61

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Jeigu vaikinai negali būti ilgaplaukiai,tai kodėl tada gali merginos kirptis trumpai?:!

62

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:

man asmeniskai ilgaplaukiai ziauriai vyriski, primena herakli o jums??

mano kaimynas buvo su tokiais ilgokais plaukais, dar auskariuka turejo... jam tikrai kito,,... mano kai kuriems tinka o kai kuriems ne ilgi plaukai

63

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Na lietuvoje yra jau tokiu nemazai,kurie atrodo ziaurus ilgakasiai...,bet tai jus pamatytumet swedijos berniukus ir visi tokie,su timkem,ilgi plaukai...
...neina suprast kur merga kur bahurs...
..nu y n....

64

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Kalbant apie lietuvius ilgaplaukius, man jie visada atrodydavo labai nepriklausomi ir neprisirišantys žmonės (juk ne kiekvienas gali drįsti nešioti ilgus plaukus, ypač, kai tai dar net ne mada buvo, kaip dabar), bet žinau dabar, kad klydau. Ne nuo šukuosenos žmogaus būdas priklauso šiaip tai.

65

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

nu jo sutinku kad negalima sprest is isvaizdos, nors taip nesigauna dazniausiai...pazystu ir marozu is isvaizdos, bet labai fainu, draugisku, tolerantisku....bet seip kiek ilgapalukiu pazistu, tai visi laisvi zmones, atviri, nuosirdus ir t.t

66

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Laura, 20 parašė:

nu jo sutinku kad negalima sprest is isvaizdos, nors taip nesigauna dazniausiai...pazystu ir marozu is isvaizdos, bet labai fainu, draugisku, tolerantisku....bet seip kiek ilgapalukiu pazistu, tai visi laisvi zmones, atviri, nuosirdus ir t.t

Tu kalbi apie ju vidu,bet isvaizda tau ju priimtina...
pati turi bahura ir koks jis...?

67

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

priklauso nuo to, kokio ilgio tie plaukai. kai iki pečių, jau nebegražu. bet truputį ilgesni tai kai kuriems visai tinka smile

68

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

buvau uzsiaugines, vaiksciojau 3 metus.... bet galiu pasakyti jie tikrai atima dauk laiko ir daug vargo su jais...

69

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

vyriski ziauriai kaip gaidziai smile

70

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Audrius, 23 parašė:

vyriski ziauriai kaip gaidziai smile

Tavo nuomone jau aiski...

as manau kad ne visiems tinka tie plaukai...cia priklausomai koks jo gyvenimo stylius... o man sis stilius netiko....
bet as nesmerkiu kas nesioja ilgus plaukus, cia kiekvieno teise rinktis kaip jis nori atrodyti...

71

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

ilgi plaukai galios simbolis smile

72

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Audrius, 23 parašė:

ilgi plaukai galios simbolis smile

taip!!!!!!!!

73

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

velnias turejau as ilgus plaukus, tik va teko nusikirpti, sad

74

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Kam ten rūpi ką kokie pusmaroziai galvoja.. "Vyrai turi būti trumpais plaukais, o moterys ilgais". Velniai griebtų yra net moterų kurioms trumpi plaukai už ilgus geriau tinka. Gaila man tų ribotų durnelių, bet ir laiko švaistyt pokalbiams su tokiais dažniausiai nebūnu linkęs.

75

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

bobos ten ne vyrai..taip kaip ir trumpaplaukes merginos

76

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Tautvydas, 20 parašė:

bobos ten ne vyrai..taip kaip ir trumpaplaukes merginos

jei sprendi apie zmogu is isores ar plauku ilgio tai gili uzuojauta.. :}

77

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Tautvydas, 20 parašė:

bobos ten ne vyrai..taip kaip ir trumpaplaukes merginos

Taip, tu teisus. Trumpaplaukės merginos visiškai nėra vyrai. LOL

78

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

as kalbejau apskritai.. kvaila apie zmogu sprest is plauku ar jis vyriskas ar nea.. ne plauku ilgy vyriskumas slypi..  ir ne raumenyse o vidui.. na raumenu irgi reikia :-)

79

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Nevisai supratau ką tu čia Linai dabar pagalvojai, bet aš i tavo pusę visiškai nieko neadresavau, tiesiog iš Tautvydo išsižvengiau.

80

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

oi, lietuviai brangus, negadinkit savo reputacijos