21

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Andrius, 25 parašė:
Evaldas, 22 parašė:
Andrius, 25 parašė:

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.


paziurek i veidrodis ir suprasi kas tu wink tashkas.


isitrink galva ozkuti!tokius kaip tu kieme nekart esu ant prikolo nuskutes;D


aga pasikasiau ir galvoju a nebus tave jie tokie kaip as su tavim taip pasielge??? kieme nekarta nuskute ????  sumaste prikolinti ir ziuri o **** andrius eina:D nu davai nuskutam:::223 pasikasyk pac pakausi nei tu esi ka nuskutes nei ka nevaidink kieto..... nes is to isheis shuds i pagaliukas......

algi nieks taves ir nebando izeisti o jei tu supranti kaip izeidima tai gal nebeskaityk shito forumo. atsijunk interneta ir eik pasivaikscioti po miesta big_smile minciu ygausi:D atsipalaiduosi:D apie ta Ytin auksto intelekto amerika as nekalbu as pac zinau kad ten pas juos intelektas ytin aukshtas.. marsa net siekia .......
centirne europa pietine europa..... tik tu nesakyk kad nenori gyvent kaip kitose europos valstybese? tokiose kaip vokietija italija prancuzija ispanija anglija airija .......ir t.t kur gyvenimas normalus o ne lietuva !

22

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

siaip kas kokius plaukus vadina ilgais... vieniems 5cm labaj ilgi...bet mano nuomone, tai tie, kuriems jau reikia susiristi plaukus i kasyte, kuodeli ar dar visaip kazkaip, tai feeeeeeee.... baisiai slykstu, o dar daugelis vaiksto riebaluotais plaukais, tai fuj... geresnio derinio nebuna wink))

23

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

visai sexi atrodo vyrukai su ilgais plaukais......:V

24

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

aiaišku jeigu tie plaukai nesusiriebalavę ir nenušiurę.Pvz. kaip Tru Sabakos,tiesiog žiauru.O jeigu tie plaukai prižiūreti,švelnūs ir dar su bangelėmis priduoda vaikinui seksualumo,mane tiesiog veža...Jau atsibodo visi tie skustagalviai

25

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

jo Tru Sabaka tikrai ziauriai atrodo...;D

26

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

ot man patinka vyrai paugintais plaukais...nors tu kuriu plaukus jau reikia i kasyte risti tai irgi visai nieko:)o jei dar banguoti tai ux!!!!jega!!:-D

27

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

evaldai myliu tave smile

28

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

andriau,
   nu zn, man vakarai asocijuojasi su tolerancija...lietuva zengia vis didesni zingsni i vakarus, bet kodel turi atsirasti tokiu zmoniu, kurie stabdytu verzimasi i prieki

29

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:

tik tu nesakyk kad nenori gyvent kaip kitose europos valstybese? tokiose kaip vokietija italija prancuzija ispanija anglija airija .......ir t.t kur gyvenimas normalus o ne lietuva !

Vladai, nusiimk rozinius akinius:D kas ten tokio pasakisko toj vakaru europoj?:V kol kas as drasiai galiu sakyt kad nenoriu gyvent tokioj saly kaip vokietija, italija, prancuzija ar bet kuri kita... man labai gerai cia, gyvenimas lietuvoj man labai normalus:D

30

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:

andriau,
   nu zn, man vakarai asocijuojasi su tolerancija...lietuva zengia vis didesni zingsni i vakarus, bet kodel turi atsirasti tokiu zmoniu, kurie stabdytu verzimasi i prieki


man vakarai asocijuojasi su netikrumu...visko paremimas pinigais...ir kas is to:? asociacijos - ne rodiklis;):D no offence:)

31

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

sveikuciai, na man labai grazu vyras su ilgais plaukais, tai kazkas naujo ir tai parodo zmogaus asmenybe...:) o dar geriau vaikinas su dredais...

32

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

man tai vaikinai ar vyrai su ilgais plaukais atrodo lb kvailai ir juokingai

33

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Algirdas, 24 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

tik tu nesakyk kad nenori gyvent kaip kitose europos valstybese? tokiose kaip vokietija italija prancuzija ispanija anglija airija .......ir t.t kur gyvenimas normalus o ne lietuva !

Vladai, nusiimk rozinius akinius:D kas ten tokio pasakisko toj vakaru europoj?:V kol kas as drasiai galiu sakyt kad nenoriu gyvent tokioj saly kaip vokietija, italija, prancuzija ar bet kuri kita... man labai gerai cia, gyvenimas lietuvoj man labai normalus:D

**** tu pas seki pasakas nors metu turi daugiau uz mane bet ytariu proto beveik nulis.......... tik tu nekmeluok kad tau gerai gyventi tl gauti cia alga ir galvoti kaip su ja ishgyvent iki kitos algos ir t.t ......... man atrodo tu MELAGIS ir tu tikrai nori gyvent taip kaip kitos vakaru europos smile

34

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

1 tema: vaikinas su ilgais plaukais man asocijuojasi su plika mergina big_smile Na, reikia turėti plaukus, ir ilgis tam tikras turi būti, ne skustagalvis (nors ir skustagalviams kartais tinka jų išvaizda), bet tik ne ilgų plaukų.

2. Evaldai, teisingai kalbi. Nėfig čia veikt, Lietuvoj. Jokių perspektyvų, jokios ateities, greit vieni seniai čia gyvens. Aš va užbaigsiu mokslus ir irgi matyt varysiu iš čia, kuo toliau, tuo geriau, tik ne į Rusiją big_smile
O čia savo vaikus siuntinėsiu pas tėvus (senelius jiems), tegu pažiūri, kaip gyveno jų tėvai big_smile

35

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

edita o kas tau atrodo labai graziai ir protingai?

36

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

andriau,
    kas pinigu vaikymasis...jo cia minusas vakaru, bet patikek vakaruose jau iauga tolimuju rytu kultura..zmones po biski supranra, kad nepasirupine dvasia - netex kuno...vat pasiexim mes vakaru lygi, tuomet (paveluotai aisku) suderinsim abi kulturas(vakaru ir tol.rytu) ir GYVENSIME HARMONIJOJE!!! as optimiste ane?kiti pasakys, kad lietuva ligi tiek neuzausks...prapuls..nu bet jei taip galvosim - taip ir bus

37

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

edita, o tau fainiai atrodo eiliniai vidutinybes(IŠORE), kurie gatve praplaukia kaip seseliai?

38

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:

**** tu pas seki pasakas nors metu turi daugiau uz mane bet ytariu proto beveik nulis.......... tik tu nekmeluok kad tau gerai gyventi tl gauti cia alga ir galvoti kaip su ja ishgyvent iki kitos algos ir t.t ......... man atrodo tu MELAGIS ir tu tikrai nori gyvent taip kaip kitos vakaru europos smile


Visu pirma as tau ne ****:p taip taip....visi protingi kaip tu jau dirba uzsieny;):D as tau ir nemeluoju kad man cia gerai... turiu dar tiek smegenu kad sugebu uzsidirbti lietuvoj tiek kad negyvenu nuo algos iki algos... tiek, kad jau nereik rupintis del gyvenamosios vietos, ar dar ko:D

39

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Andrius, 25 parašė:

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.


pasakiai ir prisnigo big_smile

40

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Andrius sako vyrai ilgais plaukais bobos o pats rasineje bobiskam forume,gedos turetum...