1

Tema: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Ar jus daznai pradziuginate savo antraja puse kazkokiomis romatiskomis eilemis..ar siaip romantiskais sakiniais, kuriuos esate sukure patys..o ne nurase is interneto?

Ir kas jums mieliau? Ar kazkokios istaikingos dovanos..prasmatnus zodziai...ar tiesiog vienas zodis MYLIU, bet begalo nuosirdus?

Ar paprastumas gali buti romantika?

2

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

geriau zodis su jausmais,nei dovanos be ju

3

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Ten tie kazkokie tipo romantiski paistalai tai yra tokia lempa kad ojojoi..Prie siuolaikinio gyvenimo tempo ir stiliaus man taip tupai atrodo tie eilerasciai.:D
Geriau dovanos aisku..Nors realiai turi nauda...:D

4

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Raminta, 16 parašė:

Ar jus daznai pradziuginate savo antraja puse kazkokiomis romatiskomis eilemis..ar siaip romantiskais sakiniais, kuriuos esate sukure patys..o ne nurase is interneto?

Ir kas jums mieliau? Ar kazkokios istaikingos dovanos..prasmatnus zodziai...ar tiesiog vienas zodis MYLIU, bet begalo nuosirdus?

Ar paprastumas gali buti romantika?

.. atvirai pasakius, romantishkos eiles ne man... esu kitoks zmogus... neneigiu, kad nera zmoniu kuriems tai patinka ar priimtina, malonu...
... ash bent jau, man sakant eiles pasijusciau ne kaip. Priimciau kaip pokshta... ishklausyciau, bet mintyse pagalvociau .. nu nieko sau, ikliuvau:-) Pajuokavimas.
... jei tau tai patinka, elkis butent taip, kaip tau patinka, juk kiekvienas esam individualus...
.. dovanos , dovanom..o vat jei finansai neleidzia, reikia ieshkoti kazkokio kompromiso... originalaus niekucio...
...esme ne paparstume, esme romatikoje ir tai... kaip kita puse priima tai.
..vienu zodziu...

5

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Smulkios dovanėles stiprina draugystę... smile Bet vis tik poezija laiku ir vietoje labai papuoštų romantišką vakarą po žvaigždėtu dangumi.

6

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

ir tas ir anas gerai :-D

7

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

kokia cia po perkunais  romantika jei panos jus visai mus vaikinukus pamirsot, laisku nerasot, praeinat pro sali susiraukusios, o po to bandot atsipirkti romantika!

8

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

nuosirdus, bet ne banalus, zodziai pagrazinti dovanelemis- idealus variantas, manau:D

9

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Svarbiausia kad butu nuosirdu grazus zodziai atviruke ar grazus palinkejimas, maza bet begalo miela dovenele tai puiku, bt serenados po langais ir eilerasciu deklamavimas atsiklaupus tai jau ne....  nebent vaikinas atsiklauptu kai pirstusi merginai :::812

10

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Manau geriau tas vienintelis zodelis Myliu is sirdien nei 1000 dovanu be jokio jausmo . tongue  Nuosirdumas yra geriausia ka du zmones viens kitam gali padaryti big_smile

11

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

kazkaip keista pagalvojus apie romantika,nes siais laikais jos mazai...tai kai pamatau romantiska vaikina man taip keista...jis kazkoks kitoks atrodo...:)

12

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Tomas, 26 parašė:

Ten tie kazkokie tipo romantiski paistalai tai yra tokia lempa kad ojojoi..Prie siuolaikinio gyvenimo tempo ir stiliaus man taip tupai atrodo tie eilerasciai.:D
Geriau dovanos aisku..Nors realiai turi nauda...:D


o esi bandes merginai sukurt ka nors is sirdies?
ne materealinese o dvasinese vertybese esme!zodziai is sirdies daug vertingesni nei porse su gimtadieniu.......

13

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Danguole, 20 parašė:

kazkaip keista pagalvojus apie romantika,nes siais laikais jos mazai...tai kai pamatau romantiska vaikina man taip keista...jis kazkoks kitoks atrodo...:)

Sedziu lauke,
aplink tamsu,
danguj tiek daug ryskiu zvaigzdziu,
stebiu menesiena,
sirdy neramu,
kur?
kodel?
ir kam as esu?
ka as turiu?
kodel gyvenu?
kur ir su kuo as stebiu,
tiek daug aplinkui zvaigzdziu?
tik viena zinau-TU kartu,
ir busi salia,
vos as tik pabusiu ryte,
pabusiu... pajusiu
TU salia ir man vel ramu,
bus sirdyje...

negi nenoretum kad tavo vaikinas tau kurtu panasius zodzius?
bent mano pazystamos merginos susileidzia kai jom sukuriu ka nors panasaus

14

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Audrius, 15 parašė:
Danguole, 20 parašė:

kazkaip keista pagalvojus apie romantika,nes siais laikais jos mazai...tai kai pamatau romantiska vaikina man taip keista...jis kazkoks kitoks atrodo...:)

Sedziu lauke,
aplink tamsu,
danguj tiek daug ryskiu zvaigzdziu,
stebiu menesiena,
sirdy neramu,
kur?
kodel?
ir kam as esu?
ka as turiu?
kodel gyvenu?
kur ir su kuo as stebiu,
tiek daug aplinkui zvaigzdziu?
tik viena zinau-TU kartu,
ir busi salia,
vos as tik pabusiu ryte,
pabusiu... pajusiu
TU salia ir man vel ramu,
bus sirdyje...

negi nenoretum kad tavo vaikinas tau kurtu panasius zodzius?
bent mano pazystamos merginos susileidzia kai jom sukuriu ka nors panasaus


tai as nieko blogo apie romantikus nesakiau...;)

15

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

suprask romantikai tokie kaip visi jie nera kitokie....paprasciausiai mes esame nuosirdus ir vietoj to kad skausma ir dziausma laikyt sawyjw.....isreiskiame popiriuje:::b18

16

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

reikia graziu zodeliu, bet pasakytu is sirdies, o ne siaip paprastai, bet kartu reikia kad ir butu jausmai nuosirdus....tik nuosirdus jausmai gali padaryti net ir paprasta zodi "labas" romantisku smile

17

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

danguole o kuom gi jis kitaip atrodo? visi gi zmones sieloj romantikai

18

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

na kai turejau drauge jei nieko nesakydavau nes nelabai noredavo kad ka nors kvailo sakyciau ir man nekaip jau ten su tom eilem hmm .Asmeniskai man tai nepatinka dovanas ir viskas kas su dovanom susije hmm.Bet patinka kai koki zodeli miela pasako trumpa ir tikslu :::b33

19

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

Raminta, 16 parašė:

Ar jus daznai pradziuginate savo antraja puse kazkokiomis romatiskomis eilemis..ar siaip romantiskais sakiniais, kuriuos esate sukure patys..o ne nurase is interneto?

Ir kas jums mieliau? Ar kazkokios istaikingos dovanos..prasmatnus zodziai...ar tiesiog vienas zodis MYLIU, bet begalo nuosirdus?

Ar paprastumas gali buti romantika?

viska ka jos man dave ar padare del manes laikau kaip lobi:::742 tai brangus prisiminimai ir "įrėžis" mano sukauptoi patirti:D jei myli nesvarbu ka duoda nebukim materialus.Taves ir tavo meiles turi uztekti per amzius amen :::036

20

Re: Tiesiog keletas klausimelisu apie romantiskus dalykus...

banalu,bet teisinga:D:D