1

Tema: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

man asmeniskai ilgaplaukiai ziauriai vyriski, primena herakli o jums??

2

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Ne!:D

3

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Ne...i nevala panasus ilgaplaukis

4

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

ziurint, kiek tas ilgaplaukis sugeba savo plaukus priziureti ir kiek jiems skiria demesio.. tris saveites neplautas sirsiu lizdas ant galvos zavesio tikrai neteikia smile

5

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.

6

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Na.. buna vaikinu, kuriems tinka ilgi plaukai, ir kuriems nea.. jeigu jiems tinka - tai vyriski man jie:)

7

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Panos turi but ilgais plaukais, o ne vyrai

8

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Algirdas, 24 parašė:

Panos turi but ilgais plaukais, o ne vyrai


   kas taip pasake???????tavo mama???? nu gaila, atsiimu savo zodzius, kad LTuviai vakarietiskeja...


9

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

man ilgaplaukis daug vyriskesnis, nei trumpaplaukis su ruzavais marskineliais... ir vyriskesnis uz tuos soliariuminius modelius...

10

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

;/ kaip cia viskas rimta ;D

11

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

na jei ant galvos gandralizdis tai atrodo apglaitetinai bet man ilgi plaukai  grazu.. nes tikrai ne plauku ilgi vyriskumas slypi smile na ziurint kokia to vyruko natura jei spygauja kaip pana tai jau cia  apie tokius jau temu prikurta wink na bet mano nuomone uz ilgesnius plaukus nes jau tie waikunukai su sportine apganga ir vientinem 1 numerio sukuosenom tai... :}

12

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:
Algirdas, 24 parašė:

Panos turi but ilgais plaukais, o ne vyrai


   kas taip pasake???????tavo mama???? nu gaila, atsiimu savo zodzius, kad LTuviai vakarietiskeja...

Nezinau kaip tu...:?:V ... bet as turiu savo nuomone, kuria susidarau pats, o ne kuria mama sudaro man;) o vakarai man nerodiklis... ne vakaruose as gyvenu ir man giliai **** vakarieciu mentalitetas ir ju poziuris i betka:D kai as gyvensiu vakaruose, tada gal ir lyginsiuos i juos

13

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:

man ilgaplaukis daug vyriskesnis, nei trumpaplaukis su ruzavais marskineliais... ir vyriskesnis uz tuos soliariuminius modelius...


oi sauele apie narcizus ir keptas vistas tai jau nekalbam nes lb jau nemielai atrodo.. (soliarumine fauna ;DDD )

14

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

o man patinka ilgaplaukiai bet ne visi patinka,vaikinukai isskutinitais palukais zinoma ne visi priklauso nuo vaikinuko ir jo stiliaus,koks nors ten sportinis vaikinukas  ir ilgi plaukai man tai nezinau ne visada patinaka...

15

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Andrius, 25 parašė:

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.


paziurek i veidrodis ir suprasi kas tu wink tashkas.

16

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Algirdas, 24 parašė:
Laura, 20 parašė:
Algirdas, 24 parašė:

Panos turi but ilgais plaukais, o ne vyrai


   kas taip pasake???????tavo mama???? nu gaila, atsiimu savo zodzius, kad LTuviai vakarietiskeja...

Nezinau kaip tu...:?:V ... bet as turiu savo nuomone, kuria susidarau pats, o ne kuria mama sudaro man;) o vakarai man nerodiklis... ne vakaruose as gyvenu ir man giliai **** vakarieciu mentalitetas ir ju poziuris i betka:D kai as gyvensiu vakaruose, tada gal ir lyginsiuos i juos

daba algi asakysiu taip, tik neisizeisk bet tai yra teisybe : tu ir tokie kaip tu su tokiu mastymu apie vakaru mentaliteta ir nesilygiavima i vakarus esat tikri ASILAI su ILGOM iki ZEMES AUSIM. tokie kuriems viskas **** o nori kad lt butu kaip ir kitos europos valstybes .... pamastyk !

17

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:

daba algi asakysiu taip, tik neisizeisk bet tai yra teisybe : tu ir tokie kaip tu su tokiu mastymu apie vakaru mentaliteta ir nesilygiavima i vakarus esat tikri ASILAI su ILGOM iki ZEMES AUSIM. tokie kuriems viskas **** o nori kad lt butu kaip ir kitos europos valstybes .... pamastyk !

Daba Vladai pasakysiu taip, kad mane izeistum tau internetu to gyvenime nepavyks padaryt;) gyvenime nesakiau, kad noriu, kad butu kaip kitose europos valstybese...(tavo telepatiniai sugebejimai sioje vietoje tave pavede:D ) nematau jokio tikslo besaikio lygiavimosi i vakaru valstybes ar tuo labiau ("auksto intelekto" zmoniu isvajota) Amerika. Vakaru Europa yra vakaru, o cia Centrine Europa:p

O Asilai su ilgom iki zemes ausim jau seniai sedi (arba dar isvaziuos) Anglijoj, Ispanijoj ir Amerikoj:D)

18

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:
Andrius, 25 parašė:

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.


paziurek i veidrodis ir suprasi kas tu wink tashkas.


isitrink galva ozkuti!tokius kaip tu kieme nekart esu ant prikolo nuskutes;D

19

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Laura, 20 parašė:
Algirdas, 24 parašė:

Panos turi but ilgais plaukais, o ne vyrai


   kas taip pasake???????tavo mama???? nu gaila, atsiimu savo zodzius, kad LTuviai vakarietiskeja...

Nezinau kaip tu...:?:V ... bet as turiu savo nuomone, kuria susidarau pats, o ne kuria mama sudaro man;) o vakarai man nerodiklis... ne vakaruose as gyvenu ir man giliai **** vakarieciu mentalitetas ir ju poziuris i betka:D kai as gyvensiu vakaruose, tada gal ir lyginsiuos i juos

daba algi asakysiu taip, tik neisizeisk bet tai yra teisybe : tu ir tokie kaip tu su tokiu mastymu apie vakaru mentaliteta ir nesilygiavima i vakarus esat tikri ASILAI su ILGOM iki ZEMES AUSIM. tokie kuriems viskas **** o nori kad lt butu kaip ir kitos europos valstybes .... pamastyk !

apie kokia cia tu europa kalbi,kai pas tave dar kujis su pjautuvu is kelniu kyso;Dbeje nebutinai visas nesamones is tos europos parsivest;)

20

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Man tay grazu kay vaikino plaukay panasaus ilgio su lyg ausim, ir tiesus :> man garbanuoti ilgi plaukay baisiai atrodo. Nu tas plauku ilgis tikray kad neparodo vyriskumo big_smile