekibkit prie to mano pasakymo apie tai kad kiti turi prie manes taikytis...jau uzkniso.. ;D ir isvis nebekibkit prie manes.. ;D kibkit prie temos...nagrinekit ja.. nes cia dikutuojam ne apie mane... o apie kitus dalykus.. ;D

17

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:
Evaldas, 22 parašė:
Raminta, 16 parašė:

nesitaikysiu... tongue tegu pasaulis taikosi su manim.. tongue neesu as taiki butybe.. tongue


tu pirma suauk poto paskaityk savo shita posta ir suprasi kodel niekas nesitaikys prie taves

Dekuj uz patarima... bet esu patenkinta savim.. ir jauciuosi ganetinai suaugus... ir net dristu teikti, kad jau esu visa rimtai susiformavusi asmenybe.. tongue ot.. big_smile beto..su tuo taikymusi as ne rimtai... big_smile

ir dar dalykelis vienas...durnu klausimu nebuna... tongue viskas priklauso nuo to kokie zmones ir kaip i klausima paziuri.. tongue

stai cia, visiskai sutinku su Raminta, jei zmogus perskaites klausyma pamato jame durnuma, tai sorryk, kita karta, Evaldai, pats pagalvok ar tai klausymas durnas ar atviksciai....
o del paties klausymuko, tai sexsa, meile ir grozis visa gyvenima buvo svarbus, taciau nebuvo tokiu dalyku kaip forumai, kur zmones apie tai issakytu savo nuomone... taciau tu dar karta teisi, visi daznai pamirsta kas yra nuosirdumas, gerumas ar protas, nes net ir cia zmogui kartiais skiriama sitiek nepykantos ir paniekinimo vien uz tai, kad jis pareiske savo, kazkam uzkliuvusia, nuomone. zmones cia analizuoja ne uzduota klausyma, o tiesiog kazkieno ju atzvilgiu nepritapusia nuomone...

18

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:

Na, gi kodel daugiausia yra diskutuojama temomis apie grozi ir sexa bei meile?... Kodel kitose temose zmones tokie neaktyvus? Kas jums pasidare??  Na, suprantu...meile viena is didziuju gyvenimo vertybiu...bet tos kitos dvi dalys...tai net nezinau.... Kur visas pasaulelis ritasi? kur ritasi zmonija? Negi pasaulio isgelbejimo imsis ne meile ar jega, o grozis?

Siaip Raminta turbut nezinai dar tokios istorijos:Karta gyvena drasus zmogus, kuris negalejo pakesti tokios neteisybes,vulgarumo arogancijos pilnos aplinkos, jis norejo visa tai pakeisti,taciau jis buvo ne tik drasus bet dar ir protingas todel nusprende jog save bus pakeisti kurkas lengviau ir prisitaike prie aplinkos.moralas splypi tame jog jei dar nezinai istikro kaledu senelio nera!kam bereikalo suki galva del to ko tikrai nepakeisi,yra kaip yra

19

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

o va andriau kodel tu siulai jai prisitaikyti, kode ji negali buti dar protingesne ir but kitokia, ar kitoks zmogus skitysis nepritapelis? taip meile yra svarbus dalykas, seksas taip pat neatsiejama jo dalis, taciau tai nera svarbiausia, svarbiauia pagarba ir nuosirdumas, po galais tarp dvieju zmoniu ir atvirumas, uz grozi skaitau yra vertingesnis dalykas protas...

20

Re: Nu va iskilo man toks idijotiskas klausimas... :p

Raminta, 16 parašė:

Na, gi kodel daugiausia yra diskutuojama temomis apie grozi ir sexa bei meile?... Kodel kitose temose zmones tokie neaktyvus? Kas jums pasidare??  Na, suprantu...meile viena is didziuju gyvenimo vertybiu...bet tos kitos dvi dalys...tai net nezinau.... Kur visas pasaulelis ritasi? kur ritasi zmonija? Negi pasaulio isgelbejimo imsis ne meile ar jega, o grozis?

... lengviausia padejuoti... SIULYK TEMA