41

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

jau iki peciu tai negrazu...:) nu o seip tai kaip kam tinka :pp

42

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Na, jei vyriskumas priklauso nuo plauku ilgio, tai tada as neturiu ka cia pasakyti... sad

43

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Sigitas, 23 parašė:

Na, jei vyriskumas priklauso nuo plauku ilgio, tai tada as neturiu ka cia pasakyti... sad

nesakau kad priklauso, tiesiog daugelis pritaria, kad vyrai ilgais plaukais - boba...as taip nemanau, pazistu ilgaplaukiu ir galiu pasakyt, kad jie nebobiski..

44

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Evaldas, 22 parašė:
Andrius, 25 parašė:
Evaldas, 22 parašė:
Andrius, 25 parašė:

ilgaplaukiai yra vyrai bobos;), ir taskas.


paziurek i veidrodis ir suprasi kas tu wink tashkas.


isitrink galva ozkuti!tokius kaip tu kieme nekart esu ant prikolo nuskutes;D


aga pasikasiau ir galvoju a nebus tave jie tokie kaip as su tavim taip pasielge??? kieme nekarta nuskute ????  sumaste prikolinti ir ziuri o **** andrius eina:D nu davai nuskutam:::223 pasikasyk pac pakausi nei tu esi ka nuskutes nei ka nevaidink kieto..... nes is to isheis shuds i pagaliukas......

algi nieks taves ir nebando izeisti o jei tu supranti kaip izeidima tai gal nebeskaityk shito forumo. atsijunk interneta ir eik pasivaikscioti po miesta big_smile minciu ygausi:D atsipalaiduosi:D apie ta Ytin auksto intelekto amerika as nekalbu as pac zinau kad ten pas juos intelektas ytin aukshtas.. marsa net siekia .......
centirne europa pietine europa..... tik tu nesakyk kad nenori gyvent kaip kitose europos valstybese? tokiose kaip vokietija italija prancuzija ispanija anglija airija .......ir t.t kur gyvenimas normalus o ne lietuva !

giedok giedok pasislepes uz 13 monitaro, kaskaip pas tokius kaip tu pastoviai pritruksta kalbos sugebejimu isejus uz kambario duru, zodziu esi asilas ir tiek, prireikru uz zodzius atsakyk ir paim*stum, gaidys

45

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Niu jai jau plaukai tampa uz paneles ilgesni,tai jau nebegrazu..nes dar bus neimanoma atskirti:)) Bet jai vaikinas skustas,tai ir jau nebekas... Geriausia,kai viskas pagal stiliu... nors as asmeniskai,labiau linkstu prie vidutiniu plauku...geriau trumpiau,nei ilgiau:))

46

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Taip taip jus visos trokstat tokiu kaip macijauskas, gal man irgi reiktuj uzsiaugint plaukus pint kazytes pradet gal dar tapt gejum.....

47

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

jei plaukai neilgesni nei iki pečių, tai nėr problemos. O ir daug įdomiau negu eilinė lietuviškai vyriška "šukuosena". Jei jau plaukai siekia užpakalį, tai nebelabai kas.. 

48

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

nu jau pykit, nepykit bet vaikinai su ilgais plaukais labai ne vyriskai atrodo sad

49

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

o dieve!vyrai ilgais plaukais......fe

50

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

nu man tai ir negrazu su ilgais plaukais! kzk jau lewai atrodo big_smile

51

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

ai.....****

52

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Algirdas, 24 parašė:

Ne...i nevala panasus ilgaplaukis


ne visi ilgaplaukiai yra nevalos
:-}.yra ir labai tvarkingų ilgaplaukių.

53

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

o as kai pamatau ilgaplauki tai taip ir susileidziu... man jie labai vyriski ir labai seksualus! tokie su "razinkele" smile. paskutiniu metu tokius vaikinukus ir turejau . uch! dabar mano horizonte toks trumpapalaukis vaikinas, tai maniau, kaip ce man nutiko, kad ne ilgais plaukais. o neseniai isiaiskinau, kad jis dabar augina plaukus. nu sutapimas superinis! matyt tokius ir traukti pradejau smile)))

54

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Anksciau ziauriai patikdavo ilgaplaukiai, bet dbr nebe. Matyt, mano skonis vyrams pasikeite:D
P.S. Bet ilgaplaukiai visgi geriau uz visiskus plikius.

55

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

bjauru

56

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

dieve,jie tikri apzele ,bjaurus ,sutriai:PJus galvojat ,kad jie daznai skalbiasi tuos savo gaurus?Jeigu ilgaplaukis ,tai su rankinuku arba pankas.grazios tik panos su ilgais plaukais.

57

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

neaiskink, diana!!!!!gal niekad nematei normaliu ilgaplaukiu...tavo kaime bernai gal ir nesiplauna gauru

58

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

na kai ryte savo plaukus bandai nubraukt nuo savo akiu ir supranti kad ne savo plaukus brauki - rytas buna daug linksmesnis  smile na o siaip... tik pabandykit plaukus nusidrozt - nagines jums big_smile

59

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Vilma, 20 parašė:

nu man tai ir negrazu su ilgais plaukais! kzk jau lewai atrodo big_smile

tai gal tavo aplinkos zmones tikri apkiauteliai ir galvu neplauna, kad nematai graziai atrodanciu vaikinu su ilgesniais plaukais tongue ;D

60

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:

neaiskink, diana!!!!!gal niekad nematei normaliu ilgaplaukiu...tavo kaime bernai gal ir nesiplauna gauru

saunuole wink
:::707