1

Tema: ar grazu sportbaciai?

ar juos devite daznai?ar merginai jie teikia zavesio?kokie patinka?man asmeniskai grazu, ypac chaki spalvos inkariukai:)

2

Re: ar grazu sportbaciai?

Dievinu inkariukus!!! tongue turiejus ju labai daug.. tik gaila kad greit  padas susidevi.. ;( turejau violetiniu atspalviu..tokius dryzuotus...dabar tai sviesiai morkiniai su ryskiai morkiniais raistukais.. tongue vienus maciau labai norejau tokiu kaip senovinius..atrode tarsi is siaudu ispinti..buciau pirkus, bet ne mano dydis buvo.. ;( o siaip inkariukai jega!!!! tongue dar ir kerzai jega!! tongue

3

Re: ar grazu sportbaciai?

O as nesioju begimo batelius arba krepsinio sporbacius, nesioju ne del grozio,  o del patogumo:)

4

Re: ar grazu sportbaciai?

As tai labai megstu kedukus. Daug ju turiu ivairiu. Tiesa, pastaruoju metu vis nesioju tokius vienus, kazkaip pripratau prie ju lb. Be to, man jie kazkaip dailiausi ir patogiausi:)

5

Re: ar grazu sportbaciai?

nu man jie nelabai dabar patinka o anksciau tai patis geriausi batai buvo big_smile

6

Re: ar grazu sportbaciai?

kad kažkas fantastiško tai negaliu pasakyt:) bet sportuojant tai žinoma dėviu- patogu:) inkariukai savotiškai gražu, bet pati nedėviu...

7

Re: ar grazu sportbaciai?

As gal kokia atsilikus.. bet kas tie inkariukai? :[

8

Re: ar grazu sportbaciai?

Na rusu laikais tokie sportbaciai budavo, pats nesiodavau:) Gaila, kad nuotraukos neturiu:)

9

Re: ar grazu sportbaciai?

Sporbaciai yra patogu ir suteikia lengvumo... Bet man labiau patinka batukai,su maziuku kulniuku ir smaila nosyte,tokie kuklus...juk tai taip elegantiska ir zavu;)

10

Re: ar grazu sportbaciai?

taip taip taip .... as uz juos

11

Re: ar grazu sportbaciai?

Grazu beabejo ir patogu..Siaip as labiau mextu tarpini varianta, tokius pusiau sportbacius bet nevisai..kad butu lengvi ir patogus:D

12

Re: ar grazu sportbaciai?

Na inkariuku tai as nedeviu man nelabai jie patinka,taciau visiskai kategoriskai pries juos neesu nusistaciusi. Labiausiai patinka tokie lengvi sportiniai bateliai su jais ir patogu ir man jie asmeniskai grazu smile

13

Re: ar grazu sportbaciai?

sportbaciai tik sportavimui tongue

14

Re: ar grazu sportbaciai?

Vilma, oi ne.. tikrai ne,,,
as pvz, galiu pasakyti apie batelius ant kulno >> tai tik progoms kazkokioms tongue ne kasdienai tongue

15

Re: ar grazu sportbaciai?

wa man inkariukai patys geriausi, patogiausi ir graziausi batai, esu wisokiu turejus, laukiu nesulaukiu pawasario kada wel galesiu juos nesiot :::030 :DD:::110

16

Re: ar grazu sportbaciai?

Egle, 18 parašė:

Na inkariuku tai as nedeviu man nelabai jie patinka,taciau visiskai kategoriskai pries juos neesu nusistaciusi. Labiausiai patinka tokie lengvi sportiniai bateliai su jais ir patogu ir man jie asmeniskai grazu smile

Man ir smile

17

Re: ar grazu sportbaciai?

Auksė, 13 parašė:

wa man inkariukai patys geriausi, patogiausi ir graziausi batai, esu wisokiu turejus, laukiu nesulaukiu pawasario kada wel galesiu juos nesiot :::030 :DD:::110


as tai sportbatukus nesioju ir dabar, per situos nezmoniskus salcius, nes nekenciu zieminiu batu... prisimaunu pora tukstanciu kojiniu ir lekiu pusnynais su sportbatukais :V
>> o va man inkariuku neleidzia pirkti.. bet gal kaip nors pasitaupysiu ir nusipirksiu

18

Re: ar grazu sportbaciai?

Nijolė, 20 parašė:
Auksė, 13 parašė:

wa man inkariukai patys geriausi, patogiausi ir graziausi batai, esu wisokiu turejus, laukiu nesulaukiu pawasario kada wel galesiu juos nesiot :::030 :DD:::110


as tai sportbatukus nesioju ir dabar, per situos nezmoniskus salcius, nes nekenciu zieminiu batu... prisimaunu pora tukstanciu kojiniu ir lekiu pusnynais su sportbatukais :V
>> o va man inkariuku neleidzia pirkti.. bet gal kaip nors pasitaupysiu ir nusipirksiu

ash ir nekenciu zieminiu batu, bet, kad jau liepia ejt tai ir einu, nes kitaip blogai buna paskui ;D

19

Re: ar grazu sportbaciai?

tai tu Aukse, dar su mama gyveni, o mano mama ne nezino,kad ne su zieminiais batais as vaikstau... ji mano, kad mano zieminiai batai su manim, bet deja, tiesa ta,kad jie namie stovi spintoje giliai paslepti :V nenoriu as jos parinti :::a14

20

Re: ar grazu sportbaciai?

Gražūs sportbačiai gražu. Inkariukai man negražūs, nes tai neoriginalu ir pabodę, patogumas - jau kitas dalykas.